Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - marcc1997


marcc1997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak tak, ćwiczę, o 18 mam trening Nie będę pisał w dzienniku o codziennych treningach, bo to byłoby nudne. Będę pisał jak się coś ciekawego wydarzy. Mój kolega zaproponował mi wspólne kupienie suplementu thermal pro. Nigdy nie brałem żadnych środków, ale przyjąłem propozycję i już mam 40 tabletek, bo w 3 kupowaliśmy i sie podzieliliśmy. Stosował ktoś tego suplementu i może coś o nim powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wziąłem pierwszą tabletkę, po godzinie od połknięcia zaczęły mnie tak piec policzki, że myślałem, że nie wytrzymam, po za tym zacząłem się bardziej pocić i ogólnie jest mi ciepło, nawet jak wszystkim dookoła jest zimno :D Te pieczące policzki miałem tylko wtedy, dzisiaj już było wszystko ok, podczas treningów jestem bardziej żywiołowy i to mi się podoba ! :D Jak narazie wrażenia pozytywne, jakie będą efekty to się zobaczy na koniec cyklu. @Dynloth Mam narazie 1/3 produktu, ale jak się suplement sprawdzi to z tymi samymi kolegami kupimy jeszcze az taką samą dawkę, bo jak narazie oni też są zadowoleni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w szkole koledzy się zastanawiali czy dam radę wycisnąć 100kg na klatę, sam się zastanawiałem, ale myślałem, ze trochę mi braknie. Zrobili zakład dość wartościowy jak na czasy szkoły (gdzie każda złotówka się liczy :D ) i po szkole mieliśmy iść na siłownię sprawdzić (oni i tak mieli trening, ja tam pojechałem tylko po to, żeby rozstrzygnąć zakład) Na początku zobaczyłem drążek to po prostu musiałem się trochę popodciągać, trochę się rozruszałem i na rozgrzewkę machłem 5razy sztangą 50kg, chwila przerwy i próba pobicia swojego rekordu i jednego z wyznaczonych celów, czyli 100kg. Asekuracja z obu stron i udało się !! :D Rekord życiowy, a praktycznie 5 miesięcy nie ćwiczyłem sztangą :D Ucieszyłem sie i dołożyłem 5kg, żeby ustawić maksymalny rekord, żeby było co pobijać w przyszłości i udało się ! Potem 110kg - aktualny rekord! bo 112kg już było silniejsze ode mnie. Jestem mega zadowolony, bo 1,5miesiąca SW dało mi większe efekty niż 4miesiące siłowni ! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ScyTher 16 lat sko?czyłem 6 września :D Ogólnie wszystkim bardzo polecam treningi Dynlotha i SW, bo są genialne. ćwiczenia z ciężarami też lubię i czasami sobie pomacham hantlami czy sztangą po treningu SW, ale bez planu, tylko tak po prostu, żeby sie sprzet nie kurzył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzięki. Ja też mam sprzęcik za 2 koła i szkoda nim nie poćwiczyć, ale drążki przeważają. Wolę poćwiczyć SW i lepiej mi z tym jest. Czasami sobie myślę, jak to będzie jak SW będzie modne w każdym mieście, to Nasze umiejętności będą niesamowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przestrzeni kilku lat zainwestowałem około 3 kawałków .. :D A teraz uświadomiłem sobie, że wystarczy drążek i trochę chęci .. :D Dzisiejszy trening: CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę) Pompki z rękoma przy biodrach 16/16/16----->16/16/16 Pompki Muay Thai 16/18/20----->16,12,9 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 7s/7s/9s----->8s/8s/10s Pompki w staniu na rękach 5/5/6----->3/2/0 FrogStand 30s/30s/40s----->30s/25s/40s Muszę sobie coś dorzucić w czwartki, bo pompki wojskowe za trudne jeszcze i robię tyle ile sie da, to samo z pompkami w staniu na rękach. Nie daję rady zrobić tych ćwicze? do ko?ca, a mimo to nie mam takiej pompy jak chocby w poniedziłek czy środę :D Co można by dołączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening piątkowy zako?czony !! :D PI?TEK (Uda+łydki) Przysiad z wykrokiem 25/25/25---->25/25/25 Kaczy chód 30s/30s/40s---->30s/30s/40s Przysiady na jednej nodze 10/10/12---->9/10/12 tutaj robię troche oszukane, bo poprawnych zrobię ze 3/4 tylko, a po oszukanych aż mi się nogi trzęsą, ale daję radę :D Wspięcia na palce 30/30/30---->30/40/60 Pozycja krzesełkowa 30s/30s/35s---->30s/35s/40s Dodatkowe (ponadplanowe): Podnoszenie prostych nóg do kąta prostego na drążku--->10/12/12 Podnoszenie zgiętych nóg do klatki---->15/15/15 Po za tym jeszcze spontaniczny trening na drążku, próby różnych technik, stania na rękach przy ścianie, frogstand, etc. I na ko?cu kilka minut rozciągania. Dzisiejszy dzie? był jednym z lepszych w tym roku, energii miałem na 2 treningi i wyorzystałem ją dodając sobie powtórze? i ćwicze? :D Cieszę sie niezmiernię, bo od jakiegoś czasu nie chciało mi się ćwiczyć i jak już ćwiczyłem to bez radości... Kocham 04.10.2013r!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym wspaniałym dniu dzisiaj mam gorączkę i wszystko mnie boli. Trening próbowałem zrobić, ale po kilku minutach odpuściłem. Jutro też robię sobie przerwę, mam nadzieję, że w poniedziałek wszystko będzie w porządku i będę mógł kontynuować treningi ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś czas nie pisałem w dzienniku, bo albo byłem chory i nie ćwiczyłem, albo zrobiłem pół treningu, albo był dzie? pompek ... Od dzisiaj wracam i mam nadzieję, że siły i chęci starczy na długo: PONIEDZIAłEK (Klatka+Triceps) Pompki z nogami na podwyższeniu 20/22/24--->20/22/24 Dipsy 10/12/14---->10/9/8 Pompki z rękoma szeroko 20/20/20---->20/20/20 Pompki diamentowe 20/22/22---->16/15/15 Pompki z klaśnięciem 18/20/20----18/18/15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...