Skocz do zawartości
Skrobot

co Was motywuje do dzialania ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema chcialem zebyscie sis podzielil ze mna kto was motywuje ? Mnie motywuje naprzyklad hfk i troche ,w niektorych sytuacjach ct ct fletcher. Moim celem jest osiagniecie takiej sylwetki naturalnie jaka ma hfk .. ps.czy to mozliwee ,przez sam street workout i dodatkowe obciazenie do pompeczek i podciagnienc ?:D https://m.youtube.com/watch?v=d6qpoQcBZr https://m.youtube.com/watch?v=QmY21c-sF60 Pozdroo :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mnie motywuje progress, sila wyglad, to ze umiem cos czego nie umie nikt z mojego otoczenia. Albo ct fletcher jak cos powie to raz a dobrze, kanal na yt ,,projekt odwa¿ siê ¿yæ" te¿ bardzo spoko. Mysle, ze mozna aczkowlwiek swoje miejsce maja tu uwarunkowania genetyczne, typ budowy, metabolizm itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mnie motywuje ¿e tak powiem ja sam:D zmiany które we mnie zachodz± i rzeczy których nie umia³em a umiem teraz, to ¿e z ka¿dym dniem wychodzê silniejszy i walczê nawet jak nie mam si³ z ostatnim powtórzeniem. i lubiê poogl±daæ sobie filmy motywacyjne na yt jak ET, projekt Odwa¿ siê ¿yæ TC, GP i inni :D i motocykli¶ci :DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Du¿o by tu wymieniaæ:-). Rado¶æ bratanicy, kiedy pokazuje jej jak np. robiæ pompki i w ogóle, kiedy mamy mo¿liwo¶æ pocwiczyc dla zabawy. Jak wykonuje pompki, kiedy siedzi mi na grzbiecie i mówi " jeste¶ silny, koksuj", to czuje przyp³yw mocy:-D. My¶l, ¿e robiê co¶ dobrego dla zdrowia... ¦wiadomo¶æ, ¿e sport wyrabia we mnie dyscypline, sumienno¶c i toczê swego rodzaju walkê ze swoimi slabosciami. Przy tym wyzwala we mnie dobre cechy charakteru. Oczyszcza umys³ z bzdur. ¦wietne samopoczucie, zdrowie, szacunek wobec siebie, dobra zabawa, nowe sztuczki... Takie cele, jak wyrzezbienie miê¶ni, to dla mnie nonsens. Najmniej wa¿na rzecz i najmniej wyczekiwana i oczekiwana w porównaniu do np. poprawieniu wyniku w pompkach, podciagnieciach czy bieganiu;-). Æwiczenie w przeró¿nych miejscach. Twarze ludzi i przeró¿ne reakcje. Od podziwu ( "pierdolony co on wyprawia" za przeproszeniem;-). " ale artysta", czy " jeste¶ okoliczna Justyna Kowalczyk biegów"), po drwiny ( czyli szyderczy ¶miech, nasmiewanie siê, " patrzcie co za debil biega z plecakiem wypchanym kamieniami", " ja to i tak bym pobieg³/zrobi³ lepiej"{konfrontacja czêsto koñczy³a siê pora¿k± drugiej strony}), Najlepszy jest widok zawistnych osób, które widz± jak æwicz±... Wtedy to ja jestem zwyciêzca, bo spe³niam marzena, a oni siê pograzaja i dalej tkwi± w dupie:-). Czêsto te¿ motywuj± mnie moje pora¿ki ¿yciowe. Nie mogê zapomnieæ o d±¿eniu do doskona³o¶ci, ale i o korzeniach. Zdarza mi siê trenowaæ za tych, których ju¿ nie ma i za przodków, ¿e jestem wolny i mogê w ogóle dziêki nim æwiczyæ. Si³ê i motywacjê dawaja mi najbli¿si, bez nich nie by³oby prawdopodobnie niczego:-). I chyba to tyle;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi