Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dokonaj wyboru


ZIPOLA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy uda się kogoś włączyć do tej gry  

 

W zabawie wymyśla się jakąś sytuację i ktoś ma na to odpowiedzieć po swojemu. Najlepiej w praktyce ogarnąć:

 

Zacznę:

 

Idziesz rano do sąsiada na skargę. Mówisz mu, że jego pies wył całą noc. Na to sąsiad Ci odpowiada: ,,nie szkodzi, pies odeśpi w dzień'' 

Jak reagujesz?

Odpisz jednym zdaniem i napisz kolejną sytuację, w której ktoś ma dokonać wyboru mniej więcej jednym zdaniem

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czytając Twoje zdanie wybuchłem śmiechem

A w realu to by mnie zamurowało i nie wiedziałbym co powiedzieć

Idziesz na siłownię w styczniu, kolejki przeogromne (sezonowcy), w końcu po 20 minutach dostajesz numerek i idziesz do szatni, otwierasz torbę a tam nie ma ciuchów na przebranie. 

Jak reagujesz?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście siłownia była blisko to poszłam już po te ciuchy do domu ale zaś w tych kolejkach 20 minut, żeby dostać się do szatni  Ale dla treningu warto się poświęcić

 

Zaczepia Cię dwóch typa. Chcą od Ciebie 5zł. Ty masz przy sobie całe 10zł. Jak ich przekonasz, żeby wydali Ci resztę?  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Daje 10zł i numer telefonu i mówię żeby zadzwonili jak dokonają zakupu w celu zwrotu reszty.

Jesteś w żabce, stoisz w kolejce po gumę kulkę - ogólnie w sklepie zamieszanie. Masz nieodpartą ochotę na batona a nie masz więcej pieniędzy, masz okazję wykorzystać tłok i gwizdnąc batona do kieszeni. Co robisz? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batony były blisko kasy więc czekam na odpowiedni moment kiedy mogę go zabrać z półeczki. I nagle starsza kobieta bardzo się spieszyła, pchała się na wszystkich w tej kolejce przez co nie udało się tego batona złapać więc zapłaciłam za tą gumę i musiałam wyjść z pustymi rękami  

 

Idziesz na wymarzoną rozmowę o pracę. Jesteś już przed budynkiem, w którym jest rekrutacja. Nagle samochód ochlapał Twoje ubrania w jasnym kolorze i twarz (wjechał w dużą błotnistą kałużę) Zostały Ci 4 minuty do spotkania w sprawie pracy. Co robisz?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maskara co tu się dzieje w tym temacie

 

Idę na rozmowę i wykorzystuje to do wywołania współczucia u pracodawcy co może się przyczynić na koja korzyść

 

Przysnily Ci się numery do lotto pamiętasz każda liczbę bardzo dobrze. Puszczasz lotto. Wieczorem okazuje się że wygrałeś lub wygrałaś 12 milionów złotych. Lecz okazuje się że kupon się zgubił i nie możesz go znaleźć. Jak reagujesz?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę gdzieś tam do głównej siedziby tego lotto i próbuję ich przekonać, że to ja wygrywam podając im kiosk, z którego były wysyłane numerki. Może coś to da 

 

Idziesz do parku na trening wieczorkiem i widzisz jak dziady-złomiarze wykopują drążki. Jest ich 5. Co robisz?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Daje im po 100 zł na głowę w zamian za to że zaniosą je do mnie na podwórko  

 

Siedzisz w kinie z partnerem/partnerką na seansie, a z tyłu ciągle się ktoś śmieje i rozprasza wszystkich. Zastanawiasz się czy go uciszyć czy czekać aż ktoś inny to zrobi. Co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...