Skocz do zawartości
BarViking Pavel

Plan ¿ywieniowy na mase do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko proszê o ocenê mojej diety na nabranie masy miê¶niowej;) Wiek:14 Waga:61,5 Wzrost:173 7.30 Na ¶niadanie jem omleta z : 50-80 g p³atków owsianych + 4 bia³ka + 2 ¿ó³tka + serek homogenizowany waniliowy 7.30 -14.00 zjadam 400g chleba razowego i 200g szynki z piersi kurczaka + mas³o do kanapek i jakie¶ warzywa 17:00 ( 1h przed treningiem street workout) :60 g ry¿u basmati,100 g piersi z kurczaka 18:30 : 150 g banana 20.00 : 30 g mas³a orzechowego + 100 g ryby lub 50g sera, lub innego miêsa Proszê o ocenê,je¿eli macie jakie¶ uwagi proszê pisaæ :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje siê spoko, 50g sera ¿ó³tego ? mam nadziejê ¿e nie :P Je¶li to serek wiejski to spoko ale lepszy jest twaróg ( chyba o to Ci chodzi ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

150gr to nie wiem ale ja zawsze po treningu jem dwa banany uzupe³niam minera³y i takie tam. Posi³ek po pó³ godzinie od zakoñczenia treningu wtedy rozkurcza siê ¿o³±dek i lepiej jest wch³aniany posi³ek przez organizm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Banany zaraz po treningu jak najbardziej. Najlepiej to wpisz te dania do dziennika jakiego¶ np. na potreningu.pl i tam wyjdzie ile z tego masz makrosk³adników i kalorii a pó¼niej porównaj to ze swoim zapotrzebowaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od razu po treningu wystarczy zjesc banana, zeby dostarczyc cukry do krwi. 30 min po tym mozna wypic bialko, jednakze sam posilek bogaty w proteiny jest lepszy z mala iloscia wegli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi