Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Donio!


Donio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Donio, twój organizm zwyczajnie się przyzwyczaił do tych ćwicze?, ciągle męczysz je pod tym samym kątem, mięśnie w ko?cu obczaiły że robią tę samą pracę i dają radę, więc uznały że nie potrzebują się bardziej rozbudowywać. Rada: Zaatakuj je pod innym kątem, to znaczy tak jak Dynloth napisał, "zmie? ćwiczenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D z tego wszystkiego wyszło tak, że dzisiaj niestety nie miałem czasu zrobić treningu, ale za to pobiegałem na treningu w piłkę, cały dzie? zastanawiałem się co zrobić żeby było dobrze, naładowałem do plecaka rzeczy i się podciągałem na próbę, no niby ciężej, więcej powtórze? to po prostu nie dam rady więcej zrobić ale jak już sko?czę to ćwiczenie to już jakby nic nie czuję, muszę jutro plany pooglądać i zobaczyć jakie inne ćwiczenia są na daną partię mięśniową i wtedy zdecydujemy co zrobić i jak :D a tymczasem pozdrawiam i życzę dobrej nocy!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! a więc trening odbył się porządny! czuję do dziś! >> 24 pompki diamentowe z obciążeniem 4,5kg na plecach >> 10 podciągnięć podchwytem z takim samym obciążeniem >> 12 dipów z takim samym obciążeniem >> zwis z takim samym obciążeniem i powolne podnoszenie się do góry, 3 razy >> 2min przerwy >> 24 pompki diamentowe z obciążeniem 4,5kg na plecach >> 10 podciągnięć podchwytem z takim samym obciążeniem >> 14 dipów z takim samym obciążeniem >> zwis z takim samym obciążeniem i powolne podnoszenie się do góry, 3 razy >> 2min przerwy >> 26 pompki diamentowe z obciążeniem 4,5kg na plecach >> 10 podciągnięć podchwytem z takim samym obciążeniem >> 16 dipów z takim samym obciążeniem >> zwis z takim samym obciążeniem i powolne podnoszenie się do góry, 3 razy >> 2 minuty przerwy i od nowa (ile dałem radę >> 22 pompki diamentowe z obciążeniem 4,5kg na plecach >> 8 podciągnięć podchwytem z takim samym obciążeniem >> 14 dipów z takim samym obciążeniem >> zwis z takim samym obciążeniem i powolne podnoszenie się do góry, 1 raz I TO WłA¦NIE BYłO TO CZEGO MI BRAKOWAłO!!!!! teraz już nie ma innej opcji tylko ćwiczyć z ciężarem i z mniejszymi odstępami między okrążeniami w tej mojej rutynce i bez przerw między ćwiczeniami! ALE JESTEM Z SIEBIE ZADOWOLONY! pozdrawiam życzę miłego dnia, dziś kolejny wpis!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! dziś kolejna pracowita sobota zako?czona :D ale trening zdążyłem odrobić! a więc: >> 24 Pompki z rękoma szeroko >> 24 Pompki diamentowe >> 18 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego >> 20 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej >> 8 Podciąganie nachwytem szeroko + 4,5kg >> 40 Krótkie pompki z rękoma wąsko >> 18 Pompki z rękoma przy biodrach >> 8s Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) + 4,5kg >> 2minuty przerwy >> 26 Pompki z rękoma szeroko >> 24 Pompki diamentowe >> 20 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego >> 20 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej >> 8 Podciąganie nachwytem szeroko + 4,5kg >> 40 Krótkie pompki z rękoma wąsko >> 18 Pompki z rękoma przy biodrach >> 9s Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) +4,5kg dzisiaj tylko 2 okrążenia więcej nie dałem rady niestety, zmęczenie. Ale to nic, mięśnie czuję że pracowały, najbardziej brzuch i ramiona, cieszę się z tego typu treningu, teraz już każdy tak będzie wyglądał ;p carbo po treningu i czas do spania :D pozdrawiam i życzę miłej nocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, lepiej wszystko pracuje i musi dać z siebie więcej, ponieważ w ogóle nie robię przerwy między tymi ćwiczeniami ewentualnie z 10sekund na złapanie trochę tchu, 2minuty po okrążeniu i znowu to samo, na dodatek do podciągnięć dodałem sobie obciążenie to jak patrzyłem na biceps czy triceps to mi strasznie żyły wychodzą, nie wiem czy to jest ?le na tym planie ćwiczę lekko ponad 2 miesiące bo zacząłem 26.11.2013r i widać rewelacyjne efekty, zmiany mojego ciała i siły jest niesamowita a to dopiero początek, brzucha nie mam wcale, wcześniej było go znacznie dużo a przybrałem 3kg od tamtej pory z 65 do 68 teraz, a widać zarys kaloryfera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poniedziałek to czas na triceps i klatkę, trening zrobiłem podobnie jak wcześniejsze a więc >> 24 Pompki z rękoma szeroko >> 24 Pompki diamentowe >> 22 Pompki z nogami na podwyższeniu >> 12 Dipsy + 4,5kg >> 2 min przerwy >> 26 Pompki z rękoma szeroko >> 24 Pompki diamentowe >> 22 Pompki z nogami na podwyższeniu >> 14 Dipsy + 4,5kg >> 2 min przerwy >> 28 Pompki z rękoma szeroko >> 26 Pompki diamentowe >> 24 Pompki z nogami na podwyższeniu >> 16 Dipsy + 4,5kg powiem tyle, że triceps i klatkę czuję do teraz :D wczoraj trening zrobiłem około godziny 16 a o 21 jak chciałem zrobić pompkę albo dipa to strasznie mnie bolały mięśnie, teraz jakbym miał zakwasy, coś podobnego. także czuję, że to jest to czego mi trzeba :D pozdrawiam, dziś lub jutro wpis z dnia dzisiejszego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D wczoraj odbył się trening brzucha a więc: >> 18 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego >> 20 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej >> 30sec Mostek(plank) >> 18 Brzuszki do pozycji V >> 30sec Scyzoryki >> 2 min przerwy >> 20 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego >> 22 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej >> 40sec Mostek(plank) >> 18 Brzuszki do pozycji V >> 30sec Scyzoryki >> 2 minuty przerwy >> 20 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego >> 22 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej >> 40sec Mostek(plank) >> 20 Brzuszki do pozycji V >> 400sec Scyzoryki po treningu rozciągam się, brzuch było czuć, bardziej rozwija mi się górna część mięśni brzucha i ją bardziej widać, bo z dolną to kiepsko, trzeba znale?ć jakieś ćwiczenia na dolną część mięśni brzucha. pozdrawiam, kolejny wpis dziś lub jutro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! wczoraj miałem trening bicepsa i pleców a więc: >> 8 Podciąganie nachwytem szeroko >> 40 Krótkie pompki z rękoma wąsko >> 10 Podciąganie podchwytem >> 12 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu >> 8 Podciąganie nachwytem zamkniętym >> 2 min przerwy >> 8 Podciąganie nachwytem szeroko >> 40 Krótkie pompki z rękoma wąsko >> 10 Podciąganie podchwytem >> 14 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu >> 8 Podciąganie nachwytem zamkniętym >> 2 min przerwy >> 8 Podciąganie nachwytem szeroko >> 40 Krótkie pompki z rękoma wąsko >> 10 Podciąganie podchwytem >> 14 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu >> 8 Podciąganie nachwytem zamkniętym po treningu wziąłem carbo, idę z treningami jak buldożer, efekty widać tak jak trzeba, cóż nic więcej mi nie przychodzi do głowy żeby dodać :D po prostu trening zrobiony tak jak trzeba no i tyle :D pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...