Skocz do zawartości
Workout Athletes

Aro400 DT - od zera do bohatera :)


aro400
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No więc treningi sprawnie idą, ale jedzenie nie. Zważyłem się dzisiaj rano i schudłem 0 2 kg. :( Głównie przez to, że ostatnio nie mam ochoty jeść. Tzn. jak jem obiad: ziemniaki czy kasza z mięsem to zjem dużo, a kromki w szkole czy kolacja to trochę i już nie daję rady. Muszę zamienić jutro incline pull ups bo nie mam warunków w domu. Tylko zastanawiam się na co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aro400 napisał(a): Witam, dzisiaj klata+tric+brzuch. Poszło sprawnie, powtórzenia zapisuje w zeszycie bo komputer nadal nie działa. :( Swoją drogą chyba mam na plecach rozstępy.
hah nie ty jeden :d ja też mam i nie chce się mi iść do lekarza ;p byłem w aptece to powiedzieli ze krem 99 zl a ja takie oczy O_O ... ale niestety muszę chyba go zakupić bo coraz większe na barkach mam a na plecach to już nie wspomnę : <
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Wczoraj w katowałem muscle up na jedną rękę i wymyk. Wieczorem jeszcze 45min handstand no i jest coraz lepiej. Zauważyłem, że ?le miałem ręce ustawione i teraz idzie dużo lepiej. Zaraz idę popróbować chwilę, skosić trawę, a wieczorem trening ogólny. Między czasie pewnie jeszcze zrobię trening pod dragon flag i front lever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, dzisiaj regen. Może zrobię 2-3 seria podciągnięć na palcach i handstand bo mam takie odciski, że od samego uginania palców mnie boli. Próbowałem zawisnąć na drążku ale odrzuca mnie od razu. Zwłaszcza lewa ręka od muscle up na jedną rękę, które wczoraj katowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc treningi były, a oprócz tych zaplanowanych ciągłe katowanie MU, wymyków, próbowanie taboretu, Korean dips itp. I tak przez 3 dni no i opadłem z sił kompletnie więc dzisiaj już robię rest day xD MU robię już raz na lewą raz na prawą i będę już zaczynał uczyć się na dwie. Jutro techniki. Swoją drogą to nie podszedł mi ten plan i pewnie jak będę w mieście to przeleję kasę i spróbuję tym od was. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No więc prawdę mówiąc w tym tygodniu zero tych planowanych treningów. We wtorek i dzisiaj ćwiczyłem z grupą. W środę byłem w pracy i jutro też jadę rano ale tylko na kilka godzin już więc luz nie to co w środę ;/ Jutro trening się już odbędzie i albo od jutra albo od poniedziałku zaczynam ćwiczyć planem od Dynlotha. Próbuję tego MU robić na dwie łapy ale za nic nie wychodzi, w ogóle się bujnąć nie potrafię nawet. Ps: zauważyłem że trzy ostatnie posty zaczynają się od "No więc"... dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...