Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik trainingowy - ScyTher


MerDano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wazzzap!!! Wczoraj był chyba najlepszy dzieñ wakacji :D. Najpierw o 11 był trening z Ghetto, podstawy, same podstawy i 100% siła, zero eksplozywności, pó¼niej Ci najbardziej zaprzyja¼nieni poszliśmy cóś zjeść i pó¼niej poszliśmy do Parku Moczydło. Było zarąbiście! Ludzi chyba 1000+, teren ogromny, 3 baseny i liczne atrakcje! https://www.google.pl/search?q=Park+wodny+moczyd%C5%82o&es_sm=122&biw=1280&bih=595&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=HFS6U6r0FuXb0QXM8YGQDQ&ved=0CDQQsAQ Co tam się działo xD Chyba razem zrobiliśmy z 500 Flag, dragonów, 1000 Frontów, V-sitów i innych x>. Wszędzie, dosłownie wszędzie robiliśmy jakieś elementy Kalisteniki, czy Street Workoutu. Była na prawdę świetna zabawa, tego było mi trzeba. Nie sądziłem, że może być tak fajnie. Najmilej spędzony czas. Tak po za tym, rzucanie freezby, to świetna zabawa kiedy potrafisz w miarę celnie rzucać :P. Spędziliśmy razem ponad 9 godzin xD, zero alkoholu. Dzisiaj zrobię chyba regenerację, po wczoraj mój organizm jest wykoñczony. A inny plus, wychodziliśmy z tego parku jako ostatni, i znalazłem okularki adidasa, podobno około 100zł są warte :D. Dla tych zainteresowanych, wejście 15 złotych i siedzisz ile chcesz, na prawdę warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazzap! Zawody w £odzi cóż, była całkiem niezła zabawa. Ten kto tam był, to wie jak było :P Po za tym poznałem bliżej Vadima. Kurde bardzo spoko koleś, w ogóle się dowiedziałem, że to on pierwszy zrobił IMPOSSIBLE DIP. Czemu nie spotkałem Street Workout Radom? Mam nadzieję, że zobaczymy się na mistrzostwach Polski w Gdyni jeżeli się nie mylę :>. Jeżeli chodzi o trening, to podczas wyjazdu trzaskaliśmy różna kombosy, a jutro będzie prawdziwa siła!!! Wazzap to you?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo, jo, jo! Wczoraj był trening ciężki, bardzo ciężki. Plan treningu: -rozgrzewka -Trening HandStand: 1.stanie na rękach obunóż 2. HSPU 3. HS hold przy pionowym balu 4. Powolne opuszczanie HS 5. Pompki z nogami na podwyższeniu (tułów-nogi>90 stopni) (tak zwane barko-pompki, lub elevated ass push ups :D) -Trening pod Slow Muscle Upa: 1.MU false gripem 2.wysokie podciągnięcia 3.max niskie dipy 4.Muscle Upy -bieganie To był dla mnie konkretny trening.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie i wybaczcie, że nie robię wpisów. Jak można zauważyć jestem na forum, ale jak wchodziłem na mój dziennik to nie miałem ochoty tutaj pisać. Wziąłem się po prostu za trening i cóż trenuję. Mam swoje cele, które są jeszcze daleko, dążę do nich, progres idzie do przodu, podczas lata wskoczyło mi 1000 nowych skilli. Uznałem, że potrzebuję więcej mocy i wytrzymałości. Tutaj kilka moich morderczych setów: 1. 10 dipów - 10 sekund przetrzymania na poręczach x10 2. 5 podciągnięć, 5 dipów, 5 wznosów nóg x 4-6 bez schodzenia z drążka 3. 5 dipów, 5 sekund hold na dole x10 4. 5 MU, 5 dipów, 5 podciągnięć, x5, co serię zmniejszone powtórzenie o 1, bez schodzenia z drążka 5. 10 dipów - każdy dip składa się z 4 faz negatywnych po 3 sekundy: na górze, w połowie, na dole, w połowie, 20 dipów zwykłych 6. 3 pompki, na dole czekać aż zrobi kolega, 3 pompki, czekać, 3 pompki, maksymalnie 7. 5 wznosów prosty nóg do drążka, 10 sekund L- sit, 10 wznosów nóg x3, bez schodzenia z drążka 8. 6 dipów, zatrzymanie na dole przez 10 sekund lub czekać aż zrobi kolega (koleżanka) x 10 9. 25 podciągnięć x4 jak najkrótszy czas, podciągnięcia bez machania nogami, od prostych rąk do głowy nad drążkiem 10. schodki - 1 podciągnięcie, 5 sek hold na dole, 2 podciągnięcia, 5 sek hold i tak do 7 podciągnięć, i na dół 11. schodki - dipy, 2,4,6,8,10,12,14,12,10,8,6,4,2 z kolegą, ty robisz on czeka na poręczach, on robi ty czekasz na poręczach. Nie zawsze zrobię wszystkie serie, ale w koñcu... trzeba iść do przodu, oczekiwać więcej. A tutaj mój obecny trening nóg: -15 minutowa rozgrzewka -40 przysiadów z wyskokiem, 10 pistoletów, 40 wznosów łydki 45, 11,45 50,12,50 wznosy łydek i przysiady na dobicie Stworzyłem sobie trening nóg gdzie co trening zwiększałem o 5 przysiady z wyskokiem i wznosy łydki i o 1 pistolet zaczynałem od: 15 przysiadów z wyskokiem, 5 przysiadów z wyskokiem, 15 wznosach łydki 20,6,20 25,7,25 na dobicie przysiady i wznosy łydek Zwiększanie przysiadów i wznosów zatrzymuję przy 50 powtórzeniach, pistolety przy 20 Po za tym, na każdym treningu Ghetto robimy nogi (tylko lżej), Chwilę opisu tego treningi, niektórym może się wydawać łatwy. Kiedy zaczynam te 3 serie, gdzie w każdej zwiększam powtórzenia, robię je bez przerwy, jedno ćwiczenie po drugim, seria za serią. Dość długo robię pistolety, ponieważ muszę się powoli opuszczać (nieświadome robienie pistoletów może zniszczyć stawy) i czasami się przewalam. Przysiady z wyskokiem robię z mocnym zatrzymaniem w połowie (gdzie po treningu bardzo mocno odczuwam dwugłowe). Wznosy łydki na jednej nodze i z chwilowym zatrzymaniem w koñcowej pozycji. Po treningu zazwyczaj umieram, a trening nóg robię przed treningiem z Ghetto. To co zauważyłem: przysiady odpowiednio robione z pistoletami są mordercze, a wznosy łydki są coraz prostsze, chociaż robię je dokładnie i utrudniam. Gdy, ten system treningowy dojdzie do koñcowego punktu zmienię trening nóg, ale to pó¼niej. Nie polecam tego treningu, nieodpowiednio robiony, może nie przynieść odpowiednich skutków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że wiesz, są zajechane :P Wczoraj miałem trening z ghetto + wcześniej trening HS Trening był ogólnorozwojowy, ale zrobiłem go dobrze, czuję praktycznie wszystkie wczoraj robione partie. Przysiady z wyskokiem (wysoko) i dociągnięciem nóg do klatki... Zajebiste ćwiczenie, postaram się zmodyfikować mój trening nóg by przysiady z wyskokiem zamienić na właśnie te. Tylko muszę sprawdzić, czy przy tej wersji, da radę dodatkowo zatrzymać się spadając mając dokładnie 90 stopni w kolanie (nie mniej), dzięki temu masakrycznie niszczę dwugłowe ud :D. Koñcowo te ćwiczenie nazywa się: Przysiad z wyskokiem z dociągnięciem nóg do klatki i opadem z zatrzymaniem się w kącie prostym kolan. Potrafi ktoś to uprościć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD Zawsze coś. Może po prostu dam przysiady z wyskokiem, tylko rozumienie będzie inne :P. A tak po za tym, to dzisiaj nie mam zbytnio na nic siły x] Wczoraj trenowałem parkour i miednica mnie boli, bo rollem trafiłem na kamieñ w trawie. :< Chyba dzisiaj zrobię tylko trening naramiennych (HS) + trening z Ghetto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć, to... jakby powrót do starych czasów :P.

Ćwiczę już sporo.

Jestem bardzo elastyczny jeżeli chodzi o trening (rozwój ciała, nie tylko same ćwiczenia, czyli wszystko co z tym związane).

Dlatego nie opiszę tutaj szczegółów na temat mojego treningu.

Nie znajdziesz tu nudnych schematów treningowych.

Będziecie mogli poznać mój byt treningowy, obserwując ten oto dziennik )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele wpisów zostało straconych, ale koniec jednego jest początkiem nowej przygody. Wierzę, że to nowy start dla nas wszystkich, tym razem uzbrojonych w większe doświadczenie i motywacje. :D Powodzenia Scy.

P.S.

Trzymam Front Levera ile chce. (Z Tobą miałem zakład o FL i HS chyba? xd Jeszcze tak na marginesie to ten zakład był porażką. xd )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...