Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dojechałem na treningu a6w do 36 dnia. Bez większych efektów bo to w sumie pierwszy trening jaki zacząłem robić na brzuch. Coprawda wytrzymałość się zwiększa , ale trening jest nudny i monotonny, miałem zacząć w czerwcu jeszcze raz żeby na lato było ok,ale wole zwykły trening na siłce z obciążeniem lub abs na drążku. Podsumowanie- a6w dla sezonowców, lub osoób nie potrafiących skomponować sobie dobrego treningu brzucha ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Każdy ma tą samą teorię, więc coś w tym jest. ? Kolega powyżej ma rację. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Abs robi się w kuchni :) dieta podstawą a co do a6w to nie polecam i jeszcze jeśli robisz brzuch to nie zapominaj o prostownikach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Taki manewr to tylko sezonowcy. ;p Teraz jest lato, to jest trudniej prowadzić dietę. ;p Mowa o diecie na masę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ci powiem ze jakis dżem możesz do niego dołożyć i smaczny.Możesz tez Białka jeść z jajek . Trochę droży dorsz wędzony w 100 g 22g białka 0,5g tłuszczu 0g węglowodany dieta nie musi byc nudna ale to chyba temat całkiem odbieg od a6w

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Jak ja piłem koktajl z 3 surowych jaj + 2 banany. To wypiłem 4 razy, a później już stawało w gardle. ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jest temat rzeka ;D sam sie bawie z dieta a wlasne serek jem czesto ;DD ja osobiscie uwielbiam nabial wiec mi sie nei znudzi ale wiem ze kumple nie zjedza tego chocby nie wiem co xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kilka produktów wysoko białkowych Pierś z indyka ,pierś z kurczaka ,tuńczyk ,dorsz ,cielęcina , wołowina ,serek i zawsze coś z tego można zrobić smacznego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Widzę, że mamy specjalistów od diety, to trzeba ruszyć temat odżywianie. ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale widzisz ;p jesli chodiz o mieso to nei kazdego na to stac zeby codziennie jesc miesa, tak sie wydaje ale pozniej mycie tych naczyn jest denerwujace xD Mam niby zmywarke ale to i tak zabawy jest wiec czasami sam myje bo mamusia ma delikatny problem ze sam nic nie robie xD A mowie jej ze muscle up sam sie nie zrobi xDD i musze sam myc ;DD a po takim miesku troche tego jest ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

omlet czy jajecznice albo smażone mięso czy tu?czyk z puszki albo wędzona rybka czy twarożek jakoś bardzo nie brudzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ja oporowo jadłem omlety, ale po tym nie miałem siły jakoś. xd Ja akurat nienawidzę zmywać naczy?. ;o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Dlatego ryż dobrze ładuje baterie. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Tak czy tak, A6W nie jest takie dobre jak o nim mówią, więc odpada. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zrobilem cale 41 czy 42 dni aw6 efekty byly , z racji tego ze jestem fest szczuply to miesnie widac do teraz ale tak samo jak kolega starlem sobie skore z kosci ogonowej, cwiczenia byly w ostatnich dniach megamonotonne az sie rzygac chcialo, doswiadczenie nabralem ale nastepnym razem nie powtorzylbym tego cyklu , wybralbym co innego :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi