Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TRENER

Siema jadł ktoś z Was sushi?  Smakuje Wam? :) Ja kiedyś jak próbowałem pierwszy raz to mi nie smakowało wogole. Teraz ostatnio kupiłem z dziewczyną opakowanie z biedronki i z lidla dla porównania i żeby spróbować znowu. Tak wyglądały opakowania :

DSC_0371.JPG

Opakowanie po lewo z lidla. 

No to dobra pomyślałem zobaczymy jak się różnią smakami :)

Po otwarciu pudełek mamy taki widok :

DSC_0372.JPG

Praktycznie to samo :) Spróbowałem jednego i drugiego i smak taki sam z obu sklepów ale już bardziej mi przysmakowalo. Do testów przyłączyli się moi rodzice którzy stwierdzili że to jest lipa straszna i zabrali nas na prawdziwe sushi które wyglądało tak:

DSC_0375.JPG

I tu już Wam powiem że polubiłem sushi :D Smak konkretny coś innego niż codzienne posiłki. Za ten zestaw wyszło nas 150 zł ale warto. Przekonałem się do jedzenia sushi, a Wam smakuje czy nie? :)

• Lubię to 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sushi jest pyszne ale tylko w lokalach :P jak nie zapłaci się ok 70 zł :D to nawet nie ma co liczyć na dobre sushi ;C :D Wtedy wiadomo przynajmniej że wszystko świeże ;D

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No powiem Ci, że ja zjadłem z 7 sztuk i byłem taki pełny, że masakra :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Wygląda fajnie chętnie spróbuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zalecam w dobrej knajpie spróbować. Mistrzem pałeczek nie jestem, ale to danie mi zasmakowało i tam wrócę. Ludzie polecają Ramen z mięsnymi szaszłykami.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

W Radomiu mamy dobre Sushi Room to tam myślę, że będzie okej, bo nie jesteś z Radomia żeby polecić knajpkę? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi