Skocz do zawartości
Workout Athletes

Witam wszystkich


marcing131
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Po przeczytaniu wszystkiego w pyt/info i kilku innych działów postanowiłem sie przywitać już tak oficjalnie. Mam 33 lata i na początku zastanawiałem sie czy wogóle zacząć SW. Po ułamku sekundy znałem odpowied¼ - jasne że tak:). Wychodze z założenia że na sport nigdy nie jest za pó¼no. Teraz moze jak to sie zaczeło. Rok temu ważyłem 93kg :d(179cm wzrostu) i z racji tego że musiałem zmieścić się w gajer na komunie córki trzeba było poczynic jakieś kroki. Miesiąc FBW 1.5godz dziennie tak że nie było miejsca z którego nie płynął by ze mnie pot;). No i udało sie prawie 10 kg mniej. Gajer pasował. Metabolizm na tyle się ruszył ze do grudnia 2013 było razem już 16kg mniej bez ćwiczeñ. Ale potem świeta i wiadomo ciasta i obrzarstwo. Jednak przez cały styczeñ chodziła za mną myśl że szkoda by było zmarnować ubytku tylu kilo, wiec... ... w luty 2014 postanowiłem zrobić drugi raz A6W (pierwsz raz kilka lat wcześniej)+ plank i side plank. Jako że drążek już miałem postanowiłem go odkurzyć. Pod koniec A6W zaczełem się podciągać (tzn opuszczać bo z wagą 85 kg dawałem rade 3 razy sie podciągnąć)i robić pompki. Æwiczylem z plnem 50podciągnieć i 100pompek. Po niecałych 2 miesiącach z 8 opuszczeñ zrobiło sie 10 podciągnieć nachwytem:). Po skoñczeniu A6W doszły jeszcze nogi a na brzuch zaczełem robić ABS2. Mam taśmy i gryf z obciążeniem 100kg. Do ćwiczeñ dołączyłem obwody z żelastwem i tasmami. Po zagłebieniu sie w świat SW, żelastwo sie kurzy a tasmy są w szafie(kiedyś napewno sie przydadzą) Nie mam super diety ale jem z głową. Moge powiedzieć że zaraziłem zdrowszym odżywianiem jedną osobe, a drugą ćwiczeniami, więc na poczatek nie jest ¼le:D. Plan jakim ćwicze domaluje tu w wolnej chwili. Także jeszcze raz witam wszytkich, chętnie zasile szeregi po 30tce :D zapomniałem dodac obecnie waże 72 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...