Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Treningowy - Axip


Axip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne dwa dni za mną i zero litości dla siebie Nie będę opisywał treningu, bo niedawno ze szpitala wróciłem i ledwo ruszam lewą ręką. Do tego łuk brwiowy rozbity, obite kolana, łokcie, a rękę noszę drugą ręką bo się zepsuła.. Tak wyglądał wypadek na rowerze z winy dwóch gości, których już nie dogoniłem gdy się otrząsnąłem.. Będę musiał zrobić przerwę w treningach i tak mnie to boli.. Nienawidzę przerw :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś padało, ja jeszcze nie mogę ćwiczyć, ale przeszedłem się zobaczyć jak ekipa ćwiczy i o dziwo w deszczu walczyli ostro z grawitacją Od piątku zacznę na razie sobie same nogi ćwiczyć, a mam nadzieję, że za tydzie? już będę w stanie trenować na 100% Zrobiłem kilka fotek placu na którym ćwiczymy. 10crvrm.jpg20130911_154926.jpg20130911_154910.jpg20130911_155022.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany na twarzy zaskakująco szybko się zagoiły. Na lewą rękę dalej nic nie potrafię zrobić, nie da się podpierać, bo boli jak wściekła. Krwiaki jeszcze z niej nie zeszły, więc potrzebuje więcej czasu Tak jak wspominałem nie potrafiłem usiedzieć i jak ręce bolą, to czemu by nie robić nóg :D W piątek już zaliczyłem trening, mega zakwasy przez weekend ! kroczyłem jak pijana żyrafa :D Dziś dobiłem nogi, troszkę zakwasy się rozeszły Mój plan na nogi na szybko złożony na czas niedyspozycji ręki. Przysiady: 30/30/30 Wykroki w marszu na dystansie 30m dwie długości. Skakanka: 90s/90s/90s Wspięcia na palce na podwyższeniu: 30/30/30 Kaczy chód dystans 30m dwie długości. żabki dystans 30m raz. Pajacyki: 60s/60s/60s Wskoki na podwyższenie obunóż: 60s/60s/60s + rozciąganie. Nie ma lipy, łatwo się nie poddam ! Go Hard or [small]Go Home[/small]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam kolejny treningowy tydzie? Cały czas katowałem te nogi i nie było dnia, w którym chodził bym bez zakwasów :D Dość niewygodne i męczące, ale efekty bardziej mnie interesują niż ból teraz :D Zacząłem robić pompki na zdrową rękę, małe serie, ale zawsze coś Druga ręka z dnia na dzie? coraz lepiej, w momencie gdy wyskoczył mi krwiak/siniak w okolicach łokcia (po 9 dniach od wypadku) nagle zacząłem nią swobodnie ruszać Być może gdzieś to tam w stawach siedziało, i z czasem część krwi się wchłonęła, a część wyszła jako siniak Cieszy mnie ten fakt i od poniedziałku spróbuję już na nią normalnie ćwiczyć Pozdro dla wytrwałych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

uff uff jak długo mnie tu nie było Totalny brak czasu, zalatany na maxa ostatnio Wyzdrowiałem, chociaż ostatnio zaniedbałem trening, dopiero od zeszłego tygodnia wróciłem na plac treningowy i muszę przyznać, że po przerwie lepiej mi się ćwiczyło Jutro kolejny dzie? i powrócę do pisania dziennika Siła !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Czołem :D Szczerze, to brakuje czasu, by prowadzić dziennik :D Ostatnio cały czas biegam, mniej SW, więcej cardio i crossfit, chociaż jak widzę drabinki, to oczywiście nie przejdę obojętny :D Kondycja w górę, z wagi -7kg wcale mnie to nie cieszy, ale ciężko utrzymać wagę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...