Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik-początki z SW:)


master647
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mogę ale ja ćwiczę 3 tygodnie a ty 2 lata na siłowni wiec nie wiem czy to będzie na twoim poziomie:D PONIEDZIAłEK: (Klatka+Triceps) Pompki z rękoma szeroko, tak aby kąt w łokciu wynosił 90 stopni. 6/8/10+9kg. Pompki z rękoma w pozycji diamentowej. 8/10/12. Pompki z rękoma wąsko. 6/8/10+9kg Dipsy. (np. na krzesłach) 8/8/10. pompki z klaśnięciem 6/6/8 WTOREK: (ABS) Jeżeli masz drążek to: Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 12/12/12 +3kg Mostek(plank) 60s. Mostek boczny lewa strona 60s. Mostek boczny prawa strona 60s. Pompki z podciągnięciami nóg 14/14/14 ¦RODA: (Plecy+Biceps) Podciąganie nachwytem wąsko 6/8/8 Podciąganie nachwytem szeroko 6/6/8 Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele 20/22/24 Podciąganie nachwytem szeroko 6/6/8 Podciąganie w chwycie naturalnym 8/8/10 CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę) Pompki z rękoma przy biodrach 8/10/12+4kg Pompki Muay Thai 6/6/8+4kg Pompki z lewa ręką na podwyższeniu 6/6/6+4kg Pompki z prawą ręką na podwyższeniu 6/6/6+4kg Zwis jednorącz na drążku 20s(jedna ręka) +15kg PI?TEK: (Uda+łydki) Przysiady 10/15/20+20kg (od następnego tygodnia będę robił na jednej nodze Spięcia stóp (np. na schodach) 10/12/14 ja robię na jednej nodze:D Przysiady z wykrokiem 6/8/10+20kg Kaczy chód 30s. Przysiady z wyskokiem 16/16/16 SOBOTA: (Ogólny) Pompki z rękoma szeroko, tak aby kąt w łokciu wynosił 90 stopni. 6/8/10.+9kg Dipsy. (np. na krzesłach) 8/8/10. Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 12/12/12+3kg Mostek(plank) 60s. Podciąganie nachwytem wąsko 6/8/8 Podciąganie nachwytem szeroko 6/6/8 Pompki z rękoma przy biodrach 8/10/12+4kg Pompki Muay Thai 6/6/8+4kg Kaczy chód 30s. Przysiady z wyskokiem 16/16/16 Wiec tak mój trening jest ułożony bardziej pod sile niż pod wytrzymałość co widać po dołożeniu obciąże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dynloth zmienił tytuł na Dziennik-początki z SW:)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...