Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Treningowy - Axip


Axip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, elo i tak dalej. Postanowiłem założyć dziennik treningowy, nie wiem czy uda mi się go regularnie aktualizować, ale będę się starał :D Początkowym założeniem i celem będzie osiągniecie: - Robienie jedną serią 100 pompek - Podciągnięcia na drążku nachwytem 20 - zejście czasówki na 5km z 24:30 do 20 minut. - rzeźba żeby laski moczyły się na widok kraty :D Specjalnej diety nie będę stosował, z powodu pracy na 3 zmiany, uczulenia na niektóre produkty i braku funduszy na wyszukane diety. A więc zaczynamy od dnia dzisiejszego: Bieg: dystans 3550m czas: 17:47 Pompki z rękoma szeroko: 22/24/26 Pompki diamentowe: 10/12/12 (były problemy ) Dipsy: 10/10/10 Pompki z nogami na podwyższeniu: 20/20/20 Pompki Muay Thai/Wojskowe: 10/6/6 (tutaj tez pojawiły się problemy ) Podciąganie prostych nóg do kąta prostego: 10/12/12 Podciągnięcia nachwytem: 4/4/4 Podciągnięcia nachwytem szeroko: 4/4/4 Podciągnięcia podchwytem: 5/5/5 Brzuszki zwykłe: 40/40/40 Nożyce leżąc: 35/35/35 Unoszenia tułowia leżąc na brzuchu: 30/30/30 Podpieranie łokciami(pozycja jak do pompki) : 3 x 45s (nie wiem jak profesjonalnie się to nazywa) Brzuszki typu V: 20/20/20 + rozciąganie. Po treningu banan + pół tabliczki gorzkiej czekolady + ryż + sałatka pomidor/ogórek Podwieczorek papka ze szpinaku + 4 jajka na twardo. Kolację sobie dziś darowałem, bo było już za pó?no. W przyszłości może się przełamię i będę wrzucał fotki z postępów prac nad sobą. Na chwilę obecną nie ma się czym chwalić, że tak to ujmę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciąg dalszy dnia numer dwa. Siłownia: Wyciskanie sztangi leżąc: 8/10/12 70kg Unoszenie ramion uchwyt młotkowy: 12/12/12 12kg Wyciskanie sztangi za głowę: 10/10/10 30kg Przysiady ze sztangą: 20/20/20 30kg Prostowanie przedramion ze sztangielkami jednorącz w oparciu o ławkę: 12/12/12 10kg Wyciskanie francuskie sztangi nad głową siedząc: 10/10/10 30kg Wiosłowanie hantelkiem: 12/12/12 20kg Wspięcia na palce: 30/30/30 15kg Unoszenie sztangi podchwytem: 10/10/10 30kg Unoszenie sztangielek bokiem: 10/10/10 10kg Boksowanie z hantelkami: 3x45s obciążenie 2kg na rękę Po treningu rozciąganie. Posiłek: 50g gorzkiej czekolady 650g serek waniliowy 500g porcja ryżu 500g sałatka owocowo/warzywna a0i58h.jpg Teraz gorąca kąpiel dla rozlu?nienia mięśni, a na kolację makaron z sosem słodko-kwaśnym i na tym zako?czę dzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzie? 3 i ostatni w tym tygodniu. Waga: 83kg Bieg: Dystans: 4660m Czas: 23:02 Rozciąganie. Trening: Pompki z rękoma szeroko: 22/22/24 Pompki diamentowe: 12/10/10 (dziś już było lepiej ) Pompki zwykłe: 30/30/30 Aeroby Podciąganie na drążku z rękami szeroko: 3/3/3 Podciąganie z rękami na wysokości barków nachwyt: 4/4/4 Podciąganie nóg do klatki piersiowej proste: 12/12/12 Zwis na jeden ręce: 3 serie po 4s Trening z workiem boksowanie: 3 x 60s Posiłek: Banan 100g ryby surówka warzywna (marchew, kapusta, ogórek, pomidor, papryka, zielony groszek) 50g gorzkiej czekolady 100g ryżu Dziś ćwiczenia sprawiały mi większy trud niż zwykle. Pojawiły się małe przebłyski rezygnacji, przytłacza otoczenie. Może to przemęczenie, po weekendzie znów trzeba zacząć na pełnej .... Cytat motywujący na dziś: "Istnieją tylko dwa dni, podczas których nie możesz zrobić nic - WCZORAJ i JUTRO"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odczuwałem Do czasu aż dziś robiliśmy ognisko i przyszło ciąć drzewo siekierką :P Szedłem jak szatan, znajomi zdziwieni ja z resztą też :D I usłyszałem dziś pytanie, "czy robiłem jakąś dietę na masę, bo urosłem w klacie i barkach" :D Nie powiem, było to całkiem miłe, łaskotało moje ego bardzo dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i plan więc go dołączam do dziennika.

PONIEDZIAłEK (Klatka+Triceps) Pompki z nogami na podwyższeniu 20/25/30 Pompki diamentowe 16/17/20 Pompki z rękoma szeroko 22/22/22 Dipsy 16/18/20 Pompki z klaśnięciem 18/20/20 WTOREK (ABS) Podciąganie zgiętych nóg do klatki na drążku 15/15/15 Podnoszenie zgiętych nóg na poręczach 15/15/15 Brzuszki z podniesionymi nogami do kąta prostego 15/15/15 Plank 30s/30s/30s Plank boczny (lewa i prawa strona) 30s/30s/30s ¦RODA (Plecy+Biceps) Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/6 Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele 40/40/40 Podciąganie nachwytem 6/6/8 Pompki z jedną ręką na podniesieniu (lewa i prawa) 16/18/20 Podciąganie nachwytem zamkniętym 6/6/6 CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę) Pompki z rękoma przy biodrach 16/16/18 Pompki Muay Thai 12/12/14 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 5s/7s/9s Pompki w staniu na rękach 5/5/5 FrogStand 30s/30s/40s PI?TEK (Ogólny) Pompki z nogami na podwyższeniu 20/25/30 Pompki diamentowe 16/17/20 Podciąganie zgiętych nóg do klatki na drążku 15/15/15 Podnoszenie zgiętych nóg na poręczach 15/15/15 Pompki z jedną ręką na podniesieniu (lewa i prawa) 16/18/20 Podciąganie nachwytem zamkniętym 6/6/6 Pompki w staniu na rękach 5/5/5 FrogStand 30s/30s/40s

Podziękowania dla Dynloth'a !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzie? tygodnia, a w dzienniku to już 4 Tak więc rozpiska zrobiona na dziś. PONIEDZIAłEK (Klatka+Triceps) Pompki z nogami na podwyższeniu 20/25/30 Pompki diamentowe 16/17/20 Pompki z rękoma szeroko 22/22/22 Dipsy 16/18/20 Pompki z klaśnięciem 18/20/20 Do tego zapodałem sobie trochę ćwicze? na brzuch + 25km na rowerku. Posiłki raczej bez większego wybrzydzania do obiadu. Zaserwowałem sobie dziś na podwieczorek i kolację: Banany+Kiwi+Groszek+Gorzka Czekolada po godzinie makaron z białym serem porcja około 300g. Tricepsy czuję że są zmasakrowane i jutro będę na zakwasie latał. Klatka znośnie choć też już ją powoli czuję. Ogólnie trening zaliczam do udanych, mega zmęczony ale kładę się z satysfakcją, że dałem z siebie max Cytat na dziś: "Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie." H. Jackson Brown

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan na wtorek wykonany lecz nie opisany. Plan na środę wykonany w tym tygodniu ciężej, bo po pracy na nocki jestem i strasznie się nie wysypiam, organizm nie ma czasu na regenerację. Zakwasy mam chyba w każdym mięśniu (Plecy+Biceps) Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/6 Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele 40/40/40 Podciąganie nachwytem 6/6/8 Pompki z jedną ręką na podniesieniu (lewa i prawa) 16/18/20 Podciąganie nachwytem zamkniętym 6/6/6 + sprint 2 x 200 metrów. Po treningu BCAA i obiad, teraz mam zamiar się położyć i może uda mi się odespać trochę Złota myśl na dziś: To że jest ciężko, to znak że idziesz w dobrą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i notka z czwartkowego treningu musi się pojawić. Rozpiska na dziś: (BARKI+PRZEDRAMIę) Pompki z rękoma przy biodrach 16/16/18 Pompki Muay Thai 12/12/14 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 5s/7s/9s Pompki w staniu na rękach 5/5/5 FrogStand 30s/30s/40s Nie zrobiłem pompek na rękach nie mam miejsca w mieszkaniu na to niestety, a na dworze leje to i wyjść się nie da :(Dodatkowo: Bieg - 4,3km Brzuszki: Zwykłe 50/40/40 Nożyce 30/30/30 Podciąganie zgiętych nóg w zwisie 10/10/10 Trzymanie w podporze na łokciach(pozycja jak do pompki) 40s/40s/40s Po treningu BCAA. I zaraz zmontuje jakiś posiłek, jeszcze nie wiem co dziś znajdę w kuchni :D Tak jak wspominałem leje cały dzie?, ale postanowiłem dziś pobiegać. Totalnie zmoczony, spocony i ubłocony :DW ko?cu to ja decyduję kiedy trenuję, a nie pogoda Bless !:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jop jop kolejny dzie? i to ostatni w tym tygodniu treningowy Rozpiska: (Ogólny) Pompki z nogami na podwyższeniu 20/25/30 Pompki diamentowe 16/17/20 Podciąganie zgiętych nóg do klatki na drążku 15/15/15 Podnoszenie zgiętych nóg na poręczach 15/15/15 Pompki z jedną ręką na podniesieniu (lewa i prawa) 16/18/20 Podciąganie nachwytem zamkniętym 6/6/6 Pompki w staniu na rękach 5/5/5 FrogStand 30s/30s/40s Do tego dołożyłem: Dipsy 15/15/15 Wyskoki + pompki (aerobowe) 10/10/10 Rozciąganie. Wieczorem mam zamiar jeszcze poje?dzić na rowerze tzn trasa do pracy i z pracy. 5km w jedną stronę. Po treningu BCAA Teraz czeka na mnie ryż z boczkiem. Jakieś warzywa do tego dorzucę Po dzisiejszym treningu pozytywne zmęczenie. Wysiłek doskonale wpływa na samopoczucie i organizm Zaczynałem sam, a dziś już w 5 osób trenowaliśmy Powoli zbiera się ekipa gdy widzą, że ktoś ćwiczy i jak duży wycisk ćwiczenia z własnym ciężarem dają Pojawiły się nawet myśli składania pisma do rady, o plac do treningów. Zobaczymy jak się myśl rozwinie Stay tuned Dziś zamiast cytatu dodam filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej heloł ! Muszę nadrobić wpisy :DPoniedziałek. Trening zrobiony wg rozpiski rano. Plus do tego z ekipą zrobiliśmy brzuchy na drążkach. Ułożyłem sobie dodatkowy plan na brzuch i upchnę go w jakiś dzie? D?wiganie jednej nogi na przemian w zwisie do 90* 20/20/20 Podciąganie dwóch nóg (wyprostowane) nad barki w zwisie 10/10/10 Front lever raises 5/5/5 Podciąganie zgiętych nóg do klatki 20/20/20 L'sit 3s/3s/3s Podciąganie zgiętych nóg do klatki bokiem 10/10/10 Wtorek Z braku czasu zrobiłem tylko kilkadziesiąt pompek ale odbije sobie to jutro z nawiązka na treningu ! Na wieczór znalazłem świetnego motywatora polecam zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...