Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TRENER

Siemanko, próbował ktoś suplementy z KFD.PL? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jeszcze nie, ale słyszałem, że fajne jak na tą cenę. Czekam na opinie innych :D

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ja właśnie białko sobie kupiłem z kfd i powiem Ci ze smak całkiem spoko jak i cena :) 510g za 36 zł? Chyba coś takiego więc taniocha :) 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Rozpuszczalnosc z mlekiem 100%, a piany nie ma :) 

Więc jakbyś kiedyś chciał białko to możesz brać od nich, polecam :D

Jak zjem białko to coś innego jeszcze spróbuję od nich i zobaczymy czy wszystkie suple maja dobre :) 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Pierwsze słyszę o tej firmie, aż się zainteresuje nią :D To jakaś stara firma? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gen Lab zagraniczna firma ;) bardzo dobre kreatyny mają i białeczka :D polecam naprawdę polecam :D

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Jak moje się skończą to chętnie spróbuję. :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie wolę suple z SFD, bo sam jakieś lepsze, kody rabatowe, punkty z a każdą wydaną złotówkę, za które można kupić wiele rzeczy i jest to opłacalne. Z KFD kupiłem kiedyś białko "ciasteczkowe" i było strasznie przesłodzone - sukralozy (słodzika) dokopali tyle, że nie dało się tego przełknąć. Do tej pory stoi to białko w szafce i nawet go nie ruszam. 

Plus jest taki, że zwróciłem uwagę na tą sukraloze, poczytałem o niej i od tego czasu zacząłem suplementować tylko te produkty, które jej nie mają. Wolę zdrowiem nie ryzykować. 

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo zdrowie najważniejsze i podzielam Twoje zdanie. Aczkolwiek nie próbowałem supli ani z kfd ani z sfd, a powiedz mi cenowo podobnie wychodzi? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Moje białko z KFD też obecnie stoi bo samymi produktami i tak jem za dużo protein. :)

Myślę, że produkcja swoich suplementów to zbyt duży projekt i ktoś po prostu robi dla nich, aczkolwiek mają potężne forum kulturystyczne więc mogli się dorobić na realizację swojego laboratorium. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi