Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Treningowy - Piet


Piet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kolejny trening z DzikWorkout Trening całkiem inny niż wszystkie do tej pory skupialiśmy się typowo na jak najlepszej poprawności wykonywanych ćwiczeñ A więc tak stacja 1. Przysiady wykroczne z workiem bułgarskim - i to była nasza zmiana ćwiczenia mieliśmy wyznaczoną długość i jeśli ktoś wrócił z workiem to była zmiana 2. Skakanka 3. Zwis na drążku w podciągnięciu 4. Dipy na poręczach 5. Pompki pod kątem 45 stopni 6. Pompki z wyjściem do Side Plank 7. Pompki diamentowe z kamizelką obciążenie 10 kg 8. Kettel i wymachy z przysiadu do góry 9. Przysiady z obciązeniem 10. Brzuszki z piłką lekarską i zrobiliśmy sobie tego dwie serie z racji tego że większość ludzi szybko się zmyła, ja miałem na 22 do pracy, no i wiadomo zmęczenie, większość osób przyjechała prosto z innych treningów. A dziś planuje ostro skatować ABS a co z tego wyjdzie czy siły pozwolą zobaczymy wieczorem póki co ide spać bo właśnie wróciłem z pracy Dobranoc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i był dzis brzuszek :D 20 Half Burpess 40 sec nożyce 25 brzuszków skośnych łokieć do kolana przeciwległego 15 Dragon Flag 35 brzuszków 20 wznosów kolan do klatki 30 sec Hold V-sit oczywiście na ziemi 10 wznosów do drążka 35 scyzoryków 15 sec Moutain Climbers Tempo 4 seryjki no i za 2h do pracy ide :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANIE I PANOWIE PIEK£O !! PRAWDZIWE PIEK£O Dziś z ZIPOLA byliśmy na kolejnym jakże ukochanym treningu pod nazwą DzikWrokout. Wszystko by było pięknie i elegancko jeśli by nie ten upał i moje naderwane ścięgna barku Æwiczyłem troche inaczej niż wszyscy bo starałem się nie nadwyrężać barku chod¼ i tak to zrobiłem a więc : 4 Serie, 1 minuta przerwy pomiędzy seriami Każde ćwiczenie trwało równą 1 min Przysiady wykroczne z workiem bółgarskim z górki Bieg pod górke Następnie nie wiem jak to nazwać hehe Trzepanie liną ?:D naprawde nie wiem może się domyślicie Przysiady kolega z naprzeciwka robił pompki Przerzucanie opony z jednej na drugą ręke Walenie młotem Tutaj zrobiłęm brzuszki, kolega od pary pompował Następnie boksujemy z hantlami Kolejny to był brzuch czyli napinka a partner nas butuje po brzuchu :D I znowu Skakanka Moutain Climbers Wypchnięcie piłki lekarskiej prawą lewą ręką do partnera Pompki pod góre brzuszki z piłką lekarską i wypchnięcie do partnera No i jeszcze jakby mogło zabraknąć kettla czyli wypychamy jedną ręką zmiana w powietrzu i tak przez piękną minute Moge szczerze powiedzieć że dzisiaj UMAR£EM ! 30 stopni Piekła w cieniu !! a my ćwiczyliśmy w pełnym słoñcu jeszcze musieliśmy dzisiaj na trening wejść ze sprzętem pod nie małą górkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kozacki trening i to jeszcze w takim słoñcu to szacun. Trzepanie lina rozumiem że chodzi o robienie fali bardzo grubą lina np coś takiego

bardzo fajne treningi są z liną Hehe butowanie po brzuchu też nie¼le brzmi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ojjjj Witajcie :D Dużo się u mnie pozmieniało bo łącze SW z kulturystyką i hmm.. efekty dość fajne mi się wydaje do tego dieta A więc Rano na czczo 10G aminokwasów + 5G Krety Sniadanie: Omlety z 6 jaj + 100g płatków owsianych + garsc orzechów następny posiłeczek: Ryż + pierś z kurczaka z warzywami Trening : 10 Aminokwasy + 5 Kreta + 30 Białko Wszystko po 4 serie - 15 regularnych pompek - 10 podciągnięć podchwytem - 10 Wyciskanie na klate na ławce prostej - 10 Pompki z rękoma przy biodrach - 15 Wyciskanie na klate na ławce pochylonej - 10 Wyciskanie hantli na ławce prostej - 8 pompki z ręką na podwyższeniu Potem 10 g amino i 35 min rowerku Na sam koniec 10 amino 5 Krety 30 białka i następnie dalsza cześć dietki a zaraz przed spaniem ide sobie wypić 2 łyżki oleju lnianego i 30 g białeczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...