Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Tiger94s


Tiger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odbył się trening klaty. Dwie seryjki pompeczek ze Skazanego Krok 6 i oczywiście jeszcze kilka seryjek od siebie na dobitkę. Pompeczki szły elegancko, mięśnie było czuć więc jest git. Potem zrobiłem jeszcze trening brzucha który tez zajebiście wszedł i brzuchal piekł okropnie :D Na koniec porobiłem kilka prób "flagi" i powisiałem sobie trochę na drążku. Ogólnie trening bardzo fajny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy trening to było istne piekło :D Zaczęły mnie dopadać jakieś czarne myśli typu: "po co ja to robię"; "nie nadaje się do tego"; "mam słabsze postępy niż inni" i tym podobne. Mimo wszystko zawziąłem się i wykonałem trening, choć nie było to łatwe bo musiał walczyć o każdą następną serię i każde następne powtórzenie, jak to się mówi: nie ma nic gorszego niż walka z samym sobą. Dzisiaj był trening pleców i brzucha. wszystko wykonane jak trzeba choć bardziej leniwie niż zwykle :P W czasie treningu jeszcze przeczytałem post: "Ej, ej, co to za jakieś wymówki? ;D" i sobie powiedziałem dobra no to żadnych wymówek i wykonałem jeszcze trening przedramion, bardziej ulgowo niż zwykle ale dobre i to. I co się okazało? Dłoń po treningu przestała boleć :D Taki pozytywny akcent na zakończenie tego na prawde ciężkiego głównie od strony mentalnej treningu :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy trening już z pełna motywacją :D Katowałem barki, grzbiet i brzuch. Wszystko poszło elegancko a barki czuję cały czas i pewnie jutro będą ładne zakwasy :D Co do brzucha to pora przejść na 5 poziom ABS II. I to chyba tyle :D

PS: Zauważyłem, że barki wreszcie łapią trochę siły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forma sama się nie zrobi :D Zresztą ja to nawet lubię sobie po odśnieżać :D

 

Dzisiejszy trening zaliczony :D Klata + brzuch. Na klatę 6 Krok ze "Skazanego..." czyli pompki wąskie 2 serie po 14 powtórzeń no i oczywiście dorzuciłem coś od siebie a mianowicie: jeszcze jedną seryjkę wąskich, 3 seryjki nierównych, 3 seryjki szerokich i na dobitkę 3 seryjki pompek zwykłych. Oczywiście nie wszystkie seryjki po 14 tylko różnie zależnie od rodzaju pompek. Fajnie dzisiaj czułem każdy mięsień klaty przy wąskich :D Na brzuch poleciał ABS II poziom 5, tez ładnie czuć mięśnie, plus do tego skłony boczne 2 seryjki. Ogólnie trening uważam za udany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po treningu :D Dzisiaj trening plecków. całkiem ładnie wszystko szło i bez większych oporów(co nie oznacza, że było lekko), dałem z siebie wszystko i czuje plecy więc możliwe, że pojawia się jakieś zakwasiki :D Na plecy weszły 3 seryjki podciągania wąskiego nachwyt, 3 seryjki podciągania nierównego, 3 seryjki szerokiego i na koniec 3 seryjki zwykłego podciągania :D

Po rozgrzewce na stoku nogi pięknie weszły :D Fajnie było je czuć. Zrobiłem 4 seryjki przysiadów i 4 seryjki unoszenia pięt. 

Na koniec oczywiście ABS II na brzuszek i zwis na przedramiona

Ogólnie trening udany choć momentami było mi niedobrze(ah te pączki xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...