Skocz do zawartości
Workout Athletes

Michał Materla zatrzymany przez CBŚ


Banan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co mieli zapukać grzecznie i powiedzieć cbś ?:D nie ma że boli wiedzą że to dobry fighter to nie będą się z nim bawić mają być skuteczni ;) A tak jak informatyk ma narzędzia ułatwiające prace tak i oni mają :) szczerze też bym od razu go potraktował tak :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne te filmiki oglądacie... Każdy wjazd z granatami... Więc tak, nie na każdym wjeździe używają granatów. Ogólnie to jest chore, kiedy wpadają do mieszkania człowieka z granatami, który się nie ukrywa, jeździ na treningi, szczególnie jeśli ma dwójke małych dzieci, które mogą zostać narażone na stres itp. Skoro sądzicie, że wszystko było prawidłowe to czemu poszła do sądu skarga na to zatrzymanie? To jest niedojrzałe zachowanie, że ktoś ma arsenał to się chce wszystkim na akcji pobawić ale spoko skoro tak uważacie, ale nie życzę wam tego w przyszłości... Mają być tacy skuteczni, to powinni mieć dobre przeszkolenie, rozumiem, że jest dobrym fighterem ale odrazu tasera używać? Mam nadzieję, że to przez to, iż próbowało Go dwóch obezwładnić i ich połamał...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralu postaw sie na ich miejscu i pomyśl czY bawił się z nim ? Sam bym tez sie nie pieprzył. Oni maja byc skuteczni a nie patrzec czy mu kuku zrobia czy nie;) gdybyś nie wiedział.co cie czeka za drzwiami tez bys rzucił flasha :) kazdy kest mądry patrząc z boku ale jakbyś tam był to byś insczej pisał ;) jakby to nie był materla mowilbyś se dobrze zrobili bo mógłbyc uzbrojony :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pare szkoleń z taktyki zielonej, czarnej więc cos tam wiem, oczywiście nie wiem nawet 1/100 tego co CBŚP... Flash a granat hukowy to jest różnica... Tu chodzi głównie o dzieci... Po drugie interesuje się tym i na różnych filmikach jak sie koleś stawiał to Go szybko obezwładniali nie musieli używać tasera... Podam przykłady: zatrzymanie gangu kantorowców zero granatów hukowych, zatrzymanie szefa gangu paliwowego zero granatów i tasera... A pewnie nowe szkolenie przeszli i zmienili działanie... Jakby zatrzymali Najmana, a nie lubię Go, to też bym stanał w obronie za takie zatrzymanie... A nie powiem chciałem kiedyś należeć do ateków

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...