Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Treningowy - Piet


Piet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc pewnie niektórzy widzą mnie tu pierwszy raz niektórzy już zauważyli że istnieje na tym forum Więc początki bywają trudne i tak to właśnie jest w moim przypadku doradzono mi aby rzucić treningi 6W więc i tak zrobiłem Co do diety to hmm.. staram się jeść jak najwięcej białka do tego codziennie jakiś owoc + to co zwykle jadłem czyli śmieciowe parówki, pomidory, ogórki, ser zółty. Nie będe się rozpisywał narazie w moich postach na temat co jadłem ponieważ nie ustaliłem sobie żadnej diety jeszcze, chce zobaczyć jakie efekty będą na "sucho". Waga: 67 Kg więc wiele budulca mięśni nie mam :D 08/05/2014 3 serie 20 sec Moutain Climbers 25 sec Plank 20 sec Side Plank (nie wiem czy dobrze to zrobiłem ponieważ zrobiłem 20 sec na prawej ręce potem 20 sec na lewej) 7x Half Burpees 15x Brzuszkek Do tego porozciągałem się to co pamiętam z lekcji w-fu i na sam koniec 10x Pomka Diamentowa 15 x 2 Półpomki Nie wiem czy to dużo czy to mało. Jak dla mnie na początek wystarczająco, nie chce sobie niczego ponadciągać. Powoli dojde do formy mam nadzieje. Jutro mam nadzieje że uda mi się sko?czyć robienie drążka więc wieczorem pewnie już będe ćwiczył coś na nim. Pytania, sugestie, krytyka, opinie bardzo mile widziane, napewno będą motywowały do większej ilości czasu poświęcanej na treningi. Co do fotek wrzuce jutro może coś tutaj w temat i będe mógł oglądać progres jaki robię Pzdr Piet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1000 milowej ciężkiej podróży ale hmm.. jakiej zadawalającej póki co naprawde ciesze się że robie coś ze sobą że nie siedze non stop przed kompem czy TV i zbijam bąki i mam wyj**ne na wszystko powiem wam że te ćwiczenia zaczynają sprawiać mi radość a chyba o to w tym wszystkim chodzi żeby to co robimy sprawiao nam satysfakcje i radość prawda ? Od przyszłego tygodnia biore się za bieganie tylko jakiś dres musze sobie kupić i wio do lasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwa oczywiście że nie :P jakby to wyglądało brzuch fajnie zrobiony a reszta co ? :D hehe jutro popracuje coś nad klatką tetezz hmm.. podciąganie to chyba moja najsłabsza strona dlatego bardzo zależy mi na drążku żebym mógł jak najszybciej zacząć ćwiczyć pełną parą i wyrabiać sobie skill Niestety chyba jutro nie dam rady jeszcze z drążkiem ponieważ mam dość dużo spraw na głowie :( no ale może się uda tym bardziej jutro jest piątek to moge sobie zrobić trning wcześniej a w garażu posiedzieć dłużej z spawarką :D Dziękuje bardzo wszystkim za odpowiedzi naprawde jest to motywujące dla osób początkujących tym bardziej wiem że zdarzy mi się napewno jakąś głupote walnąć oile juz jej gdzieś nie powiedziałęm ale zrozuumcie jestem początkujący :D ale jak najabrdziej jestem za że trzeba mnie wtedy ładnie mówiąc okrzyczeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc: 9/05/2014 Sko?czyłem drążek, zawiesiłem, nie jestem zbytnio zadowolony z jego wykonania no ale jest poćwiczę troche na nim i postram się coś wykminić porządnego na świeżym powietrzu Dziś poćwiczyłem troszke na drążku a mianowicie: zrobiłem sobie podciąganie podchwytem seria Piramidka czyli 1 podciągniecię 10 sec, 2 podciągnięcie 20 sec, itd. doszedłem do 10 powtórze? i padłem zrobiłem sobie minutke przerwy i jazda nachwytem seria: 3-5-4 Tradycyjnie pompeczki dziś całe pompki i 10 powtórze? wcześniej jeszcze próbowałem drążek więc też się troche podciągałem ale bez zbędnego liczenia Do dzisiejszych prób doszedł L-side niestety nie podołałem za słebe ręce i nogi ale będe nadal próbował Niestety kiepski dziś trening z powodu tego że strasznie boli mnie głowa do tego byłem u dentysty i niestety zęby też mnie bolą :( dziś zaka?czam dzie? w ten oto taki sposób Jutro jestem ugadany z kumpelą na bieganie więc pewnie tylko tyle z tego będzie do tego pewnie dojdzie jakaś krótka rozgrzewka i oczywiście rozciąganie a następnie wiem że ?le robie ale ide na impreze no ale cóż 22 urodziny ma się raz w życiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10/05/14 Zakupiłem sobie odżywke węglowodanowo-białkową Gain bolic z Olimpu. Czyli od dziś zaczynamy jeść normalne rzeczy i próbujemy dostarczyć jak najwięcej budulca mięśniom ¦niadanko : 2 jajeczka na twardo + kanapeczki, drugie śniadanie ryż i pierś z kurczaka w papirusie zrobione przez moja koleżanke Trening, i teraz szykujemy coś na obiadek nie mam jeszcze koncepcji ale coś wymyśle wraz z koleżanką A więc dziś poćwiczyliśmy troche nogi 3 serie przysiadów po 20 powtórze? 1 seria przysiadów na jeden nodze (prawa potem lewa) 6 powtórze? zrobiłem sobie ćwiczenie "krzesełko" nie wiem jak to się fachowo nazywa przy ścianie 3 serie po 30 sec na sam koniec biegamy, nie wiem jaki dystans ale na oko coś koło 3 km truchciku bez żadnych wariactw :D no i rozciąganie się jak codziennie to by było chyba na tyle dziś, skonsumujemy sobie odżyweczke i myśle że coraz bardziej a do przodu brnąć Niestety nie znalazłem żadnych poręczy żeby poćwiczyć L-sit ale poręcze jakieś małe chyba sobie sam zrobie takie żebym mógł w pokoju sobie gdzieś postawić i żeby nie zawadzało w codziennym życiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12/05/2014 Dziś poćwiczyłem troszke triceps włączyłem sobie YT i pooglądałem domowe ćwiczenia na triceps, klatke piersiową no i biceps A więc z tego co wybrałem dla siebie i moge sobie poćwiczyć: wszystko po 3 serie, przerwy pomiędzy nimi to max 30 sec. na łyk wody. Założyłem sobie że 10 powtórze? i będziemy z kolejnymi dniami dodawać do każdej serii 5 powtórze? niestety nie udało mi się w wszystkich ćwiczeniach wykonać nawet 10 powtórze?. Więc jak już ogarne te wszystkie ćwiczenia że będzie 10-10-10 wtedy będe zwiększał. Pompki Szerokie: 10-7-9 Pompki odwroten: 7-10-7 Pompki diamentówki: 3-3-0 (Mało !! Bardzo mało a dlaczego ? Pompki odwrotne dały mi tak popalić dziś że nie miałem siły się podnieść na diamentówkach, przy ostatniej seri zjechałem do podłogi i out padłem na twarz) Podciąganie nachwytem na drążku: 4-4-2 Podciąganie sztangi w opadzie: 10-10-10 Wieczorem powtórze jeszcze raz to wszystko zobacze czy coś się zmieni zamienie tylko kolejność pompek odwrotnych na diamentówki. Do tego wszystkiego doszło rozciąganie się i niestety dalej nie mam na czym próbować L-sit, widziałem na allegro poręcze, dość tanie i wyglądają na solidne więc pewnie je zamówie Jakieś uwagi, sugestie ? dodatkowe ćwiczenia ? może ktoś coś poleci do tego wszystkiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13/05/2014 Dziś ABS wszystko x3 Podciąganie kolan - 8 Mountain Climbers - 20 sec Plank - 25 sec Side Plank - 20 sec prawa 20 sec lewa Half Burpees - 7 Brzuszki - 15 + rozciąganie się które zaraz będe robił I mam pytanie wszystko fajnie pięknie można powiedzieć że się zmęczyłem ale dziś bardziej odczuwałem ból w plecach przy ćwiczeniach niż w brzuchu. Czy to normalne że jak już daje normalnie sobie rade z tymi seriami to czas przejść na coś innego czy poprostu dodać sobie większe czasy powtórze? do tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14/05/2014 Dziś nogi :D Przysiady 20-20-20 Przysiady z obciążeniem 10-10 Przysiady wykroczne z obciążeniem 10-5 (lewa noga po serii 10 nie dała rady) Wzniosy na palcach 10-10-10 Syzyfki 10-10-10 Hack - Przysiady - 10 Do tego 15 minutek Hardu na rowerze I boje sie dziś iść na noc do pracy bo nie wiem czy dam rade pracować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15/04/2014 Dzisiaj zrobiłem sobie powtórke z poniedziałku iiiiii..... widze progress !!!!!!!!! Pompki szerokie: 10-10-10 czyli cała seria ustalona ( w poniedziałek było 10-7-5) Pompki Diamentówki: 8-4-4 ( tutaj nie do ko?ca zadowolony bo w 2i 3 serii mogło by być więcej no ale już nie dałem rady więcej wycisnąć w poniedziałek było 3-3-0) Pompki odwrotne: 10-10-10 ( tutaj też progres widać ostatnio byłem blisko osiągnięcia założonego wyniku 7-10-7, dziś się udało) Podciąganie sztangi w opadzie: 10-10-10 ( tutaj nic się nie zmieniło, ostatnio dałem rade dziś też) Podciąganie podchwytem: 7-3-5 ( progres jest musze poćwiczyć jeszcze ostatnio było 4-4-2) A więc progress widzę zobaczymy co dalej będzie się działo napewno przy następnym razie dodam albo powtórzenia albo nowe ćwiczenie. Taka mała rzecz a cieszy człowieka z dnia na dzie? jest coraz lepiej coraz lepiej się czuje i coraz więcej mam bólu po poprzednium dniu ćwicze? :D ale jak to mówią "Jak boli to znaczy że rośnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...