Skocz do zawartości
Workout Athletes

Najsilniejszy dzieciak ¶wiata


Dynloth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uważam, że to jest męka dla dziecka. Słyszałem już o nim jakiś czas temu., i moim zdaniem rodzice zniszczyli mu na razie życie. Nawet jego ciało nie jest przystosowane do takich trudnych ćwicze?. FAK MI- w tym wieku, dzieciak powinien się bawić z rówieśnikami, gonić za piłką i nie przejmować się czy mu biceps podrośnie. Nie zdziwię się, jak za parę lat siądzie mu psychika, będzie miał komplikacje z organizmem itp. Mogą posypać się hejty (a, że niby lubi to robić itd), ale uważam że to głupota :D Dziękuję dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie i ładnie wygląda, ale dzieci?stwo jest przeznaczone na zabawę.Ja oglądałem film o dziecku, które też było zbyt silne na swój wiek, ale wynikało to z genetyki.Dzieciak musiał jeść częściej niż inne dzieci, bo organizm przetwarzał jedzenie od razu na energię(przez co ciągle biegał albo coś robił) i na mięśnie.gdy zbadał go lekarz stwierdził, ze nie ma ani grama tłuszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że 7 mld?! Przez to ma mi nie być żal chłopaka, który niszczy sobie organizm, bo aż tyle ludzi chodzi po Ziemi? Idąc Twoim tokiem myślenia to każdy powinien się zajmować tylko sobą, nie przejmować się nikim. Bo w sumie po co mamy pomagać innym/nowym użytkownikom skoro nie mamy z tego nic, co? Ktoś inny z tych 7 mld może pomóc przecież. Mieć Wyj**ane, tak? Bo inaczej tego nie zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle ,że to nic nie zmieni jak teraz bd sie martwił jakimś dzieciakiem . Może szkoda go jest troche , ale świat jest pojebany całkowicie i rózne rzeczy tutaj sie robi robilo i będzie robić , a myśle ze gdy ja bym coś zle robił dopiero gdybym prosił , i prosił kogoś o pomoc by wtedy coś doradził , wczesniej miałby mnie głęboko w dupie , Każdy martwi sie o siebie , Dzieciak ma pare latek , powinien opiekować sie nim ojciec , Ktos ma 21 lat, jest pełnoletni sam bierze za siebie odpowiedzialnosc . a gdy ten ojciec właśnie sie tak ma opiekować synkiem to jest jego wielki błąd i myśle ze jeszcze będzie płakał , razem z dzieckiem ... na świecie w chuj osób nie ma pojęcia co jest dobre a co złe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planu napisał(a): Ja myśle ,że to nic nie zmieni jak teraz bd sie martwił jakimś dzieciakiem . Może szkoda go jest troche , ale świat jest pojebany całkowicie i rózne rzeczy tutaj sie robi robilo i będzie robić
Turkles, czytaj co Planu napisał, bo nie chcę ci wklejać maści na ból dupy. Nie znasz mnie więc się nie wypowiadaj na mój temat. Oddaję systematycznie krew, biorę udział w różnych akcjach charytatywnych i jeżeli ktoś coś wymaga i wcześniej byłem ratownikiem w Malta?skiej Służbie Medycznej. Także wzmianki jakieś na mój temat zwi? w papierek i wsad? głęboko wiesz gdzie. Ja z tym dzieciakiem wszystko rozumiem, że to czas zabawy etc. ale to tylko filmik. Jeżeli dzieciak jest chory na "to coś z mięśniami" to już tak ma i nie masz co się piąć do starego, że nakręcił filmik...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Planu Ja się nie martwię. Mi go po prostu żal. Ja tutaj nie będę pisał w jakie akcje ja się angażuje, bo nie o to chodzi. Wyraziłem swoje zdanie. Wkurzył mnie po prostu tekst HARD3R'a:

Wedle mnie niech robią co tam chcą, 7 mld ludzi na ziemi sie kula...
@HARD3R Ja Cię nie znam i nie oceniam. Tym tekstem pokazałeś, że masz w dupie innych i tyle - dlatego zapytałem jak Ty to widzisz. Nawet nie myślałem, że mogłem aż tak urazić Twoja, jakże wrażliwą dumę. A co do tej Maści na ból dupy to możesz podesłać. Jak masz jakąś to możesz podesłać (ten tekst z maścią dość bardzo oklepany.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o grafikę. 088cbfaa9693.png "Tym tekstem pokazałeś, że masz w dupie innych i tyle - dlatego zapytałem jak Ty to widzisz." Nie filozofuj. Tyle myślicieli w XXI wieku nie jest potrzebne. Zajmować się mogę osobami z kraju, którym mogę pomóc, a nie dla jakiegoś dzieciaka "milion" kilometrów ode mnie, który i tak nie jest pewno, że jeszcze żyję. Jakbyś mieszkał koło niego to wtedy byś mógł coś zadziałać, a nie szukać poklasku w internecie jaki to nie jesteś czuły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, o co chodziło z maścią... co nie zmienia faktu, że jest to już kiepski tekst. Czym tutaj filozofuje? Ani nie pisze tutaj żadnych tekstów które by zmieniły świat, ani nikogo nie pouczam, więc najpierw ogarnij co piszesz. A może sko?czyły się argumenty? Ja tutaj nie szukam poklasku, wcale go nie potrzebuje - wyrażam swoje zdanie. O TOBIE można powiedzieć, że szukasz uznania za to, że się udzielasz w różnych akcjach. Ko?czę gadanie. Sko?czyłem w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...