Jump to content
Workout Athletes

Doping - Ciemna strona sportu


Dynloth
 Share

Recommended Posts

Ja wiedzę doświadczenia nie mam ale jako tako czytam o tym ;) i szczerze im bardziej zagłębiam się w wiedzę na temat stedydów tym myślę nad tym żeby wejść na bombę i zobaczyć jak to jest :P Ale człowiek na bombie podobno czuje się zajedwabiście jak bóg pewny siebie dlatego sterydy są uzależniające żeby zacząć brać trzeba mieć odporną psychę bo patrzysz są efekty szybkie dodatkowo czujesz się ekstra pewność siebie skacze do granic możliwości a i w łóżku stajesz się bestią i po dobrym odbloku przychodzi myśl ale czemu nie może być tak cały czas? :) Chyba że się źle odblokujesz wtedy twój penis służy tylko do siusiania przez co można popaść w kompleksy i depresje.  Zauważyłem że koło 95% dobrze wyglądających ludzi jedzie na sterydach pozostałe 5% to niscy ludzie :P Bo nie oszukujmy się w 5 lat nawet dobrej sylwetki nie zrobi. No i co najważniejsze wszyscy myślą że sterydy to łatwiej ale tak na prawdę nic nie dadzą ci sterydy jeżeli nie jesz 3x więcej niż normalnie i nie włożysz w treningi nie 100% ale 120%. Także nie jest tak kolorowo.  

 

  • Lubię to 2
Link to comment
Share on other sites

Lepiej nie wchodzić na bombę bo to uzależnia i niszczy :)

Co do efektów to zgadzam się, kuchnia przede wszystkim czyz suplementami czy że sterydami to tak i tak dieta jest najważniejsza bez niej nie ma szans na szybkie zbudowanie ciała :)

Link to comment
Share on other sites

Odblok czyli uspokojenie estrogenów i kortyzolu(nasi wrogowie powodują katabolizm) które pod koniec cyklu są na wysokim poziomie gdy testosteron spada i jeszcze nie jest unormowany. To w takim wielkim skrócie. A jak wiemy albo i się dowiemy Estrogen jest hormonem kobiecym więc trzeba go zbić jak najszybciej bo może wystąpić ginekomastia (efekt kobiecych piersi) oraz może nas od tego zalać tłuszczykiem ^^ a Kortyzol jakby ktoś nie wiedział jest tzw hormonem stresu a kiedy wydziela się kortyzol następuje rozłam protein z mięśni oraz "wyciekanie" aminokwasów do krwiobiegu. Co powoduje podwyższenie cukrów aby wspomóc mózg. A raczej o mózg nam nie chodzi tylko o mięśnie  Więc podczas odbloku jak najmniej się stresować, jeść dużo protein oraz KCAL. 

 

  • Lubię to 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...