Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - kmarek1989 pocz±tkuj±cy


kmarek1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te pompki ja rozumiem tak, że jesteś w pozycji plank i z tej pozycji próbujesz dotknąć barkami rąk. Czyli przesuwasz się do przodu, ręką i przedramię cały czas jest w tej samej pozycji tylko górną część ręki ( od łokcia w górę ) pracuję tak jak byś składał rękę a potem wracasz do pozycji plank. Inaczej tego nie potrafię napisać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

15.11.2013 r. (11 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - 30 g płatków owsianych górskich + garść mieszanki studenckiej Drugi posiłek - 100 g twarogu chudego + 100 g serka wiejskiego + garść mieszanki studenckiej Obiad - 80 g kurczaka na parze+ 120 g warzyw 4 posiłek - 100 g kurczaka na parze+ 25 g ryżu brązowego +100 g warzyw Kolacja - 100 g twarogu chudego + 100 g serka wiejskiego + garść mieszanki studenckiej ćwiczenia: Rano Pompki Dzie? 9: Seria 1 - 4 Seria 2 - 5 Seria 3 - 4 Seria 4 - 4 Seria 5 max (zrobiłem 4) Wieczorem PI?TEK: (UDA+łYDKI) Przysiad z wykrokiem 6/6/6 Kaczy chód 20s/20s/20s (kolana bolą w trakcie pracy ale działa) Przysiady 8/8/8 Wspięcia na palce 15/17/19 (ale po tym palce bolą Przysiady z wyskokiem 6/6/8 Następnie 15 minut boksowałem się z workiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.11.2013 r. (12 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - 30 g płatków owsianych górskich + garść mieszanki studenckiej Drugi posiłek - 100 g twarogu chudego + 100 g serka wiejskiego + garść mieszanki studenckiej Trzeci posiłek -100 g kurczaka na parze+ 25 g ryżu brązowego +100 g warzyw 4 posiłek - Kurczak z cebulą na ostro + 50 g ryżu Kolacja - już nie było ćwiczenia: Rano około 10.00-12.00 10 km rowerem na zawody biegowe 5km po lesie przełaj z cylku Z biegiem natury, następnie 5,8 km bieganie po lesie - przełaj razem z rozgrzewką biegową, następnie 17.73 km rowerem wracając z zawodów na stancję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.11.2013 r. (13 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - 30 g płatków owsianych górskich + garść mieszanki studenckiej Obiad - 200 g kurczaka z makaronem w curry + zrobiona w woku papryka, por, marchewka (pomysł na kurczaka w curry) Trzeci posiłek - 200 g kurczaka z makaronem w curry + zrobiona w woku papryka, por, marchewka (pomysł na kurczaka w curry) Kolacja - już nie było ćwiczenia: brak trochę byłem przeziębiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.11.2013 r. (14 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - 30 g płatków owsianych górskich + garść mieszanki studenckiej Drugi posiłek - bułka z dynią + kefir 500ml Trzeci posiłek - 50 g kaszy grycznaj + 300 g warzyw Kolacja - 100 g twarogu chudego + 100 g serka wiejskiego + garść mieszanki ćwiczenia: PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS+ABS) Rozgrzewka 10 min Pompki 2/2/max (zrobiłem) Pompki na kolanach w pozycji diamentowej 6/6/6 Pompki z nogami na podwyższeniu (2s góra, 3s dół) 2/2/2 Pompki na kolanach 6/8/8 Dalszych nie wykonałem bo już siły nie miałem i głowa zaczęła mi pękać... jebane przeziębienie nie miało kiedy?? to chyba te bieganie i rower z soboty [small]Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 4/6/6 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 6/6/8 Mostek(plank) 20s/20s/20s Brzuszki do pozycji V 8/8/8 Scyzoryki 20s/20s/20s[/small]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.11.2013 r. (15 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - 30 g płatków owsianych górskich + garść mieszanki studenckiej Drugi posiłek - bułka z dynią + kefir 500ml Obiad - 50 g kaszy grycznaj + 200 g Leczo pikantne warzywne mojej roboty Czwarty posiłek - 200 g twarogu chudego + garść mieszanki Kolacja - 2 jajka gotowane + 200 g Leczo pikantne warzywne mojej roboty ćwiczenia: Pompki Seria 1 - 5 Seria 2 - 4 Seria 3 - 2 Seria 4 - 2 Seria 5 - max (zrobiłem 6) Boksowanie z workiem: 15 minut (zmęczenie jak 30 minut biegania:)) Przeziębienie daje znać osłabiony jestem, ciężko idą ćwiczenia, powinno być biegane ale nie chcę rozwalić płuc zobaczę do czwartku na razie się leczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.11.2013 r. (16 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - 30 g płatków owsianych górskich + garść mieszanki studenckiej Drugi posiłek - 2 gotowane jajka + 150 g warzyw Obiad - 2 gotowane jajka + 150 g warzyw Czwarty posiłek - 50 g ryżu brązowego + 200 g Leczo pikantne warzywne mojej roboty Kolacja - 200 g twarogu chudego + garść mieszanki ćwiczenia: ¦RODA: (PLECY+BICEPS) Zwis na drążku ze zgiętymi rękoma 4s/5s/6s (strasznie ciężkie) Krótkie pompki z rękoma wąsko 10/10/10 (strasznie ciężkie w 3 serii zrobiłem 5 tylko) Zwis na drążku oburącz 8s/8s/8s Próby podciągania 3/3/3 Pompki w Plank 10/10/10 ( nie wiem czy dobrze technicznie robię ale męczy) Zbliżam się do 20 dnia i do zdjęcia oraz ważenia, jestem ciekaw ale również boję się że nic nie zeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.11.2013 r. (17 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - 30 g płatków owsianych górskich + garść mieszanki studenckiej Drugi posiłek - 50 g ryżu brązowego + 300 g warzyw Obiad - 50 g ryżu brązowego + 300 g warzyw Kolacja - 200 g twarogu chudego + garść mieszanki ćwiczenia: jedynie spacery bo biegać gardło nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.11.2013 r. (18 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - 30 g płatków owsianych górskich + garść mieszanki studenckiej Drugi posiłek - 50 g ryżu brązowego + 100 g Leczo pikantne warzywne mojej roboty Trzeci posiłek - 50 g ryżu brązowego + 100 g Leczo pikantne warzywne mojej roboty Obiad - 6 pierogów ruskich z cebulką Kolacja - 2 połówki bułki z sałatą mięsem i ogórkiem ćwiczenia: Przeniesione na sobotę z powodu braku czasu w piątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...