Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - m4lusz3k


m4lusz3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serek Wiejski Piątnica :D hmm jakieś 2zł , a jak nie to troszkę więcej ) Tak nowy, postanowiłem tak o sobie wstawić :D Takie oto dredy mam na głowie ;D Dziękóweczka:D Dobra dziś był trening ABS wszystko poszło pięknie zaraz zjem jakąś szamkę ;D No i czas na naukę ;D Tak mi się nie chcę ;DD..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś i dam ) hmm dawno nie jadłem sosiku :D Kurczaka sobie teraz robię w przyprawie od GUROSA fajna sprawa ) Dziś trening bardzo póżno .. Wróciłem ze szkoły,zjadłem i poszedłem w kimę ... :D Te wczesne godziny wstawania mnie wyko?czą .. :D Dziś były Plecy+bicki ) Wszystko fajnie poszło :D Była niezła pompa ;D Czas zaraz zjeść szamkę ryż kurczak+warzywko jakieś ;D Podczas treningu, a właściwie na koniec już zajechał do mnie kolega , i zapytał się czy pokaże mu coś czego się już nauczyłem :D Więc zabrałem go na drążek i zrobiłem 2MU+Taboret+Wymyczek i był zdziwiony ;d Powiedział że kiedyś byłem "mały", a teraz już robi się ze mnie kawał chłopa :D Zaproponowałem mu żeby ćwiczył ze mną , ale odparł że nie da rady.. ;D Jeszcze go spróbuje przekonać ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ;D Dziś trening znów póżno ehss ;D Tak to bywa jak jest szkoła; D Dobra trening minął miło ) Od początku do ko?ca była moc i siła ;D Podczas treningu odczuwałem jak pracowały barki i przedramiona ) Idę zrobić szamkę i się chwile pouczyć :D PS: Nie wezmę chyba udziały w dniu brzuchów ;D Bo w sobotę będę mieć do pocięcia drzewooo ;D spoko... :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wczoraj nic nie pisałem bo nie miałem treningu :D Musiałem układać drewno hee :D Jak sko?czyłem to było już póżno i się nie chciało troszkę już Dziś trening ogólny; ) Wszystkie ćwiczonka zako?czone :D Były małe problemy z dokończeniem podciągnieć nachwytem przy ostatnich powtórzeniach ale dałem radę ! Jestem z siebie dumny :D Posiłek potreningowy zjedzony , ryż +kurczak Kolacja za jakiś czas ;D Oczywiście zjem sobie serek wiejski mniaaaam <3 ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

) staram się dbać ;D Ale wczoraj znów nie miałem treningu .. Wróciłem ze szkoły , zdjadłem coś i zasnąłem nawet nie wiem kiedy ... Wstałem póżno a musiałem się jeszcze pouczyć . Z kolegą tak o nie gadałem o tym ;D Ale mówiłem mu że wczesniej tego nie mogłem zrobić , podciągałem się aby 3-4 razy itp :DD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...