Skocz do zawartości
gizmo

ciuchy

Rekomendowane odpowiedzi

skad bierzecie ciuchy? pytam z ciekawo¶ci, a dobrze przy okazji byloby znale¼c spoko sklep z ciuchami, bo jeden z moich ulubionych zamknê³i przed misiacem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oczywiscie pytam o ciuchy z neta, bo stacjonarnie zakupów nie robiê, wyj±tkiem by³ ten jeden zamkniêty sklep w Warszawie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moi znajomi kupuj± czêsto na unhuman albo urbancity. Moim zdaniem jest za drogo :P Ubieram siê w mie¶cie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam UrbanCity - moze i drogo,ale czesto sa przeceny,jakies rabaty,a ubranie jest naprawde dobrej marki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czêsto odwiedzam sklepy takie jak House i Cropp, s± tam ciuchy dobrej jako¶ci i mo¿na trafiæ na okazje. Niestety w wiêkszo¶ci s± tam ubrania, np. spodnie jajognioty dla futurystycznych mê¿czyzn :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piet no wlasnie zapomnialem o tym napisac,ze i dobrej jakosci :) Niektore ubrania mam juz ponad rok z tego sklepu,miliony razy byly prane i dalej jak nowe :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupi³em raz bluze na Urban i po 3 praniach zrobi³a siê mi¶kowata ... powiedzia³em nigdy wiêcej :) a golenie jej maszynk± pomaga³o na chwile :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zelq napisa³(a): Ja czêsto odwiedzam sklepy takie jak House i Cropp, s± tam ciuchy dobrej jako¶ci i mo¿na trafiæ na okazje. Niestety w wiêkszo¶ci s± tam ubrania, np. spodnie jajognioty dla futurystycznych mê¿czyzn :)
Tam nie ma ciuchów dobrej jako¶ci, kiedy¶ by³y to fakt. Pracujê w jednej z sieciówek w lpp (firma, która ma pod sob± cropp, house, reserved, mohito, sinsay) i jak patrzê na te ciuchy to masakra. Co chwile reklamacje, jak siê odpakowuje now± dostawê z folii to tak ¶mierdzi wiêkszo¶æ ciuchów, ¿e nie da siê wytrzymaæ. Ja bynajmniej czêsto kicham od tego. Liczy siê ilo¶æ, a nie jako¶æ. Chodzi o to, ¿eby jak najwiêcej zarobiæ jak najmniejszym kosztem. Bo przecie¿ skoro klientowi zaraz rozci±gnie/zeszmaci siê bluzka to idzie po now±, right? A teraz ma³o kto patrzy na jako¶æ albo, by dany ciuch pos³u¿y³ jak najd³u¿ej, tylko ¿eby by³ "³adny" (ka¿dy inaczej odbiera to pojêcie), bo przecie¿ moda zaraz siê zmieni... A te kobitki jak przychodz± na zakupy to ma³o co siê nie pozabijaj± o te ciuchy, kupuj± bez mierzenia i wszystko :o Zw³aszcza teraz, gdy pó³ sklepu jest w wyprzeda¿y.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raz trafi³em na pere³kê:). Nie do¶æ, ¿e ³adna bluza, to jeszcze z limitowanej kolekcji i do¶æ tanio ( 100z³ za tak± bluzê, to by³a mega okazja, na pocz±tku kosztowa³a powy¿ej dwóch stów), a mam j± ju¿ 4 lata i do tej pory wzory siê nie odklejaj±:). Jestem z niej zadowolony;). A natkn±³em siê na ni± w citysport.pl, czy co¶ takiego:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...