Skocz do zawartości
Workout Athletes

ciuchy


gizmo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zelq napisał(a): Ja często odwiedzam sklepy takie jak House i Cropp, są tam ciuchy dobrej jakości i można trafić na okazje. Niestety w większości są tam ubrania, np. spodnie jajognioty dla futurystycznych mężczyzn
Tam nie ma ciuchów dobrej jakości, kiedyś były to fakt. Pracuję w jednej z sieciówek w lpp (firma, która ma pod sobą cropp, house, reserved, mohito, sinsay) i jak patrzę na te ciuchy to masakra. Co chwile reklamacje, jak się odpakowuje nową dostawę z folii to tak śmierdzi większość ciuchów, że nie da się wytrzymać. Ja bynajmniej często kicham od tego. Liczy się ilość, a nie jakość. Chodzi o to, żeby jak najwięcej zarobić jak najmniejszym kosztem. Bo przecież skoro klientowi zaraz rozciągnie/zeszmaci się bluzka to idzie po nową, right? A teraz mało kto patrzy na jakość albo, by dany ciuch posłużył jak najdłużej, tylko żeby był "ładny" (każdy inaczej odbiera to pojęcie), bo przecież moda zaraz się zmieni... A te kobitki jak przychodzą na zakupy to mało co się nie pozabijają o te ciuchy, kupują bez mierzenia i wszystko :d Zwłaszcza teraz, gdy pół sklepu jest w wyprzedaży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz trafiłem na perełkę . Nie dość, że ładna bluza, to jeszcze z limitowanej kolekcji i dość tanio ( 100zł za taką bluzę, to była mega okazja, na początku kosztowała powyżej dwóch stów), a mam ją już 4 lata i do tej pory wzory się nie odklejają . Jestem z niej zadowolony;). A natknąłem się na nią w citysport.pl, czy coś takiego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...