Skocz do zawartości
Workout Athletes

Miki: Dziennik treningowy


Miki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Data rozpoczęcia treningu: 24.08.2013 Dzisiaj miałem trening Barki+Przedramię. Powiem wam, że efekty już czuć, i widać bo triceps zadowala moje oko bardziej niż wcześniej :D Serie też idą dosyć łatwiej :D Mam tylko pytanko, czy nie przeszkadza w treningu codzienne podciąganie się? Bo nawet jak ćwiczę ABS czy Uda+łydki, to drążek tak kusi że muszę codziennie popodciągać się "troszkę" po treningu i porobić inne ćwiczenia //by Goku Temat przeniesiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niedziela - Przerwa treningowa. Efekty coraz bardziej zauważalne, diety póki co ścisłej nie trzymam, moje głowne ?ródło żywienia to ryż z kurczakiem i sosem chi?skim firmy knorr, pod wieczór jakieś kanapki + owoce, ewentualnie warzywo. :D Głownie tricepsy i przedramię powoli się rze?bią, na pewno jest lepiej niż kiedyś :D Myślę że po miesiącu lub półtorej, będę się brać za plan przygotowawczy do SW, MU robię już z niewielkiego podwyzszenia na dwie rece, ze zwisu jeszcze poćwiczę :D Póki co plan Dynlotha sprawdza się doskonale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już po treningu ABS, wczesniej zjadłem sobie ryż z kurczakiem, teraz tylko posilę się jogurtem i zaraz lecę na trening Karate Nie wiem czy to moje własne odczucie, ale po tych dwóch tygodniach bezustannych, codziennych treningów, jakoś siła spada, mięśnie sie szybciej męczą. Powtórzenia idą do ko?ca, ale z każdym dniem jakby trochę ciężej. Czy to może być spowodowane moim odżywianiem czy po prostu jestem przemęczony? :D Sam niewiem czy wprowadzić zmiany w jadłospisie czy coś takiego, doradzicie? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak zasnę z reguły 6-8 ale w krytycznych przypadkach 5. Rano jem zwykle jakieś owoce ew. kanapka. Potem drugie śniadanie, z reguły też kanapki ale więcej ;p Obiad około 15, zazwyczaj ryż z kurczakiem(uwielbiam :D), potem trening i wracam, to już praktycznie kolacja. Może kilka dni przerwy dobrze zrobi żeby wrócić z pełną energią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już po treningu ABS + wieczorem trening karate, wymęczony nie?le, na kolację sałateczka i grzyby w śmietance. Jeśli efekty będą szły dalej w takim tempie to niedługo mogę przerzucać się na plan dla zaawansowanych :D ¦niadanka też zacząłem jeść, i zwiększyłem ilość drugiego bo ciągle głodny chodziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut biegu, potem pompki, przysiady, brzuszki i podciagniecia nóg do klatki jeśli chodzi o takie siłowe Potem oczywiście rozciąganie, układy kata, i techniki, kontrataki itp. ;p Na koniec też trochę siłowe ćwiczenia i tak zleciało półtorej godzinki, zmęczyło mnie jednak bardziej niż trening ABS. Czy przy 6 dniach SW i 2 treningach Karate (Wtorek, Piątek) organizm da radę się regenerować? Trochę w sumie tego jest, jeszcze dodając basen od czasu do czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeżeli będziesz sypiał po te 8h, to będzie dobrze. Ja za czasów hardkorowych miałem treningi tak: Poniedziałek - 1,5h KickBoxing Wtorek - 1h Karate ¦roda - 1,5h KickBoxing Czwartek - 2h siłownia Piątek - 3,5h Karate Sobota - 2h siłownia Niedziela - 2h siłownia I z regeneracją nie było problemu. To jaki masz pas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ćwiczę Karate około półtorej roku, poza tym wcześniej liznąłem kilku sztuk walki, konkretnie kickboxingu, capoeiry ( jak druga w której siedziałem najdłużej - 7 mc. ), Ju-Jitsu, Krav-Magi i poza tym jeszcze akrobatykę trenowałem Największą moją wadą jest niski wzrost i zasięg rąk :( 169 cm. A czy przy takim wzroście 68 kg wagi to dobry wynik? Dodam, że tłuszczu to mało co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...