Skocz do zawartości
Banan

Strój do treningów

Rekomendowane odpowiedzi

Elo Elo, jak się ubieracie na treningi? Jakieś koszulki termoaktywne coś tego czy sam dres jakiś? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

narazie dres i dwie bluzy ale i tak zostaje tylko jedna potem bo trzeba się rozebrać  na początku grudnia zamawiam odzież termoaktywną od smaha  

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przed przerwą w zimę ćwiczyłem w koszulce termoaktywnej od Smmash i bluza termoaktywna Addidas, do tego krótkie spodenki z croppa i ciepło aż miło, w lato tylko w koszulce termo i spodenkach :)

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś ją używał od nas chyba i chwalił także dobry wybór  A.spodnie termoaktywne jest sens zakupić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.11.2016 o 09:57, Banan napisał:

A.spodnie termoaktywne jest sens zakupić?

Nie mam pojęcia nigdy takich nie używałem bo mi nogi nie marzną dlatego zawsze w krótkich 

W dniu 16.11.2016 o 09:57, Banan napisał:

I która lepsza? 

ale co lepsze?:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest to są bardziej leginsy męskie niż spodnie  całe ciało nie wytraca ciepła a nie tylko góra  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No a spodnie fajnie wyglądają np pitbulla  No adidas lepszy ale myślałem ze może termoaktywne ciuchy robią słabsze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.11.2016 o 10:02, Banan napisał:

No a spodnie fajnie wyglądają np pitbulla  No adidas lepszy ale myślałem ze może termoaktywne ciuchy robią słabsze 

Znaczy się z addidasa mam tylko bluzę a tak to koszulki kupuje ze Smmash bo mają prze kozackie i wzory i technologie  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UA nie, Surge miałem ale w ogóle nie była dopasowana do mojego ciała jak Smmash no i dużo cieńsza była. Ze Smmash to fightwear polecam mam 4 i dalej w idealnym stanie. Jedną mam z crosswear jest fajna ale nie dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta z białymi rękawami?  surge ma fajne wzory ale nie są zbytnio dopasowane do ciała, trzeba być niezłym bykiem żeby były obcisłe 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ja mam UnderArmour już jakieś 3 lata i polecam, nic się z nią nie dzieje a właściwości swoje nadal ma, także polecam, a zapłaciłem za nią jakies 160zł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.11.2016 o 19:59, Dynloth napisał:

Ja mam UnderArmour już jakieś 3 lata i polecam, nic się z nią nie dzieje a właściwości swoje nadal ma, także polecam, a zapłaciłem za nią jakies 160zł

Zasugerowałem Tobie dobrą japońską kuchnię, więc liczę na rewanż 

Masz może porównanie UnderArmour do RashGuardów od Pitbula? Najbardziej interesuję mnie ten model https://mantykora.com/product-pol-334-Rashguard-dlugi-rekaw-Pit-Bull-Ray-Long.html. Cena podobna.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Już się rewanżuję.  

UnderArmour głównie specjalizuje się w odzieży termoaktywnej i to jest jedna z pierwszych firm, a taki pitbull to coś na poziomie smaash czy innych tego typu ze średniej półki odzieży. @Maverick miał właśnie z długim rękawem od smmash i sobie chwalił, ale ja uważam że wszystko to jest jedno i to samo. No i UnderArmour nie ma jakiś super wzorów tych koszulek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam z długim i krótkim ogólnie mam kilka i jak dla mnie są świetne i do tego te świetne wzory  Do tego powiem że w tamtą zimę czyli 2015 /2016 biegałem w koszulce ze smmash z długim rękawem i było mi ciepło i nie czułem tak wiatru, a ciało się nie wychładzało ale to może też być powód tego że jestem nienormalny i walnięty:)

Muszę kiedyś zamówić jeszcze z UnderArmour i porównać.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi