Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Sławek


Sławek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

¦RODA: (PLECY+BICEPS+MUSCLE-UP) Podciąganie nachwytem szeroko 12/12/12 (12/12/7) Krótkie pompki z rękoma wąsko 80/80/80 (70/80/56) Podciąganie podchwytem zamkniętym 14/14/14 (14/3/4) Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 20/20/22 (20/20/22) Podciąganie nachwytem 14/14/16 (14/6/0) Muscle Up Trening: Dipsy na drążku 25/25/27 (0/0/0) Podciąganie z klaśnięciem 8/8/8 (0/0/0) MuscleUp z wybicia 18/18/20 (0/0/0) Wczorajszy trening poszedł mi tak sobie:) Ostatnio w ogóle nie mam motywacji:( Trening jako taki zrobiłem chociaż bardzo mi się nie chciało ale pomyślałem, że lepiej zrobić trening na tyle ile będę mógł niż sobie odpuścić:D Dzisiaj też jakoś średnio mam ochotę na trening ale postaram się go zrobić;D Niech moc będzie z Wami;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę+HumanFlag) Pompki z rękoma przy biodrach 22/22/22 (22/22/22) Zwis na jednej ręce w L-Sit 8s/8s/8s (8s/8s/8s) Podciąganie na ręcznikach 12/14/14 (12/11/7) Pompki na piłce 22/22/24 (22/22/24) Podciąganie za głowę 12/12/12 (12/12/6) HumanFlag Trening: Zwis w pozycji początkowej HumanFlag 10s/10s/15s (10s/10s/15s) Podnoszenie do ko?cowej pozycji HumanFlag (tyle ile potrafisz) 3/4/5 (3/4/5) Próby HumanFlag 5/5/5 (5/5/5) Tak jak pisałem wcześniej trening poszedł bardzo dobrze;) Czułem pompe a przedramię aż mnie piekło;) Miałem problem z jednym ćwiczeniem a mianowicie w zwisie w pozycji L-Sit na lewej ręce. Bardzo mnie bolał bark i musiałem trochę przytrzymać się prawą ręką żeby się nie bujać na boki. Dzisiaj nogi będzie ostro;D Pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich;) Od dwóch dni nic nie pisałem w dzienniku ponieważ brakowało mi czasu. Mieszkam na wsi i teraz jest okres w którym jest dużo pracy i przez to też brakuje trochę siły na trening:( Ale będę się starał ćwiczyć gdy będę miał chwilę czasu i oczywiście wystarczająco siły;) Dzisiaj będę ćwiczył różne techniki SW :D Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze u mnie jest zwożenie kapusty białej, pekinka do cięcia, marchew do wykopania, pietruszka, burak czerwony;) Wczoraj od rana do wieczora ucielismy 8 ton kapusty, potem wszystko trzeba było do domu zebrać i zdjąć do przechowalni :D Także wczoraj się nie nudziłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sławek zmienił tytuł na Dziennik - Sławek

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...