Skocz do zawartości
Workout Athletes

Mój dziennik


Trenn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to pora na dziś dzień. Trening główny zaliczony :

1) Podciąganie podchwytem: 1x21kg, 2x17kg, 3x15kg, 4x13kg, 5x11kg (w drugiej i ostatniej serii miałem jakieś takie załamanie ale poradziłem sobie)

2)Zwijanie linki : 6.5kg,6.5kg,6.5kg

3)Zwis na jednej ręce: 10s +6,5kg, 12s+6,5kg, 14s + 6,5kg

4) Martwy ciąg: 8x54kg, 8x54kg, 10x54kg,10x54kg

Juz zabrakło mi obciązenia do martwego ciągu, musze chyba coś wymyślić bo jak tak dalej pójdzie to nie będę miał czym ćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sztandze opleciona jest linka (ja osobiscie mam stalową ale to tez moze byc sznurek) i u dołu tego sznurka/linki umiejscowiony jest odwaznik . I trzymając sztangę podobnie jak w Ćwiczeniu CTI zwijami linkę dłonmi.(można również sztangę/kijek oprzeć na jakiś podpórkach , ja tak robie gdy juz nie daje rady zwijać w górze ) Ćwiczenie niesamowicie angażuje przedramię . Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie wiem, czy oto chodzi, bo miałem podobne ćwiczenie, czyli kawałek rurki do której jest przyczepiona linka a na dole linki jest obciążenie.

Przy użyciu nadgarstków kręcimy rurką, tak aby obciążenie podnosiło się do góry. Oczywiście ręce muszą być wyprostowane i w kącie prostym z resztą ciała.

Ale nie wiem czy to właśnie jest to, co ćwiczy Trenn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż dziś mam swój gorszy dzień , doszły mi myśli do głowy że nie jestem pizdą (za przeproszeniem) i trzeba wziąć się w garść, więc zrobiłem jeszcze trening brzucha i musze przyznać że coraz lepiej się czuje (psychicznie). Oto on:

-10 wznosów nóg prostych na drążku

-5 wznosów ugiętych nóg do klatki

-10 wznosów nóg prostych na drążku

-5 wznosów ugiętych nóg do klatki

-25 wznosów nóg i bioder w leżeniu

-30s mountain climbers

-25 wznosów nóg i bioder w leżeniu

-30s mountain climbers

-12 wycieraczek

-30s moutain climbers

-12 wycieraczek

-30s moutain climbers

Powodzenia wszystkim !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , no i oczywiście Panie. Wszystkiego najlepszego w nowym roku 2015, miejmy nadzieje ze nasze postanowienia noworoczne nie pójdą na marne. Abyśmy wszyscy trzaskali muscle upy i wszyscy doszli do perfekcyjnego full planche. No i oczywiscie aby w dniu jutrzejszym wrócić do domu w pełni sił, bez kaca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pora na pierwszy trening po sylwestrze.

-Podciaganie nachwyt: 7,7,7,7

-Uginanie ramion/odwrotne pompki ss :

10x22kg/12x33kg

10x22kg/14x33kg

10x22kg/16x33kg

-krótkie pompki/pompki tygryski ss:

22/22 ,24/24

Uwagi: wczoraj zaczął mnie boleć lewy nadgarstek, dziś sprawiało mi to dość duzy ból na treningu. Wydaje mi się że na sylwestrze nic z nim nie zrobiłem choć za wiele nie pamiętam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja też pamietam, co się w sylwka działo. : D Ani kropeleczki, choć namawiali. A, że tak powiem, to był mój najbardziej sportowy sylwester. U kolegi byliśmy, postanowił, że u nie go robimy, no i tak ok. 22 spytał się nas czy może hantelki chcemy, bo gadalismy trochu o siłce itp. no a ja ze śmiechem sie pytam czy może ma drążek a on mi na to: "Idź do pokoju rodziców, wiesz który". No to ja z kolegą wbijamy tam świece światło, a tam w suficie wkręcone śruby na tym paski no a na paskach kij. Oj zaraz przylecieli inni i zmienialiśmy się co chwila : D Jeden chciał przed dziewczyną się popisać, podskoczył chwycił podchwytem i zrobił ledwie 5 podciągnięć opuszczając się tylko do 90* akurat byłem w drugim pokoju i zerkałem, bo trzymałem koledze worek bo kopał sb w niego i zawołał mnie kolega, no to wbijam a ten do mnie:" Gralu pokaż te podciągnięcia na jednej z asystą", a ja wiedziałem co się święci no to wpierw zrobiłem sb czysto siłowe podciągnięcia na rozgrzewke, że niby nigdy nic a kolega juz sie śmiał, bo widział mine tego co sie strasznie bujał gdy dziewczynie szpanował, no a potem strzeliłem se 5 podciągnięć na jednej z asystą no i tu już był burak, ale ja mu na to, że jeśli będzie częście wbijał na drążek to się poprawi : D No a potem poszliśmy na worek, właśnie w pokoju tego ziomka no i gdy przyszła moja kolej to pokopałem trochu i kazałem koledze trzymać worek i se chciałem supermena zobić i zerwałem mu worek :D no a potem było trzeba mase robić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...