Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik trainingowy - ScyTher


MerDano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie do ko?ca, chodzi o to by robić jak najbardziej technicznie, ale robiąc z pełnym wyprostem trzeba by jeszcze napinać niepotrzebnie mięśnie. Także zostawić lekko ugięte, lekko Sety? Hmm ja robiłem ok 1-2 minuty Najlepiej jak najkrócej, ale żebyś zrobił wszystko i czysto. To jest ogólnie 1 set 7 serii, tylko ten set trochę rozbudowany :P Spokojnie to jest tylko na okazje specjalne, normalnie wymyślam, lub robię prostsze i szybsze w opisie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, dalej przygotowuję plan, tym razem już konkretnie, do jutra go na pewno sko?czę, w ko?cu dzie? wolny od szkoły, chwila wytchnienia. SkyWay, zrobiłem twój plan z poniedziałku, i: jeżeli dajesz radę bez problemu robić wszystkie sety poprawnie, to chyba jesteś silniejszy ode mnie :P Zrobiłem wszystko, ale już tak dość mocna pompa. Być może to przez przyzwyczajenie się do treningów na Ghetto Workout :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, a więc... mój plan teoretycznie sko?czony... w ko?cu. przez 2 tygodnie będzie na etapie beta, więc pewnie jakieś zmiany wejdą. Cały plan mam rozpisany w kilku dokumentach Worda (tutaj screen z mojego pulpitu: http://screenshooter.net/5966030/xcgodbb, gdybym miał tu wszystko wrzucić to chyba nikt by tego nie przeczytał :P. Mam tutaj Rozpiskę treningów w tygodniu w tym miesiącu, zaczynając od jutra. http://screenshooter.net/5966030/iirrkor Mam już przygotowaną rozpiskę na marzec, ale jeszcze nie czas. Opis moich treningów: W większości są to sety, sety które sam wymyślam. na tą chwilę mam ok 3 sety na Upper Body, 3 sety na Lower Body i 3 sety na Core. Zamierzam co jakiś czas wymyślać nowe sety na dane partie, by mieć ich po ok 20 na każdą. Z wymyślonych setów będę po prostu wybierał, które chce robić. Techniki (Triki) mam podzielone na ćwiczenia zazwyczaj po 3 serie Skoro jutro jest dzie? technik (trików). To są treningi do technik http://screenshooter.net/5966030/bcayoms http://screenshooter.net/5966030/xiuedwu Jeszcze nie wiem co będę chciał jutro trenować, myślę że HandStand i L-sit (co prawda L-sit już sporo umiem utrzymać, ale chcę dojść do ponad minuty) W ko?cu plan uko?czony, teraz zero obijania, treningi na pełnych obrotach, tak długo czekałem, żeby to wszystko sobie ustawić, napisać obmyślać. Kosztować mnie to będzie nauka przez całą noc, ale przynajmniej jest sko?czony. Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde... tak sobie od kilku dni myślę... Mój staż w SW wynosi już ok 6 miesięcy... Zaczynałem od chyba 4 sierpnia 2013 cały sierpie? byłą wg wielką harówką, z której jestem zadowolony. Pó?niej nadszedł wrzesie?, przez pierwsze 2 tygodnie również dzie? w dzie? cisnąłem. Pó?niej zaczęła się szkoła, coraz mniej czasu na treningi, przez następne 2 tygodnie skupiałem się by połączyć SW ze szkołą. Jakoś mi się udawało. W pa?dzierniku znalazłem świetne rozwiązanie jakim było Hhetto workout. I tak leciałem aż do 20 grudnia, kiedy na jednym ze wspólnych treningów na SKRZe, doznałem kontuzji "prostownika grzbietu", co było dla mnie wielkim ciosem. przez całą przerwę świąteczną praktycznie bez treningów. gdzieś w połowie stycznia kontuzja przeszła i zacząłem bardziej wracać do treningów. Jednak stycze? okazał się dość leniwy. Treningi grupowe, po części zostały przeniesione pod dach (ale płatnie), więc przestałem chodzić, tylko co tydzie?, w niedzielę, a tak to co kilka dni jakiś trening, i nie mogłem się pozbierać... Przyzwyczaiłem się do treningów na SKRZE, zrobiłem się leniwy, i niespieszno mi było z nowym planem. I tak do teraz 2 luty, początek nowego rozdziału Street Workoutu. Gdzie ciężka praca i harówka będzie na pierwszym miejscu, bez obijania, to samo tyczy się wszystkich części życia. Street Workout pobudza mnie do bycia lepszym, zdrowszym, mocniejszym i inteligentniejszym człowiekiem, z chęcią pomagający zmienić się innym. Takie oto moje przemyślenia Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jednak zdążyłem zrobić tylko trening na L-sit wprowadziłem do niego małe zmiany: L-sit 20 brzuszków -L-sit 10/15/15/20sec -L-sit Pull Ups 10/12/12 -Straddle L-sit 10/15/15sec -L-sit rises 10/12/14 Skupiam się tu tylko i wyłącznie na wyrobieniu porządnego L-sit-a, siła i wytrzymałość będą wchodzić na treningach core Trening HS zrobię jutro, w domu nie mam zbytnio warunków, a akurat rano są SKS-y, jak zwykle powiem gościowi, że będę sobie w kącie ćwiczył, tam jest idealne miejsce na trenowanie HS Do tego jutro CORE i Upper body Sety już przygotowane, teraz tylko sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...