Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Gonzo


gonzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic mi nie wiadomo o grupie w SW  Raz byłem na treningu i na tym się skończyło  Z Kielc to tylko tyle co moi znajomi ćwiczą ze mną , w tym Reidara i wiem, że jeszcze Darek Ludwinek jest z Kielc , a takto nie jest to chyba zbytnio rozwinięte

Dzisiaj trening z Reidara na salce : 

Proby Fl, flagi, hs - zabawa treningiem  Nagralismy co nieco  Nawet oap dzisiaj mi wszedł !  Cały na prawą , 3/4 na lewą

Trening : 
Pompki z moim kuzynem +34 kg 5/5/5
Archer pull ups / 4/4/4
Archer push ups /10/10/10
Wycieraczki 10/10/10 
Przysiady, wyskoki 10/10/10

Świrowanie, cały czas xD Ogólnie nam się skończył czas i wyszliśmy po 1.5h z salki  Ale trening jak to zawsze na plus  
Czuje troche nadgarstki po wczorajszym planchu, także jutro planuje reset lub bieganie i delikatny pull  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WITAM, pozdrawiam też Gralu Dynio, jestem ciągle na forum tylko rzadko wbijam bo tak jakoś mi nie po drodze. Jak jestem na kompie to albo gram albo przepisuje coś na zajęcia i najwyżej zerkne tutaj co się dzieje, ale jakoś nie wypowiadam się specjalnie. Postaram się być bardziej aktywny. A odpowiem już tak na pytanie Twoje. My studiujemy w Kielcach, a ta salka to jest w Busku, czyli w mieście moim rodzinnym, do którego Gonzo podjeżdza bo mieszka niedaleko. Także jak już to tutaj w Kielcach chcemy znaleźć jakąś salkę co by można uciec od zimy, ale ja to nie mam pomysłu osobiście gdzie co i jak :<

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakby był w CK - Kielcach to byśmy tam byli Chyba, że faktycznie czegoś w sumie możemy nie wiedzieć. Brakuje właśnie takich znajomości w Liceum jakimś albo nawet brakuje dostępu na uczelnie. GDybyśmy mogli bez problemów korzystać z uczelnianej siłowni kiedy chcemy w godzinach jej otwarcia to by było super. Może pokombinujemy, zagadamy co o tym sądzą

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy trening, bez zbędnego pierdzielenia

Bieganie, chodzenie 6-8km + zahaczyłem o dwa placyki (20dipów, kilkanaście podciągnieć młotkiem )
Próby stradle planche ( wszystko nagrane, kiedyś skleje jak zrobie :D) czuje progress
Pompki na paraletce : 20/20/20
Podciąganie z asystą : 5l,5p,5l,5p,5l,5p
Hspu brzuchem do sciany : 5/5/10
diamenty : 20/20/20
Piku push up nogi wysoko + paraletki : 10/10/6
Spidermany/10+hold/10+h/10+h
Wznosy nog do drazka : 10/10/10
Wskoki z kolan +5kg : 10/10/10
Esplozywne pull upy : 3/3/3
pull up chwyt mieszany : 10/10
russian twist +5kg ok 30 sek
Do tego na koniec planki boczne , zwykłe ,hollow body...

Wszystko staram się robić najlepiej jak potrafię , technika nad ilość powtórzeń. Każda pompka z napięciem mięśni nawet pośladków :)

Tak mnie dziś wzieło na baze !

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fronta na świeżo trochę utrzymam,  tu byłem w trakcie treningu ? 

Robiłem slow na falsie ale teraz nadgarstek mi nie pozwala tego zrobić ?

Co do obciążenia robiłem kiedyś +5kg 2-3potworzenia,ale później miałem wyjazd i całe wakacje bez treningu także mogę w weekend coś nagrać, spróbować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...