Skocz do zawartości
Workout Athletes

Zapraszam do KINA!!!


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Jak ktoś byłby chętny na oderwanie się i obejrzenie filmów na które z reguły by się nie poszło <bo jak wiadomo bilet nie kosztuje 5zł i lepiej iść na lepsze filmy akcji:D>a są świetne :D zapraszam na tą stronę:Dhttp://www.rmfmaxxx.pl/kinonamaxxxa wystarczy się zarejestrować wypełnić swoje dane i: jak masz konto juz tam to wtedy słuchasz radia od 20 i oni podaja ze o np 20:45 bd dostepne bilety i wtedy chwile przed czasem odświeżasz strone i jak sie pojawi możliwość wyboru wybierasz miasto z do jakiego masz nablizej i jakie jest do wyboru tylko trza to zrobic w miare sprawnie i jak Ci sie uda to wygrywasz bilet na przedpremiere filmu jaki jest w danym miesiącu drukujesz bilet i za okazaniem dowodu i biletu wchodzisz z osoba towarzysząca za free na film:D Wszystko odbywa się na całej polsce w każdym województwie więc warto:D ostatnio byłem na "Sąsiedzi" i był tak świetny że płakałem ze śmiehu tu macie zwiastun a to tylko część :D https://www.youtube.com/watch?v=g0VpCSNQJaQ a teraz prawdopodobnie w czwartek jest "Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie" zapewne też bd zacny:D Jeszcze raz zapraszam i miłych seansów ja już tak z siostrą troche czasu chodzimy a normalnie też chodze sobie do kina na "lepsze" filmy:D Pozdrawiam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Tylko nie polecam transformers 3! Bo: - nic mnie nie zaskoczyło - powtórzyli wszystko z poprzednich części - przewidywalny - lipa fabuła - nie było efektów specjalnych bo jak mają być specjalne skorą są wszędzie i przestają być specjalne - po 1/3 filmu patrzyłem ile do koñca bo mi się popcorn skoñczył i cola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz Merz Tranformers 3 było świetne wiadomo jak kazdy film zawsze zwykle 1 czesc najlepsza bo cos nowego a potem reszta czesci oparta jest własnie na 1 czesci tak samo z F&F i wieloma innymi filmami :D ale każdy ma swoje zdanie ;P wczoraj byłem na 4 czesci i powiem że równie świetna część i będzie część 5:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...