Skocz do zawartości
Workout Athletes

[ROZWIĄZANY] Posiłki w szkole / pracy


jomiskin96
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Siwa,

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Makaron do szkoły? :D Nigdy w sumie nie próbowałem... Ja preferuje różnego typu sałatki w szkole :P Kupa bananów, jabłek, serek wiejski zawsze super. Z Włoszczowy ja osobiście jadam. No i tona kanapek xD Ciemne pieczywo z ziarnami znalazłem ostatnio w sklepie i jest wyśmienity :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Do szkoły można brać wszystko. Ja np. w zeszłą sobotę na zajęciach miałam białkowe naleśniki, a w niedzielę makaron pełnoziarnisty spaghetti z filetem z kurczaka pokrojonym w kostkę i usmażonym w przyprawach + przecier pomidorowy i kukurydza z puszki :D Jeśli nie ma się czasu na pichcenie, to mogą być przecież zwykłe kanapki + banan i serek wiejski. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym danio to też bym tak nie szalała za bardzo, np. starsze osoby lub osoby z podwyższonym poziomem cholesterolu nie mogą go jeść, bo rozdrobnione prez homogenizację cząsteczki tłuszczu przenikają od razu do krwi, nie trawią się przez co odkładają się w naczyniach krwionośnych w formie tłuszczu. ale to tak bardziej w ramach ciekawostki A i do kanapek nie używaj margaryny jeśli już smarujesz to prawdziwym masłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie standardowo bułka z biedronki z ziarnami z sałatą lodową, serem i filetem z kurczaka albo schabem zależy co tam sobie upiekę :D Czasem daję masło :D @ScyTher, polecam. Ja niestety liczę kalorie :P No i jest chyba tu największa baza produktów, znajdziesz wszystkie marki, produkty z każdego sklepu (tylko raz mi się zdarzyło, że musiałam sama wpisywać). No i to działa podobnie jak portal społecznościowy. Dodajesz znajomych, możesz pisać bloga, posty, "przewiduje" w jakim czasie uzyskasz daną wagę itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię kanapki "chłopskie", mama czasami robiła mi kanapki z grubym usmażonym (lub upieczonym) kawałem mięcha, np schab czy pierś drobiowa. Do tego jakiś ketchup i do roboty się szło xDD No dzisiaj sobie kupiłem banana : O, między lekcjami... wprowadzili system chipów, ale tyle to daje co zeszłoroczny śnieg xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...