Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Tiger


Tiger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, postanowiłem założyć dziennik treningowy ponieważ często brak mi motywacji :P Najpierw coś o sobie, a więc: Mam na imię Konrad, 20 lat, 176 wzrostu. ćwiczyć chciałem już od dawna jednak zawsze traciłem motywacje po zaledwie paru treningach, wziąłem się w garść jakieś pół roku temu jednak problemy zdrowotne czasem krzyżowały mi plany dlatego poważny trening zacząłem dopiero 3 miesiące temu. Na początku ćwiczyłem rożnymi planami znalezionymi w necie, pó?niej przyszedł czas na plan od was. Podsumowując dzięki dotychczasowych 3 miesiącach regularnych ćwicze? przytyłem około 5 kilo i poprawiłem osiągi w podciąganiu na drążku z 1 do 14 :D Teraz mój plan wygląda następująco: Poniedziałek Poranne ćwiczenia: - 3 serie pompek Max Trening: -5 Serii podciągania wykonywanych do upadku mięśniowego. 90 sec. Przerwy pomiędzy seriami. Nie martw się o ilość powtórze?. Na początku zauważysz, że zwiększyła się twoja ilość powtórze? w 2 ostatnich seriach dopiero po czasie skoczy ci ilość powtórze? w pierwszych trzech. -Frank Medrano ABS: 30s Mountain Climbers 15 brzuszków z podnoszeniem nóg do kąta prostego 30s Mountain Climbers 15 podwójnych skręto brzuszków z nogą założoną na kolano(lewa strona) 30s Mountain Climbers 15 podwójnych skręto brzuszków z nogą założoną na kolano(prawa strona) 30s Mountain Climbers 15 razy scyzoryki z pozycji siedzącej z podporem 30s Mountain Climbers 100 razy nożyce 30s Mountain Climbers 30s trzymanie pozycji do brzuszków Wtorek Poranne ćwiczenia: - 3 serie pompek Max Trening: -Dzie? piramidki. Rozpocznij od 1 powtórzenia, w następnej serii będą 2, w kolejnej 3. Kontynuuj dopóki nie spalisz serii (poprzednią serię wykonałeś robiąc 6 powtórze?, ale w następnej udało ci się wykonać zaledwie 4 - spalona seria) Wykonaj o jedną serie więcej maksymalnym wysiłkiem. Przerwy między seriami wynoszą 10 sec. ¦roda Poranne ćwiczenia: - 3 serie pompek Max Trening: -Wykonaj trzy serie treningowe ( o seriach treningowych pó?niej) normalnym chwytem (nachwytem lub podchwytem ręce nieznacznie szerzej niż barki). Przerwy 60 sec między seriami. Następnie trzy serie wąskim podchwytem (ręce złączone razem) Również przerwy 60 sec. Na koniec wykonaj trzy serie szerokim nachwytem. Przerwy 60 sec. -Uginanie ramion ze sztangielkami uchwytem młotkowym 12-10-10-8 -ABS II Czwartek Poranne ćwiczenia: - 3 serie pompek Max Trening: -W tym dniu wykonaj jak najwięcej serie treningowych. Odpoczywaj 60 sec. Pomiędzy seriami. Rób dopóki nie spalisz serii. Nie przekraczaj 9 serii. Jeśli dojdziesz do 9 staraj się zwiększyć serie o jedno powtórzenie w następnym tygodniu. Piątek Poranne ćwiczenia: - 3 serie pompek Max Trening: -Powtórz sesje treningową, który wydawał ci się najcięższa w danym tygodniu. Może się to zmieniać w każdym tygodniu. Możesz również spróbować wykonywać podciągania z obciążeniem w tym dniu -Uginanie nadgarstków ze sztangą podchwytem -Uginanie nadgarstków ze sztangą nachwytem -ABS II Sobota - Odpoczynek Niedziela - Odpoczynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oby jakieś były :D Właśnie jestem po dzisiejszym treningu, całkiem fajnie się ćwiczyło. Cieszę się bo ustąpił ból lewego barku który dorwał mnie w tamtym tygodniu. Nie wiem co to było bo bolało tak dziwnie jak puszczałem drążek, w każdym razie już jest ok Dzisiejszy wynik podciągnięć: 14-10-7-5-5. Brzuch ładnie czuć bo treningu Franka, ledwo dałem rade :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząć z biologicznego punktu widzenia (:P) To... tak, jest dużo racji w tym. Zauważ że organizm jest wtedy najbadziej wypoczęty, im dłużej dzie? trwa tym bardziej się męczy więc adekwatnie do tego TAK. Myślę że to prawda, ale nigdy nie miałem okazji porównać i raczej jak Mcfinn nie zwracam na to uwagi. : >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie zdarzylo zrobic wczoraj o 23:40 kilkunasto minutowke-niestety ostatnio zawalone dni na treningi niestety, no i co nic mi nie jest. Zazwyczaj zdarza mi sie ze cwicze okolo 21-22 i czuje sie normalnie. Tak sobi wymyslilem ze skoro cwicze tuz przed snem to organizm ma od razu czas na regenke ;-) i nie musze chodzic obolaly przez caly dzien. Mysle ze dla laika nie ma to za bardzo znaczenia w porownaniu do kogos komu niezwykle zalezy, ze tutaj kardio, pozniej tabata, a tu cos a tu jeszcze cos inego i kazde w innym czasie dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy trening lajtowo, a dziś postanowiłem się trochę dobić na weekend: 5x5 podciągnięć z obciążeniem 10 kg, potem jeszcze 5 seryjek bez obciążenia plus próby podciągania na jednej ręce, do tego ABSik i uginanie nadgarstków. Czuje chyba każdy mięsie? rąk i pleców, aj będą jutro zakwasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie ma co panikować :D Zawsze można język podszkolić i przeżyć coś fajnego a nie siedziec ciągle na dupie. ^^ Konkretnie to gdzie kolwiek mi się uda. Słyszałęm o różnych ofertach do Holandii czy do Czech. Celowałbym w tą Holandie. Jak się nic nie uda to będę próbował znale?ć coś na miejscu. Byleco byleby coś zarobić dodatkowego grosza. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam w Holandii na wakacje 2012, w sumie przez 3 miechy. Jeśli trafisz dobrze to dobrze, jeśli nie to masz ciężką robotę. Ja mam złe wspomnienia i nie chciałabym tam trafić ponownie. Obóz pracy dosłownie. Tylko kasa była. I tak mała, bo 7 euro/h. Najlepiej zatrudnić się samemu -nie przez pośrednika, bo on bierze drugie tyle albo i lepiej za nas ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy trening całkiem nie?le. Dołożyłem sobie przysiady ponieważ na razie nie mogę biegać przez swojego palca i stało się coś dziwnego, otóż po tych przysiadach bardziej mam zakwasy odcinka lęd?wiowego niż nóg o.O A co do dzisiejszego treningu to niestety musiałem go sobie odpuścić ponieważ rano matury, po maturach od razu na pogrzeb dziadka, potem stypa i dopiero teraz wróciłem a na trening już nie mam ani troche siły :/ jestem wyko?czony, ale jutro nadrobie Szeroki uśmiech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...