Skocz do zawartości
Workout Athletes

WoJaK - Dziennik Treningowy


WoJaK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim zaspanym! Właśnie sko?czyłem poranny trening :P łapy mi się spompowały po pompkach lepiej niż po sztandze :D Pierwszy dzie? treningu SW uważam jak najbardziej za udany. Chłopaki myślicie że bieganie i SW podczas jednego treningu to dobry pomysł? Czy spale mięsie?? Ew. zabezpieczenie BCAA da radę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj brzuszek, najbardziej odczuwam dolną jego część Trening przebiegł dosyć szybko ale intensywnie Pozdro dla ćwiczących! Czas na kolacje! -------------------------------------------------------- WTOREK: (ABS) Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 14/14/16 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 14/16/16 Mostek(plank) 30s/30s/40s Brzuszki do pozycji V 14/14/16 Scyzoryki 30s/30s/40s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kozaku trening dzisiaj przebiegł :P Miałem trochę problem z podciagnięciami -Poprawie się!! -> Wstawię dziś zdjęcia mojej marnej postury, będzie z czym porównywać za jakiś czas :P Pozdro! ----------------------------------------------------- ¦RODA: (PLECY+BICEPS) Podciąganie nachwytem 3/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 35/35/35 Podciąganie podchwytem 4/4/4 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 10/12/14 Podciąganie nachwytem jeszcze (raz) 3/2/2 ------------------------------------------------------ No i moja sylwetka (tak wiem, wiem -> jeszcze dużo pracy przede mną). Będzie z czym porównać!. Będę wstawiał regularnie co miesiąc :P tło: pokój mojej dziewczyny (żeby nie było xd) Sylwetka na dzie?: 16-10-2013r (3 dzie? treningu) e638b4a2a3a53a74med.jpg fbbeffd9fd57b46amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, gdzieś Ty tak barki wyrobił? Szeroki uśmiech
- Szczerze? Nie mam pojęcia xD
Masa jest. Uśmiech Jak odkryjesz swoje mięśnie, to będzie czym się chwalić. Uśmiech
- I to nie mała, nie tak łatwo to zrzucić, ale dzięki wam jakoś mam motywację! A teraz wracamy do dziennika Dopiero sko?czyłem trening, dziś wyszedłem trochę pó?niej niż zwykle. Czuję trochę osłabienie przy 4 dniu treningu i tu pytanie do was czy spadek siły przy 4 dniu wiąże się z codziennymi ćwiczeniami? Czy jeżeli ćwiczę 7 dni w tygodniu to mięśnie mają czas na regeneracje? Trening: CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę) Pompki z rękoma przy biodrach 16/16/16 -> 16/16/14 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 5s/7s/7s -> 5s/7s/7s Podciąganie na ręcznikach 3/4/4 -> 3/4/4 Pompki na piłce 14/14/14 -> 10/8/4 Podciąganie za głowę 2/3/3 -> 2/3/2 Dieta: 7.00 - PrincePolo + białko (52g) 10.35 - serek wiejski + 2 kanapki 12.20 - wafle 15.30 - Kotlety z wołowiny+kalafior+buraczki 20.00 - banan+białko 21.00 - 3 kanapki (wędlinka+pomidor) - w trakcie xdd Pozdro dla wszystkich! Sukcesów~!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się spać 8h codziennie, być może spowodowane jest to gorszym dniem. Dam znać w przyszłym tygodniu Dzisiaj trening zrobiłem sobie w domu -> robiłem uda+łuydki więc nie musiałem wychodzić na tą nie fajną pogodę Mianowicie. Mam prośbę do czytających! Jeżeli macie jakieś pomocne sugestie do diety(czyt. to co jem przez cały dzie?) którą umieszczam od wczoraj przy treningach. Proszę informujcie mnie, mile widziana każda uwaga!! Trening: PI?TEK: (UDA+łYDKI) Przysiad z wykrokiem 20/22/24 Kaczy chód 30s/40s/50s Przysiady na jednej nodze 4/6/6 Wspięcia na palce 30/30/30 Przysiady z pompką i wyskokiem 14/14/16 Dieta: 6.30 - Otręby owsiane z mlekiem + Prince Polo 9.30 - Jajecznica z 4 jajek + 2 suche kromki chleba 13.30 - 2 kanapki z kiełbasą 17.00 - Dorsz+frytki+surówka 19.30 - banan + białgo(30g) 21.00 - 2 kromki chleba z wędliną + serek wiejski Pozdro dla wszystkich ćwiczących nie leniących się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ćwiczyłem z ziomkiem Po treningu jeszcze trochę sobie poćwiczyliśmy równowagę i wspinaczkę na snopy siana :DD Dzie? przebiegł dość szybko i ciekawie Nie zanudzam już was, mianowicie: Trening 9.00 - Bieganie(40 min) 12.00 - Trening: SOBOTA: (Ogólny) Pompki z rękoma szeroko 18/20/22 -> 18/20/22 Pompki diamentowe 18/18/20 -> 12/14/16 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 10/10/12 -> 10/10/6 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 12/12/14 -> 12.12.14 Podciąganie nachwytem 3/4/4 -> 3/4/4 Podciąganie podchwytem 3/4/4 -> 3/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 35/35/35 -> 35/35 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 5s/7s/7s DIETA: 9.40 - Otręby owsiane+mleko+miód+suszone owoce 13.00 -> Ser pleśniowy (180g) 15.30 -> Bitki z dzika+kasza(z sosem)+ogórki+buraczki 16.30 -> PrincePolo(kuuuuurr...) 17.30 -> Tatar+kromka chleba 22.00 -> Pizza (28cm) -> Wołowina,kurczak,szynka,cebula,pomidor

"Pompuj, pompuj, pompuj człowieniu TRENUJ, ujrzysz progres w oka mgnieniu Nawety gdy ktoś rzuci Ci wyzwanie Jak spartanie- vis-a-vis wygranej staniesz!"
Pozdro! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...