Skocz do zawartości
Workout Athletes

kolejne masowanie:)


mcfinn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i oto kolejne moje dietetyczne wyliczenia,moze komus sie przyda moze ktos skrytykuje:) waga zaczela wykazywac wartosci spadkowe a nie takie bylo zalozenie treningu wiec trzeba zweryfikowac zawartosc michy:) wzrost 184cm waga 100kg zalozenie-wzrost masy:) kalorie 1.http://potreningu.pl/kalkulatory/bmr wyszlo 3667 kcali na utrzymanie wagi btw dzieki Everloy:) 2.http://uliczny-trening.pl/forum/viewthread.php?thread_id=856&rowstart=20 gdzie konrado1104 podaje jak wyliczyc. wyszlo 4085kcali 3.http://www.exrx.net/Calculators/CalRequire.html wyszlo 4075kcali usredniajac moje dzienne zapotrzebowanie zacznie sie od 3800-4000 kcali i zobaczymy co bedzie sie dzialo. makrosy bialko-zalozylem 2g bialka na kilogram masy ciala bo szanuje swoje nerki.jak latwo wyliczyc przy 5 posilkach dziennie to 40gr na posilek weglowodany-widelki sa 4-7gr na kg masy ciala.4 gr nie zdaly egzaminu wiec musze podniesc do 5 co daje nam 100gr weglowodanow na posilek(masakra) tluszcze-nadal pilnuje 100-150gr na dobe.oczywiscie roslinne i omega-3 maja najwyzszy priorytet. w ogolnym rozrachunku 200gr bialka na dobe=800 kcal 500gr weglowodanow=2000kcal 100 gr tluszczy=900 kcal suma 3700kal czyli jakies 200-300 deficytu do zapchania bananami albo suszonymi owocami:) i juz teraz stwierdzic moge ze cholernie trudno sie z tymi 4k kcali w dobie sie zmiescic:)woreczek ryzu ma 74 gr wegli pol cycka z kurczaka circa 200gr -40 gr bialka,oliwy mozna chlapnac i jeszcze trzeba dopchac 26gr weglowodanow warzywami robienie masy przy masie to ciezkie wyzwanie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale masz dobrze, możesz jeść i jeść ;-) A co do reszty, musisz obserwować ciało. Jak będzie Cię zalewało tłuszczem za bardzo to trochę odetniesz kcal, albo aero i gitara :D Uwierz, że tylko na początku będzie ciężko to wepchnąć , pó?niej będziesz chodził głodny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko luz nie obrazam sie za taka pierdole:D a juz mowie czemu masa-dla zachowania proporcji.jesli zredukuje to zjade z obwodow,logiczne a wtedy zostane z klatka circa 116 i ramieniem 36 czyli patyczki przyczepione do beczki:)taka mam juz budowe,wszystko duze poza ramionami wlasnie i nijak nie moge ich rozbudowac.wiec pomyslalem ze przymasuje do 40 cm,zredukuje i jako tako bedzie to wygladac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no nie mam checi sie redukowac ale po niedzielnym alercie stwierdzilem ze musze.stawy nie lubia za duzego obciazenia a a moje kolana juz kiedys w kosc dostaly.wiec bede musial zjechac z wagi i przylozyc duzy nacisk na sile nog.z przykroscia stwierdzic musze ze ten plan ktorym jade teraz na nogi niewiele robi,chyba najmniejszy progress z calego balaganu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...