Skocz do zawartości
Workout Athletes

...:::Dziennik Siwej:::...


Siwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj TBC xD Muszę przygotować się na jutro, bo prowadzę taki trening na egzaminie. Mam okropne zakwasy na nogach po wczorajszym treningu, więc będzie ciężko. I dodatkowo coś mnie gardło zaczyna boleć od wczoraj, a to dziwne. Ja na grypę chorowałam 2 razy w życiu, trzeciego nie przeżyję chyba ;/ TBC dla początkujących jak ktoś by chciał ogarnąć: http://polki.pl/fitness_odchudzanie_artykul,10009138.html I tu trochę bardziej wymagające i fajne ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ja też. Pisałam kiedyś w dzienniku, że pomyliłam kierunki ;-) Zawsze marzyłam, żeby być trenerem personalnym, ale skoro już zapłaciłam i zaczęłam tą szkołę, więc ją sko?czę. Ogólnie to jest kilka ciekawych przedmiotów, ale jestem zawiedziona poziomem i warunkami. Ogólnie to zawiodłam się na życiu chyba. Nawet, gdybym poszła na te studia na awf to i tak bym wylądowała tu, gdzie teraz jestem na umowę zlecenie za 1100zł miesięcznie minus dojazdy. Amen. A wracając do zdrowia to naszprycowałam się czosnkiem, zjadłam moje lody białkowe i gołąbki z ryżem i kurczakiem i ból gardła się nie nasila. Przejdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, a dzisiaj sobie myślałam, co bym chciała robić w życiu. Mieć dom na wsi, kury i krowę, żeby mi mleko dawała. A na ogrodzie plac do sw ;-) Robić pokazy, treningi, wciągnąć w to więcej osób. Założyć grupę. A po treningach jeść swojskie jedzenie. To mi się marzy Tylko gdzieś trzeba pracować, ale ja niewymagająca jestem i materialistką też nie jestem wiec bym sobie poradziła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, zapomniałam uzupełnić dziennik :P Nie mam teraz za bardzo czasu na komputer, więc prowadzę go w starym zeszycie po dziadku :D 11.05 cardio 22 min - bieg HSPU 4/5/4 + 2 na uchwytach pseudo planche push ups 4/5/6 lean planche 24/21/15 -->powinno być na owdrót ale ok xD pompki diamentowe 4/4/5 dipsy 4/5/6 uginanie hantli zza głowy 13/10/10 ABS: podciąganie nóg do klatki 9/10/11 plank 35/45/55 brzuszki do V 15/17/20 scyzoryki 7/8/10 nożyce 17/20/25 s Suple: MGB6, stack kreatynowy olipmu, 2x thermo speed 12.05 wolne, zrobiłam tylko pomiary i wagę na czczo 13.05 będzie trening podciąganie z "planem 50 podciągnięć", bo ostatnio coś gorzej mi idzie, trening pod planche, pompki, abs, cardio nie bedzie bo deszcz leje. Zedytuje posta przy następnej wizycie :D Gdyby można było wrzucać całe obrazki na forum to po prostu bym skanowała zeszyt i by to fajnie wyglądało :D Pozdro i dużo siły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA robię w domu przy ścianie :D Tylko ściągam najpierw lustro, bo nie mam wolnej ściany ;D Wróciłam z cardio w deszczu :D Z powrotem mnie taka fajna ulewa złapała A w ogóle to był mega szybki bieg, bo jakiś koleś biegł przede mną i to w dodatku moim tempem, a ja nie mogę jak ktoś biegnie albo jedzie rowerem przede mną. Muszę wyprzedzić, bo mnie nosi xD No i go wyprzedziłam :P Gorzej jak tak będę miała z autem, bo zapisałam się na prawko, od poniedziałku mi się kurs zaczyna^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rower to mtb, a jedyne co łączy go z kolarzówką, opony szosowe, no prawie, bo 1.25" Ale nie ma mowy, żebym dogoniła tym szosę, która jest lżejsza i ma większe koła i mniejszy opór. Ostatnio jechałam 25km/h to szosa na luzie mnie minęła, chwila i ślad po niej zaginął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunęłam awatar, bo nie miał nic wspólnego ze sw ;D @Pow3r też mam Scotta: xlia.jpg To zdjęcie mojego rowerka z forumrowerowego, tylko dałam mu teraz cienkie opony i wymieniłam klamkomanetki na klamki i manetki osobno :P I wywaliłam piwoty, bo jak już pisałam- mam bzika na rowerowego xD Aha, no i chwyty. Teraz wszystko jest ładnie kolorystycznie dobrane. A ten Twój to chyba bardziej do zjazdów w dół, co nie? :D Chociaż dziwne, bo ma amorek tylko 100mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...