Skocz do zawartości
Workout Athletes

DZIENNIK Crazy Monkey.


Crazy Monkey
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje parametry: Wiek (14.02.2014): 17 lat Wzrost: 182 Waga: 73 Max podciągnięć: 10 (nadchwytem) 8 (podchwytem) Max pompek: 40 Max dipów: 12 PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS+HandStand) Pompki z rękoma szeroko 20/22/24 Pompki diamentowe 20/20/22 Pompki z nogami na podwyższeniu 16/16/18 Dipsy 8/10/12 Pompki na kostkach 18/18/18 HandStand Trening: Pompki w staniu na rękach (nogi oparte o ścianę): 4/4/6 FrogStand 30s/40s/40s Pompki Muay Thai/Wojskowe 16/16/16 WTOREK: (ABS+DragonFlag) Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 13/13/15 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 13/15/15 Mostek(plank) 30s/40s/40s Brzuszki do pozycji V 14/14/16 Scyzoryki 30s/40s/40s DragonFlag Trening: Podnoszenie prostych nóg leżąc 12/14/16 Powolne opuszczanie DragoFlag 5/7/9 Brzuszki z nogami podniesionymi do kąta prostego 16/18/18 ¦RODA: (PLECY+BICEPS+MUSCLE-UP) Podciąganie nachwytem szeroko 6/6/6 Krótkie pompki z rękoma wąsko 50/50/50 Podciąganie podchwytem zamkniętym 6/6/8 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 14/14/14 Podciąganie nachwytem 6/8/8 Muscle Up Trening: Dipsy na drążku 16/18/20 Podciąganie z klaśnięciem 4/5/5 MuscleUp z wybicia 10/10/12 CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę+HumanFlag) Pompki z rękoma przy biodrach 23/23/25 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/8s/8s Podciąganie na ręcznikach >>>PODCIAGANIE NA KółKACH<<< 7/7/9 Pompki na piłce >>>POMPKI NA KółKACH<<< 26/26/28 Podciąganie za głowę. >>>DIPSY<<< 7/7/7 HumanFlag Trening: Zwis w pozycji początkowej HumanFlag 5s/5s/7s Podnoszenie do ko?cowej pozycji HumanFlag(tyle ile potrafisz) 3/4/5 Próby HumanFlag 5/5/5 PI?TEK: (Uda+łydki+L-Sit) -- Twój trening nóg. -- L-Sit Trening: Podnoszenie ciała w japo?skim siadzie: 7/7/7 Podnoszenie ciała w tureckim siadzie: 7/7/7 Podnoszenie ciała i prostowanie nóg w tureckim siadzie 7/7/7 SOBOTA (Ogólny) Pompki z rękoma szeroko 20/22/24 Pompki diamentowe 20/20/22 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 13/13/15 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 13/15/15 Podciąganie nachwytem szeroko 6/6/6 Krótkie pompki z rękoma wąsko 50/50/50 Pompki z rękoma przy biodrach 23/23/25 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/8s/8s To jest plan od Dynlotha z 29.12.2013. ćwiczę nim z małą przerwą. Street Workout trenuję od listopada. Zaczynałem od jednego podciagniecia nachwytem :d Dziennik założyłem, żeby dzielić się swoimi odczuciami związanymi oczywiście z SW. Od tygodnia jestem na cyklu CM3 od Treca. Diety jako takiej nie posiadam :D >>>...<<< - moje zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Od jutra planuje trenować z ciężarem + jakieś ćwiczenia na siłowni. Na taką konkretną dietę nie mam pieniędzy, ale codziennie do szkoły kupuje 2 serki wiejskie i banany. W domu zawsze jakiś kurczak, jajko jest. Rano jem płatki śniadaniowe z mlekiem. Aż tak ?le nie jest. Myślę, żeby kupić jakieś białko, może masz jakieś w miarę tanie godne polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o dietę że konkretnie masz jeść to i to o tej i o tej ale ogólnie żeby jakoś jednak dostarczać te makroskładniki a nie żywić się jakimś syfem :P Wg. mnie białka się nie opłaca kupować pod SW bo tyle co potrzeba to można z jedzenia bez problemu dostarczyć a jak coś to w moim temacie z białkami masz polecane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj KLATKA + TRICEPS: Pompki z rękoma szeroko 10/10/-10kg /10/-15kg Pompki diamentowe 10/10/10/-10kg Dipsy 5/5/5/-10kg Pompki zwykłe 10/10/10/-10kg Próbowałem po tym zrobić dipsy na kółkach, ale nie dałem rady. Ręce latały mi do przodu i tyłu Na koniec zrobiłem: Dipsy 10/9 Pompki zwykłe 15/10 Ogólne odczucia: na treningu czułem się o wiele lepiej niż ćwicząc normalnym planem, mięśnie były mocno spięte. Pobrałem na telefon dziennik posiłków i obliczyłem swoje zapotrzebowanie. Dodając posiłki do jadłospisu okazało się, że brakuje mi węgli w diecie, a nie białka. Kupiłem więc Carborade. Po treningu: serek wiejski, banan, szejk carbo i cm3 - w odwrotnej kolejności . W domu obiad, kawałki ananasa + jakaś kolacja się znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuch: Unoszenie nóg do drążka 8/7/7/ Unoszenie prostych nog 12/14/14 Mostek(plank) z obciążeniem 60s/60s/-10kg 50/-20 kg Scyzoryki 60s/60s/60s Unoszenie nóg do góry leżąc10/12/14 Powolne opuszczanie Dragon Flag Brzuszki z nogami w kącie prostym 30/20/20 Nogi: Przysiady 10/-40kg 10/-50kg 8/-60kg 6/-70kg Nie wiem jak to nazwać - wyciskanie na suwnicy? 10/-80kg 10/-100kg 8/-120kg 5/-145kg łydki na maszynie Wznosy na palce 25/-20kg 20/-32kg 15/-32kg 15/-32kg Trening taki sobie, plank z obciążeniem jest super, nastepnym razem zamiast unoszenia nóg do drążka zrobię unoszenie kolan do klatki - tydzie? temu dobrze piekło Trening nóg trochę lekki, ale w piątek je dobije na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem nad zakupem kamizelki obciążenieniowej do treningu. Jak zobaczyłem cenę to się rozmyśliłem. Poza tym z tego co na szybko przeglądałem to maksymalne obciążenie w takich kamizelkach wynosi 20kg. Patrząc przyszłościowo to trochę mało. Będę musiał ćwiczyć z torbą. Trochę niewygodnie, ale dla chcacego nic trudnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja nie mogę. Czasami jak ćwiczę na dworze to mogę zabierać plecak i ładować do niego ciężarki od hantli i zawsze jest trochę wygodniej, gorzej z pompkami.. Wpadłem na pomysł, że mogę wypchac wolną powierzchnię jakąś bluzą, żeby mi żelazo nie latało w plecaku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu kompletnie sie pogubilem.. Nie wiedziałem co chcę w koncu robić. To głównie zasługa starszego brata, który mi nagadal po co mi ten Street Workout. Cały tydzie? trenowałem z max obciążeniem na siłowni. Wczoraj cały dzie? myślałem co chcę robić i wracam do treningu z moim planem. Zamierzam zajechac moje mięśnie na maxa, nie wiem czy mi to wyjdzie na dobre - trudno. CT FLETCHER trenował biceps 6 razy w tygodniu i ma efekty :D Kupiłem skakanke. Po wczorajszym skakaniu mam zakwasy na łydkach. Pierwszy raz straciłem całą motywację, myślałem, że ten problem mnie nie dotyczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale z pompkami już jest gorzej . Dzisiaj po robocie (ferie) nie miałem siły jechać na siłownię, więc poszedłem poćwiczyć do lasu. Do plecaka zapakowalem 12kg i jakoś poszło. ćwiczylem w ten sposób: 80-90% powtorzen bez obciążenia i pó?niej 2 serie max z obciążeniem. Trening był krótki. Tylko 4 cwiczenia, ale to przez zmeczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...