Skocz do zawartości
Workout Athletes

Witam Wszystkich SW!! :)


Wiola88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już tutaj do Was zawitałam, to z wielką przyjemnością się przedstawię i co nie co napiszę tak na wstęp. :D Otóż, mam na imię Wiola... wiekowo też troszkę na liczniku nabiło, bo 25l., jestem z Tarnowskich Gór, gdzie również mamy swoją grupę SW, a już pod koniec września zostanie zbudowany i otwarty plac do treningów na który tak bardzo czekamy. Ja dotychczas swoje doświadczenia sportowe powiązane miałam z piłką nożną, judo oraz siłownią - nadszedł więc czas, aby poświęcić się również SW, co daje mi ogromną radość, satysfakcję a co najważniejsze MOTYWACJę!! To tyle, raz jeszcze witam wszystkich. "NO PAIN. NO GAIN" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przyznam szczerze, że ta liczba jest ciągle ruchoma Ogółem, jak na razie będzie ok. 20 osób, natomiast przez okres wakacyjny wiadomo, z treningami bywa różnie. Dzisiaj była nas czwórka tylko, ale mimo to, nie przeszkadza nam ten fakt w ćwiczeniach - zawsze dajemy z siebie wszystko! A grupa nazywa się: Street Workout Tarnowskie Góry Tak po prostu o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quake napisał(a): A przedział wiekowy Waszej grupy jaki jest? I Ty jesteś jedną kobietą która tam ćwiczy? :D
Co do przedziału wiekowego, no to ciężko teraz określić, gdyż grupa jest ruchoma tak, jak wcześniej wspomniałam... Ale myślę, że tak 17 - 29 z czego ja i kolega jesteśmy najstarsi, hehe. :P Dziewczyny też czasem wpadają na treningi, ale wiadomo - różnie to bywa. Wczoraj na treningu byłam jedna, jedyna także trzeba było dorównać chłopakom, co nawet nie?le wyszło. Grupa istnieje od ośmiu miesięcy, ja natomiast dopiero zaczęłam tak konkretnie trenować od niedawna, gdyż wcześniej nie pozwalała mi na to kontuzja, która fakt faktem była dość dawno, ale muszę wskoczyć w tryb pełnych obrotów. :) Dziękuję Wam tak w ogóle, za ciepłe przywitanie. :P Miło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treningi są ustalone na stałe. Były przez cały tydzie?, ale ze względu na fakt, że ja i moich dwóch kolegów (prowokatorów całego zamieszania, czyli tych na których wszystko spoczywa) jesteśmy osobami ciężko pracującymi harmonogram zmienił się, jak na razie do stopnia: poniedziałek,piątek - wolne, wtorek, środa, czwartek, sobota, niedziela - trening. Czasem zdarza się, że wyjątkowo (do tej pory zdarzył się raz) sobota jest wolna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...