Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy - Maddog.


Maddog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trening: Kolejny trening za mną. Było ciężko, ale dałem radę. Lekko nadwyrężyłem sobie chyba ramię przy robieniu odwrotnych pompek, ale mam nadzieję, że do jutra przestanie boleć ten mięsie?. Nich bicek będzie z Wami! Posiłki: 1 Posiłek (przed treningiem) - Sałatka z pomidorami, sałatą lodową i kawałkami kurczaka skroplona olejem ryżowym. 2 Posiłek (po treningu) - Ryż z warzywami w sosie pomidorowym. 3 Posiłek (będzie) - Omlet białkowy posmarowany kremem orzechowym z dodatkiem płatków owsianych i orzechów włoskich. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening: Już po kolejnym treningu i rozciąganiu. Czuję ewidentnie wzrost siły. Mam nieziemską pompę w łapach co mnie jeszcze bardziej motywuje. Posiłki: 1 Posiłek (przed treningiem) - Sałatka z rukoli, sałaty lodowej, pomidorów, ogórków z kawałkami fileta z kurczaka. 2 Posiłek (po treningu) - Ryż z sałatką z rukoli, sałaty lodowej, pomidorów, ogórków z dodatkiem fileta z kurczaka 1zeusut.jpg 3 Posiłek (będzie) - Omlet białkowy. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening: Niema zbytnio co się rozpisywać. W skrócie - nogi dostały wycisk. Posiłki: 1 Posiłek (przed treningiem) - Ryż w pomidorowym sosie z sałatką z sałaty peki?skiej i pomidorów. 2 Posiłek (po treningu) - Wysoko-białkowe burrito z ryżem. 3 Posiłek (będzie) - Omlet białkowy posmarowany kremem orzechowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening: Kolejny trening za mną. Powiem Wam, że poczułem wzrost siły. Nie zmęczyłem się tak bardzo jak tydzie? temu. Przy dipsach znów zaczęło boleć mnie ramie, ale już przestało więc myślę, że z czasem się ono "przyzwyczai" do takiego wysiłku jakim są dipsy. Posiłki: 1 Posiłek (przed treningiem) - Jajecznica białkowa z 3 jaj z kawałkami fileta z kurczaka na oleju ryżowym. 2 Posiłek (po treningu) - Ryż z warzywami na parze i filetem z kurczaka. 3 Posiłek (będzie) - Burrito białkowe. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo - to motywuje do dalszej pracy nad sobą. Trening: Dzisiejszy trening odbył się całkiem dobrze lecz nie obyło się bez bólu w nadgarstku który miałem kiedyś złamany. Do drugiego minusa można zaliczyć dzisiejszy ewidentny brak siły. Aż miałem ochotę przerwać trening, ale dotrwałem do ko?ca i jestem z siebie zadowolony. Posiłki: 1 Posiłek (przed treningiem) - Omlet białkowy z kawałkami gruszki. 2 Posiłek (po treningu) - Filet z kurczaka z ryżem i brokułami. 3 Posiłek (będzie) - Jajecznica z 5 jaj z kawałkami fileta z kurczaka. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Chwilowo nie miałem internetu więc nie mogłem prowadzić dziennika. Wszystkie treningi przeszły pomyślnie. Mam tak napompowane nogi, że ledwo chodzę a tu dziś jeszcze muszę jechać grać na imprezie. :D W poniedziałek znów pompa! Niech bicek będzie z Wami! Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...