Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Gonzo


gonzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ! Brak czasu na codzienne pisanie, dlatego dziś uzupełnie wpis o dwa dni treningowe Wczoraj był trening z kolegą, z kolegą, który tylko siłkę uznaje za odpowiednie do ćwiczeñ... ahh :P 1,5km biegu na rozgrzewke, pare mu , pare podciagniec 3x 5 mu 3 serie podciagania 3 serie pompek 2-3 serie ćwiczeñ na brzuch( wycieraczki, podnoszenie prostych nóg itd) podciaganie piramidka To tyle ze wczorajszego treningu, dzisiaj miałem bardziej zahartowanego ziomka ( xd) także trening lepszy :D Rozgrzewka : Bieganie ( do 1km), podciąganie , 3x5 Trening właściwy : 5mu, 3x 8 podciągnięć ( robię jeszcze smarowanie gwintów) dipy na drążku, podciąganie piramidką, zmiany chwytów, body bangers, wymyki , pompki odwrotne, body dips, Australian pull ups, diamenty, pompki krótki, podciąganie podchwytem, pompki piramidką 10-1 tylko , pompki na jednej ręce 2x6 , na koniec 400 m biegu To tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ! Dawno nie pisałem, ćwicze cały czas ale przez studia zapominam o pisaniu :/ Wczorajszy trening z ziomkiem na placu nieopodal mojego lokum ! :P Rozgrzewka 5 podciągnięc, 5 dipów , 5 pompek, 5 wznosów nó To była jedna seria , zrobilismy takich seri gdzieś z 6, z czego w podciaganiu zmienialismy chwyty, różne pompki, różne dipy... Pó¼niej zrobiłem z 5 mu, podciąganie, dipy piramidką bez schodzenia z drążka, pompki, plank, próby hs,podciąganie z asekuracją ( piękna rzecz), na koniec zrobiłem jeszcze z 20 dipów , max podciąganie i to wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Sieemaaaaaaa ! Smutno mi, że starego forum już nie ma ,te dzienniki , ten klimacik :D, ale nie ma co płakać trzeba zrobić nowy dziennik :D

Zajarałem się strasznie skazanym na trening , więc mój plan to opiera sie o magiczna 6 :D

Poniedziałek : plecy bicepsik, Podciąganie 2-3 serie

Wtorek: Dolna część pleców, mostek 2-3

Środa : barki, HS 2-3

Czwartek : core, wznosy nóg 2-3

Piątek : nogi, Przysiady 2-3

Sobota: Klatka , pompki

Trening jest szybki, staram się wykonywać ćwiczenia czysto technicznie, czysto siłowo :D Postawiłem sobie za cel osiągnąć wszystkie 6 poziomów mistrzowskich opisanych w skazanym. Jak mi się to będzie podobać to zostane przy tym treningu, mam czas :D Napewno będę ten "plan" edytował , jestem już na takim etapie, że zna się pare ćwiczeń, więc zawsze coś się dorzuci, coś się zrobi nie planowanego :D

Często do treningów dorzucam np trening na flage,mu, hs to na co mam ochote :D

Moje priorytety :

Magiczna 6 (w sumie piątka, wznosy nóg to pestka :D)

Hs+Hf

Hf umiem na 90 %, z hs mam troche problem, raz mi się udaje utrzymać balans przez 20 sek, drugi raz nie potrafię przez 2 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest wasz pomysł na nauke hs ?

Jedni mówią żeby robić pompki przy ścianie, drudzy żeby próbować bez ściany, inni żeby ruszać nogami podczas stania, ja już sam nie wiem :D Zwykle robie po prostu próby stania , bez żadnej ściany ale nie widze jakiegoś progresu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wspominałem może o technice?

Jeżeli nie, to...

Najważniejsze w HS to praktyka. To jest nie podważalne.

Ważne jest by rozwijać siłę w barkach, więc trenuj barki przeróżnymi ćwiczeniami.

Jeżeli jak kolwiek potrafisz się wynieść do góry, i nie boisz się, że spadniesz, to zostaw ścianę.

Przez to tracisz możliwość balansu.

Jeżeli bardzo chcesz dodać ścianę do treningu, to by było to w jak najmniejszym stopniu.

Przed każdą serią stania na rękach przypominaj sobie jak powinna wyglądać technika.

No i praktyka, tylko to Ci pozostaje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...