Skocz do zawartości
Workout Athletes

A to moje cele w Street Workout :D


karamba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko Przyjmując propozycję Bezprecedensowego opisuję swoje cele : Mamy dzisiaj 3 maj 2014 roku zatem : /UWAGA pierwszy pomiar 11 maja(st. bieżący po ukośniku) ogólnie to śmieszna sytuacja, bo nawet nie miałem siły dipa na drążku zrobić, jakiś kulawy byłem. Za jakiś czas kolejny pomiar //UWAGA ostatnie uzupelnienie, co do dziś osiągnąłem czyli do 21 maja 2014 r. : ///UWAGA - dziś kolejny pomiar dnia 11 lipca 2k14 roku 1. Do koñca września całkiem ładny Muscle Up na dwie łapy {Do wakacji co najmniej 1 kulawy Muscle Up, ale musi być.} CEL OSI¡GNIÊTY /jest tak, że mam całkiem niezłe wybicie, ramionami wylatuje kawałek wyżej niż zanjduje się drążek. Niestety mam problem z wyrzutem ręki+nogi lecą jakiś dziwnym cudem do tyłu. Wniosek : obejrze pare tutków i spojrze na swoją technikę. //niestety nie mogłem zbytnio popróbować MU, bo nie miałem jakichś rewelacyjnych warunków. Sko?czyło się na przyzwoitym podciąganiu za drążek. ///ogarnąłem 3 MU z rzędu na jedną rękę co jest dla mnie kamieniem milowym biorać pod uwage, że ten biedny chłopoczek nie mógł się kiedyś podciagnąć poprawnie 5 razy. Oczywiscie polepszamy technike i zmieniamy cel na wyższy ! 2. Do koñca lipca co najmniej 1 podciągnięcie na prawą rękę i 1 półpodciągnięcie na lewą. /na prawej podbijam juz kilknanście centymetrów, coś w okolicach 20cm. Lewa gorzej, dopiero zaczyna się podrywać, podchodzi może kilka centymetrów. Wniosek : targamy podciąganie na jednej rece z asystą, dorzucamy dodatkowe kilogramy do podciąga?. //jakiś czas temu udało mi sie dotknąć głową ręki trzymajacej drążek, podciągnąłem sie całkiem spory kawałek, lewa ręka kuleje. ///cel nie zostanie osiągniety w terminie ze względu na kontuzje i odkładam go na czas nie określony, gdzyż w chcwili obecnej nie praktykujeę prawie w ogóle podciągania. 3. Do pa¼dziernika włącznie Front Lever. / tucka utrzymuje, hmm dzis wgl nie mam pary to ledwo co, ale normalnie kilka-kilkanaście sec. Wniosek : postaram się opanować kolejne pozycje i wzmocnić core, calkowicie zmienić polityke wobec ABS'a bo sie obijam. //ogarnąłem tuck font lever, może w porywach adv tuck front lever + podciąganie w tej pozycji ///i tu jest największa pompa, bo przypadkiem zauważyłem ze potrafie Fronta na jedna nogę i to całkiem przyzwoicie biorąc pod uwage, że prawie wgl nie robilem DF ani specjalnie nie bawilem sie w utrzymywanie holdów. Ale cel jeszcze nie osiągnięty dla mnie, bo nie ma dopisku, że ,,kulawy" czy jakiś więc trenujem full'a 4. Jakoś do ko?ca wakacji koniecznie pompka na jednej ręce (prawa i lewa łapa). / tego wgl nie ruszam - skutki życia bez planu. Wniosek : dziś układam plan. //nie ruszyłem tego zadania niestety, mozliwe ze w granicach polpomki. ///tu też ja przy podciaganiu na jednej łapie cel zostaje odsunięty, ze wzgledu na kontuzję. 5. W ciągu 2-3 lat Planche. /marzenia haha musze popróbować leany i wtedy się wypowiem, ale dobrze rokuje rzekłbym. //leany na glebie wychodziły dość przyzwoite i na tym koniec. ///w okresie przerwy nie cwiczylem nic pod planche, licze tylko, że się nic nie pogorszyło :D ale chyba nawet nie miało co xD 6. NOWY CEL Do pa¼dziernika włącznie Back Lever ///narazie umiem kulawca na jedną nogę --------------------- Cele poboczne zaliczane na bieżąco i niezbyt trudne: - dobić do 60 pompek / 35 - tym się nie martwie, bo to kwestia systematyczności ćwicze? /po dwóch treningach dobiłem 40. - dobić do 20 podciągnięć na i pod chwytem / 15 pod i nachwytem, niestety dziś słabo z podchwytem /niestety ostatnim maxem bylo 15, teraz pewnie kilka wiecej, wiec ustalam na REACHED - dobić 20 dipów na drążku / nie wiem co dziś się ze mną dzieje, ale ledwo się raz czy 2 podniosłem haha :D normalnie na lajcie 8, MAX nie robilem /maxa chyba nie wykonałem, w każdym razie na poreczach lajtowo 20~ - zdobyć siłę na Full Leg Raises / na ugiętych kolanach, ale jest REACHED ------------------- ponadt nauczyłem się: -wymyka i odmyka -taboreta -całkiem fajne front lever raises Trochę historii : Zacząłem jakiś rok temu w maju. ćwiczyłem pompki i modyfikacje dipów, ale nie takich zwykłych tylko majac rece do tylu, nogi przed sobą. i Tak się zaczęło. Zero pojęcia, jak co robić, ale byłem coraz silniejszy. Na początku mogłem zrobic może z 5-7 pompek zwykłych, diamentów pewnie ze 3. Nachwytem pewnie ledwo co, podchwytem może kilka razy. Do dziś zwiększyłem swoje parametry z 7 razy i przytyłem parę kilo. Progres był na tyle widoczny, że pociągnąłem za sobą kilkunastu ludzi, łącznie tych których znam tylko przez neta i w realu pomogłem i dałem podstawy około 15 ludziom więc chociaż na tyle sie przydałem Street Workout 21.05.2014 r. Rest In Peace Great comeback ! 11.07.2014 r. Także SOBIE I WAM POWODZENIA !!! Alelluja i do przodu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Narazie moje zdrowie wraca a w czasie trwajacej juz z poltorej miesiaca przerwy przecinanej lichymi treningmi nauczylem sie 3MU na jedna reke z rzedu, fl na jedna i troche slabiej bl na jedna, wymyk i odmyk. Przejechalem tez setki kilometrow i kupilem nowy rowerek :-D musze wlasnie uzupelnic tablice z celami i ulozyc nowy plan i zaczac /wrocic/ porzadny trwning jak dawniej. Zamer co do MU to sproboj jedna reke podchwytem a druga nachwytem - zdecydowanie latwo zrobic. Do tego rob z wyskoku a takze polecam uzytkownika na yt kura handstand ktory tez mi dobrzenpomogl :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Wymyk, odmyk.taboret, FL bl w wersji adv bądź na jedna noge, prawie pełne hspu, pistolet, pompka na jednej, muscle up, lsit, słabiej vsit,planche adv, 15-20 podciągnięc, z 50 pompek.

Nie wiem czy jeszcze cos sensownego umiem :-D

Cwicze ponad 2 lata. Wiem, zrobiłem prawie nic biorąc pod uwagę taki długi okres czasu. I nie będę się tłumaczył ze kontuzje czy zdarzenia losowe. Poprstu mi się nie udało.za to nieważne ile razy przerywalem treningi, zawsze wracalem znowu. Zaczynalem na poziomie 50kg i może jakoś 173 cm. Dziś ze 62/180. Nie jestem juz taki chudy jak kiedyś ale nadal chudy mimo wszystko, ale można powiedzieć ze wygladam atletycznie :-)

Na poczatku wygladalem jak szkielet i umialem z 10 pompek i ze 3 podciagniecia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...