Skocz do zawartości
Workout Athletes

...:::Dziennik Siwej:::...


Siwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 31.10.2013r. pomagałam przy remoncie klubu, w którym robimy koncerty, imprezy dla dzieci itp. xD Poszłam wyrzucić śmieci do kontenera, było już ciemno. Cały czas było mi zimno i jak wyrzuciłam te śmieci to zaczęłam sobie skakać, żeby się rozgrzać i nie pamiętałam, w którym miejscu jest krawężnik a raczej w ogóle zapomniałam, że on tam jest i ?le na niego naskoczyłam. No i coś mi się wtedy zrobiło, bo od razu z bólu ległam na ziemię xD Zrobili mi znajomi okłady, potem zanieśli do domu, chociaż nalegali, żebym pojechała do szpitala, ale nie chciałam. Przez ból nie przespałam nocy i dopiero rano pojechałam pociągiem na pogotowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że szybciej zleci :D Już zauważam poprawę lekką, kolory robią się zielono fioletowe :P Ale powoli mogę nią ruszać. Może to przez zastrzyk, bo dopiero dziś zrobiłam sobie pierwszy, przeciwzakrzepowy. Może mi rozrzedziło krew i jakoś tam lepiej krąży. Swoją drogą, dziwnie robi się samemu te zastrzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hue hue, miałam robić trening rano, ale wzięłam się trochę pó?niej, już jestem po treningu i po posiłku. Takiego lenia miałam Trening z szyną wyłączający jedną nogę jest taki hmm... niewystarczający. Czuję się lepiej psychicznie, że ćwiczę, ale to jednak nie to samo Robię trening prawie ogólny dopóki nie ściągnę szyny 21 listopada, za 17 dni :| *Podciąganie podchwytem 5/3/3 *Pompki" 6/4/6 *Podciąganie nachwytem 2/2/1 *Pompki diamentowe" 4/3/0 *Dipsy 6/5/4 *Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 6/6/6 *Brzuszki 15/15/14 *Podciąganie side to side 2/2/2 Podciąganie zgiętych nóg do klatki jest uciążliwe, bo szynę mam pod same kolano i przy zgięciu i obciera. "Pompki na jednej nodze to jak na razie hardcore dla mnie, ale kilka dałam radę :D dieta: -omlet z płatkami owsianymi, 2 pomidory, omega3 -filet z kurczaka z ryżem, papryką, cebulą, czosnkiem, sałata i śliwka -reszta fileta, jogurt naturalny 0% z płatkami owsianymi, WPC może coś jeszcze bo zostało mi trochę kcal do wykorzystania xD Jak to się mówi: No excuses!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam na wizycie kontrolnej u ortopedy. Koszmar, babka kazała się nie rejestrować, bo mam skierowanie z datą. Pojechałam dziś rano pociągiem - 2km do stacji. Z pociągu kolejne 2km do szpitala. Zajęło mi to ponad godzinę. Na miejscu okazało się, że jednak powinnam się zarejestrować, ale już za pó?no i mam czekać aż doktor przyjmie wszystkich i jeśli zostanie mu czasu to mnie obejrzy... Wizyta u ortopedy po czterech godzinach czekania... Lekarz miły, obsługa też. Nie obejrzał mi nogi, choć zaznaczyłam, że spuchła mi bardziej dzisiaj rano. Ciężko naprawdę ściągnąć szynę -.- Sama bym to zrobiła, żeby chociaż spojrzał na to. Mam nosić ją jeszcze tydzie?, dziesięć dni, a potem kupić ortezę i chodzić w niej 4-5 tygodni :( A potem znów na kontrolę, żeby zobaczyć, czy już nic się nie dzieje -.- Więc z biegania na razie lipa. Jutro znów muszę jechać pociągiem, żeby kupić ortezę, bo to różne rozmiary są :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam ortezę/stabilizator, wygląda tak: _bp245.jpg Bez refundacji kosztuje 150zł, ja zapłaciłam 45, bo dostałam 'receptę'. Swoją drogą cena dosyć wygórowana jak za kawałek materiału :| Ale jeszcze muszę się z tydzie? pomęczyć w szynie, zanim zacznę chodzić w ortezie. Trening dzisiaj odpuszczam, za bardzo bolą mnie ręce o kul. Dieta zachowana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, treningi się odbywają, tylko co dwa dni i "bez nóg". Jedynie drążek, brzuszki itp. żeby nie było, że się obijam :D Wypiłam przed chwilą białko, które wygrałam o smaku chocolate rocky road flavour od scitec'a xD Polecam, w smaku przypomina trochę monte Dosyć słodkie, ale to dobrze, bo na redukcji nie mogę sobie pozwolić na słodycze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trening się odbył wraz z planem, który ułożyłam parę dni temu, plan specjalny, niezawierający ćwicze? na nogi. Chociaż są w nim pompki, które robię w oparciu o jedną nogę, a szyna w górze Szału nie ma, ale ważne, by coś działać *Podciąganie podchwytem 5/3/4 *Pompki 8/6/6 *Podciąganie nachwytem 2/3/2 *Dipsy 7/5/5 *Brzuszki 15/15/15 *Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 6/0/0 - Tu mi szyna przeszkadza *Brzuszki "left,right side oblique crunches", nie wiem jak to przetłumaczyć :D po 15 na stronę. Dodatkowo dziś uczyłam się chodzić Zrobiłam parę kroków, mogę stanąć bokiem stopy ale chyba jeszcze ciut za szybko. Opuchlizna powoli schodzi, kolory robią się fioletowe - to chyba ostatnia faza, a stopa się naprostowała. Wtedy była wygięta od opuchlizny, nie miałam nigdy skręcenia to nie wiedziałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...