Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Donio!


Donio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam :D obiecałem dzisiaj zrobić sobie test na maxa! a oto wyniki w piątkowy wieczór po basenie i bieganiu max pompek - 70! (przed nierozpoczęciem ćwicze? 30) max podciągnięć podchwytem - 20! (przed rozpoczęciem ćwicze? było 10) max podciągnięć nachwytem - 15! (przed rozpoczęciem ćwicze? 5) max dipów - 30 (przed rozpoczęciem ćwicze? 12 oj widać różnice i jestem z niej niebywale zadowolony! BEZ ODBIORU :D życzę dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! dzisiaj sobotni trening ogólny już zrobiony SOBOTA: (Ogólny) Pompki z rękoma szeroko 20/22/24 Pompki diamentowe 20/20/22 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 14/16/16 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 16/16/18 Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 Pompki z rękoma przy biodrach 18/18/18 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/9s/10s dodatkowo L-sit na poręczach - 24sec/20sec/18sec Trening poszedł łatwo wydaje mi się, że już czas coś pozmieniać, dodać kilka powtórze? więcej i tak pewnie zrobię od poniedziałku, +4 powtórzenia do każdego ćwiczenia i zobaczymy jak to wyjdzie zauważyłem, że najbardziej wzmocniła mi się klatka i triceps, biceps też w porządku a plecy to sam nie wiem, ale ilość powtórze? nachwytem mówi jasno, choć po prostu też nie potrafię napiąć pleców np żeby spojrzeć do lustra jak to wygląda :D pozdrawiam i życzę miłego wieczoru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! dzisiaj kolejny dzie? treningu tym razem z wprowadzonymi zmianami, czyli dodałem +4 powtórzenia do każdego ćwiczenia, plan wygląda następująco: PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS) Pompki z rękoma szeroko 24/26/26 Pompki diamentowe 24/24/26 Pompki z nogami na podwyższeniu 22/22/24 Dipsy 12/14/16 Pompki z klaśnięciem 18/20/20 Trening poszedł trudniej niż wcześniej ale dalej czuje jakiś niedosyt :( ciągle mi mało, chyba dodam 6 a nie 4 i zobaczymy jak to pójdzie, czyli efekty widać :D zobaczymy jak jutro pójdzie brzuch przed treningiem: kurczak i ziemniaki po treningu Carbo i kanapki z jajkiem na kolację twarożek mam zamiar nauczyć się jeść ten serek wiejski zobaczymy jak mi pójdzie :D to będzie dobra opcja do szkoły pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!:D dzisiaj mięśnie brzucha, ABS, brzuch skatowany! oczywiście, ze zmienionym planem, +4 powtórzenia WTOREK: (ABS) Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 18/20/20 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 20/20/22 Mostek(plank) 30s/40s/50s Brzuszki do pozycji V 20/20/22 Scyzoryki 30s/40s/40s czułem brzuch podczas ćwicze? oj czułem i zauważyłem, że górną partię brzucha mam o wiele lepiej widoczną niż dolną ale to może przez ten tłuszcz na dole nic nie widać ;p po treningu jeszcze miałem gierkę na orliku, diety jakiejś szczególnej nie miałem, zjadłem wszystko co było w domu ;p pozdrawiam i życzę dobrej nocy!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! wczoraj po prostu nie miałem czasu na wpis ;p wszystkie ćwiczenia sumiennie odrobione! ¦RODA: (PLECY+BICEPS) Podciąganie nachwytem szeroko 8/8/8 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 Podciąganie podchwytem 10/10/10 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 12/14/14 Podciąganie nachwytem zamkniętym 8/8/8 Wszystko poszło zgodnie z planem, z braku czasu mało co zjadłem, jedynie carbo po treningu się przydało, to był dobry pomysł dodanie po 4 powtórzenia bo czuć efekty :D pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! dzisiaj już po czwartkowym treningu! CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę) Pompki z rękoma przy biodrach 18/18/18 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/9s/10s Podciąganie na ręcznikach 10/10/6 Pompki na piłce 20/20/20 Podciąganie za głowę 8/8/8 Podciąganie nachwytem zamkniętym 4/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 + próby Back Leaver i już to jakoś lepiej wygląda, na jedną nogę już całkiem ładnie :D front leaver na zgiętych rękach na 0,5 sekundy, no może 0,4 :D ogólnie wszystko na pozytywnie! MOTYWACJO PROSZę B?D¬ ZAWSZE!!! co do posiłków to dzisiaj hamburgery, domowej roboty z wołowinką makaron po treningu Carbo i na kolację twarożek dziękuje za uwagę pozdrawiam i życzę dobrej nocy!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie! dzisiaj już trening odrobiony!:D SOBOTA: (Ogólny) Pompki z rękoma szeroko 24/26/28 Pompki diamentowe 24/24/28 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 18/18/20 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 20/20/22 Podciąganie nachwytem szeroko 6/6/6 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 Pompki z rękoma przy biodrach 18/18/18 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/9s/10s Wszystko poszło ładnie pięknie, mięśnie czuć że pracowały szczególnie brzucha! już nie mogę się doczekać ciepła i tego placyku który sobie zrobię :D przed treningiem ryż z kurczakiem po treningu Carbo a na kolację twarożek SIłA STALE RO¦NIE! pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam i o zdrowie pytam :D czas wrócić z dziennikiem! dziś trening już sko?czony a więc: PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS) Pompki z rękoma szeroko 24/26/28 Pompki diamentowe 24/24/26 Pompki z nogami na podwyższeniu 22/22/24 Dipsy 12/14/16 Pompki z klaśnięciem 14/16/16 Wszystko poszło bez zarzutów, śniegu mnóstwo, mróz nawet się na dwór nie chce wyjść, trzeba się przygotowywać na wiosnę jak będzie można pohasać jak trzeba :D dziś przez cały dzie? coś jadłem, ser biały, ziemniaki z kefirem, kurczak gotowany, ryż dziękuje za uwagę i życzę dużo zdrowia bo teraz w tym cięższym okrasie zimowym się przyda!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D dziś trening zrobiony tak jak zawsze, sumiennie :D WTOREK: (ABS) Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 14/16/16 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 16/16/18 Mostek(plank) 30s/40s/50s Brzuszki do pozycji V 16/16/18 Scyzoryki 30s/40s/40s nic więcej nie mam do dodania, po prostu zrobiłem wszystko i tyle :D co do jedzenia to kurczak, ziemniaki, twaróg, kanapki z kurczakiem gotowanym ;p dobrej nocy!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D dziś środa więc czas na plecy i biceps! ¦RODA: (PLECY+BICEPS) Podciąganie nachwytem szeroko 8/8/8 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/44/46 Podciąganie podchwytem 10/10/10 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 12/14/14 Podciąganie nachwytem zamkniętym 8/8/8 trening poszedł tak jak trzeba, ale nie czuję już tego co wcześniej, jakby to wszystko szło tak łatwo, bezproblemowo, martwi mnie to bardzo, ale trzeba coś zmienić w tym planie, albo dodać jakiś ciężar, już sam nie wiem. No nic, prześpię się z tą myślą i popróbujemy jutro, dzisiaj jadłem kanapki z kurczakiem, twaróg, pierogi z serem, po treningu wziąłem carbo teraz czas do spania, dobranoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...