Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Gonzo


gonzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy co chcesz rozbudować, wzmocnić. Jeżeli masz na celu rozwinąć całe ciało- trening ogólny. Jeżeli już masz chociaż małe zarysy rozbudowanego ciała i zależy Ci na np nauczeniu się Front Levera, w tedy dobrze jest robić konkretne treningi pod niego. Taki przykład ) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz łączyć jednego z drugim? Albo jeden tydzie? treningu normalnego, pojedy?cych partii a drugi tydzie? figur? Albo po prostu jak mówisz co drugi dzie? i jazda :P Chociaż ja bym wolał raczej skupić się pierw na dopracowaniu jednej figury a potem przechodzić na inne. Nie wiem czy tak nie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening Bl : (BackLever) Zwis w pozycji początkowej z nogami pod klatką piersiwą 6s/6s/8s Zwis w pozycji początkowej z nogami prostymi w dół 6s/8s/8s BackLever na jedną i drugą nogę 8s/8s/8s BackLever ze zmianami nóg (1 powtórzenie - lewa, prawa, obie) 4/4/4 - nie potrafie już tego utrzymać, szczególnie na obie nogi Powolne opuszczanie w BackLever (nogi nie dotykają podłoża) 8/8/8 - prawie się zabiłem :DDipsy z obciążeniem +4kg 15/10/10 Teraz ide albo na siłke albo zrobie trening z poniedziałku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trening pod Mu : Mu z wybicia : 10/10/10 dipsy na drazku : 15/15/15 explosive pul ups 6/6/6 Chciałem jeszcze zrobić brzuch ale poczulem dziwny ból w tricepsie to sobie dziś odpuściłem, jakoś gorszy dzie? dzisiaj mam ale co mogłem to zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecy i biceps zmęczone tak jak powinno być :D Mały sukces, może się wam wydawać ze bardzo mały ale mnie strasznie cieszy :D Potrafie utrzymać HF w pozycji początkowej :D Albo wczesniej ?le łapałęm drążek, albo nie wiem :D Aż sobie zdjęcie zrobilem haha :D Jest progres panowie i panie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem jeszcze trening na lęd?wie i spróbowałem ćwiczenia na core , unoszenie nóg w staniu na głowie :D kompletnie nie wiem jak to robić Zapomniałem dodać, dzisiaj przy robieniu pompek z jedną ręką na podwyższeniu strasznie zabolało mnie lewe przedramie, nie wiem od czego :/ Ale pomyślałem, Kowalczyk zdobyła złoto z kontuzją a ja nie sko?cze treningu przez jakiś tam ból ? Noi wtedy już poleciałem z tematem jak z procy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walentynki walentynkami, ale trening trzeba było zrobić ! Dziś wypadło barki i przedramie, zrobiłem wszystko : CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę+HumanFlag) Pompki z rękoma przy biodrach 30/32/32 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 10s/10s/12s Podciąganie na ręcznikach ( z tym zawsze mam problem, po paru powtórzeniach uchwyt mi puszcza i musze znowu się łapać ) 8/10/12 Pompki na piłce 32/32/32 Podciąganie za głowę 8/8/8 HumanFlag Trening: Zwis w pozycji początkowej HumanFlag 5s/5s/7s Podnoszenie do ko?cowej pozycji HumanFlag 3/4/5 Próby HumanFlag 5/5/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...