Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Tiger94s


Tiger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1.Klatka+Tric

2.Plecy+Bic

3.Przerwa

4.Nogi+Barki

5.Tric+Bic+Barki

6.Przerwa 

7.Przerwa

 

Co powiecie o takim rozkładzie treningu? Będzie to mój pierwszy plan z priorytetem. Chce skatować całe łapy. W dni z dużymi partiami byłoby to po 1-2 lekkich ćwiczeń a w dni łap ostra pompa. Będzie git czy za dużo i wywalić przy dużych?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że chcesz zwiększyć intensywność i to w dobry sposób ale trzeba też pomyśleć o regeneracji :P  Nie doszukiwałeś się braków w diecie bo bez tego będzie ciężko  ?:P a może próbowałeś dorzucić obciążenie bądź cięższe ćwiczenia wykonwyać nie obciażając tak łap w tygodniu  i dając im więcej czasu na odpoczynek ;P Masz gdzieś swój plan jeśli tak to podrzuć go ;P 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

U mnie to samo - takie geny, cierpliwości i dobre treningi.  Mi z kalisteniki na bica dobrze wchodzi podciąganie. :)

Nie rezygnuj z tych treningów mniejszych partii przy większych, na spokojnie możesz tak ćwiczyć, z resztą w praktyce sam zobaczysz czy Ci będzie tak pasować. :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do diety to jakiejś konkretnej niestety nie mam jak trzymać ale ogólne zasady co jeść i kiedy przestrzegam, dodani bilans kaloryczny na bank jest no i od dwóch miesięcy dodatkowo białko.

Teraz ćwiczyłem dwa miesiące poniższym planem. Fajnie wchodził i czułem progres no ale przydałoby się zmienić żeby mięśnie się nie przyzwyczaiły :P

Dzień 1

Klatka piersiowa + Triceps + Brzuch

Pompki diamentowe 3s

Pompki szeroko na uchwytach 3s

Dipy 3s

Pompki nierówne 3s

 

 

 

Pompki francuskie 4s

Prostowanie ramion ze sztangą w opadzie 4s

 

 

 

Wznosy nóg do drążka 3s

Kółko 3s

Wycieraczki 3s

Dzień 2

WOLNE

Dzień 3

Plecy + Biceps + Brzuch

Podciąganie szeroko 3s

Podciąganie wąsko 3s

Podciąganie na szerokości barków 3s

Maszyna do pisania 3s

 

 

 

Podciąganie wąsko 4s

Uginanie ramion ze sztangą 4s

 

 

 

Dzień 4

WOLNE

Dzień 5

Nogi + Barki

Przysiady z sztangą 3s

Przysiady z nogą opartą na ławce 3s

Pistolety z podporem 3s

Wspięcia na palce 3s

 

 

 

Pompki w staniu na rękach 3s

Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3s

Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3s

 

 

 

 

Dzień 6

WOLNE

Dzień 7

WOLNE

 

 Do podciągań, dipów i pompek dodatkowo szło lekkie obciążenie :P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz robić na klate MU ;)  dipy na poprzeczce ;) Zacząć naukę podciągania na jednej ręce to na pewno ruszy twojego bicepsa do rozwoju :) ale jeżeli chcesz łae rozwinąć musisz skupić się na tricepsie najbardziej bo triceps to ok 70% obwodu ramienia a biceps to 30% :) reverse t-bar dips jedno z najlepszych ćwiczeń na trica polecam każdemu :)  jeszcze dipy ruskie nauka impossibe dip też będzie angażowało poważnie twojego tricepsa i rozwinie przedramię i wzmocni nadgarstki i łokcie ;P 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dynloth to chyba dobrze xD

@FarGoo MU i dipy na poprzeczce odpadają bo chwilowo mam dostęp tylko do drążka w domu( a gdyby tak zrobić dziurę w suficie? xD) 

 

Dobra więc reasumując mam olać plan z priorytetem i zostawić mojego 3 dniowego splita podmieniając po prostu ćwiczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...