Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Patryk94


Patryk94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Plan jest to i dziennik się założy. PONIEDZIAłEK (Klatka+Triceps+ABS) Pompki diamentowe 12/12/12 Pompki z rękoma szeroko 10/12/12 Pompki tygryski 10/10/10 Dipsy 10/12/14 Wyciskanie sztangi (zakres 30-60kg) 15/12/10 Rozpiętki 15/12/12 Podciąganie zgiętych nóg do klatki na drążku 12/12/12 Brzuszki do pozycji V 10/10/12 Brzuszki z podniesionymi nogami do kąta prostego 12/14/16 Plank 30s/30s/30s ¦RODA (Plecy+Biceps+Barki+Przedramię) Podciąganie nachwytem 6/6/8 Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele 30/30/30 Podciąganie podchwytem 8/8/8 Pompki Muay Thai 12/12/12 Podnoszenie hantelek (zakres 5-10kg) 15/15/15 Wyciskanie sztangi na modlitewniku (zakres 10-30kg) 15/12/12 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 7s/7s/9s FrogStand 20s/30s/30s PI?TEK (Uda+łydki+MuscleUp) Przysiad z wykrokiem 20/22/24 Kaczy chód 20s/30s/40s Przysiady na jednej nodze 6/8/8 Wspięcia na palce 30/30/30 Dipsy na drążku 10/12/14 Podciąganie do klatki piersiowej 6/6/8 MuscleUp z wyskoku 12/12/12 Teraz pora na dziennik. SW trenuję od 26 sierpnia 2013 roku. Jedynie poniedziałkowy trening się nie odbył (23.09.2013) gdyż załapałem grypę żołądkowo-jelitową. Dzisiaj tj. 25.09.2013 starałem się ćwiczyć normalnie, ale wiadomo jak jest po chorobie. Po pierwszych trzech ćwiczeniach zaczęło brakować mi sił. Udało mi się dobrnąć do ko?ca, ciężko było, ale trzeba było się zmusić. Teraz czas na kurczaka z ryżem i regenerację :P Mam nadzieję, że w piątek już normalnie będę mógł wykonać ćwiczenia i nie braknie mi tak szybko sił. Mądra sentencja, której się trzymam i mam zamiar trzymać "NO PAIN NO GAIN" Niech moc i pompa będzie ze mną i z wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

27.09.2013 trening odbył się normalnie. Była pompa. Nie brakło mi już sił po 2-óch ćwiczeniach jak to było w środę. Mięśnie nóg zakatowane :P ale od dzisiaj wprowadziłem też ćwiczenia na brzuch na cały tydzie? gdyż mam słabe mięśnie brzucha. 30.09.2013 trening nie odbył się gdyż pó?no wróciłem do domu. było za ciemno na zewnątrz :( 1.10.2013 jako że wczoraj trening nie odbył się, to zrobiłem go dzisiaj. Klatka+triceps no i ABS. Ojj mięśnie wołały o pomstę do nieba :D ale tak ma byc, muszą być efekty. Jutro kolejny trening (planowy) i Oczywiście też trzeba polecieć na maksa. Powiem wam że dzisiejszy trening wycisnął ze mnie ostatnie soki :D do każdego ćwiczenia dodałem jeszcze jedną serię w której nie ważna była liczba powtórze? (po prostu zrobiłem tyle ile maxymalnie dałem radę w każdej takiej serii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam po długiej nieobecności ćwiczę cały czas więc jest progress masa poszła w górę jak i siła mam prośbę do was, dorad?cie jak ćwiczyć na rze?bę...nie mogę spalić tkanki tłuszczowej z brzucha co mnie już dobija :( do wakacji już nie daleko a ja zamiast brzusia mam bojler :D dotychczas ćwiczyłem na masę i dlatego troszkę się odłożyło. Obecnie ważę 83kg gdzie pod koniec sierpnia ważyłem 65kg. Może Dynloth coś dopomoże i złoży mi nowy plan treningowy tyle że na rze?bę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aby schudnąć nie stosowałem żadnych wyszukanych diet a jedyne co pozmieniałem w codziennych posiłkach to wyrzuciłem całkowicie z diety słodycze oraz unikałem potraw z wysoką zawartością soli. Dodatkowo zacząłem jeść dość sporo serków wiejskich i tak jak zawsze chodziłem na siłownie + dość mocno katowałem brzuch i w każdej wolnej chwili robiłem serie pompek. U mnie to dało rezultat i w ciągu miesiąca schudłem 7kg. Od tamtej pory masa utrzymuje się na stałym poziomie. Może i u Ciebie się to sprawdzi P.S. Przy okazji wyrze?bił mi się ABS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Was to tak, cały czas ćwiczę :D Zamiast 3 razy to 4 razy w tygodniu (Poniedziałek, Wtorek, Czwartek i Piątek) Mam prośbę do kogoś bardziej zaawansowanego ode mnie :P czy przerobiłby mi mój plan treningowy dla bardziej zaawansowanych? Po prostu po każdym treningu czuję niedosyt :| Wiem że dam radę ciężej ćwiczyć i osiągnąć coś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...