Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dieta do oceny


przetak16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam 16 lat 173cm wzrostu i 61kg wagi cwicze 3 razy w tygodniu. Przeczytałem sporo artykułów więc zrobiłem ją sam. Chce zacząć od malych kalorii i jak waga będzie szła do góry to zostawić. I mam pytanie ile w miesiącu ma wzrosnąć waga i czy dobrą dietę zrobiłem? Godzinami się nie sugerujcie bo są przykładowe. Pozdrawiwam b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Imo dieta na której nie zrobisz masy po pierwsze za mało kcal po drugie 15:00 sama pierś z kurczaka i niby tym masz mase zrobić ? Daj albo zapłać komus niech Ci ułoży pożądna diete Dieta powinna być wyliczona tak że masz wszędzie mniej więcej po równo Białka/węgli/tłuszczy a tutaj masz taki rozpierdziel że nie wiadomo o co chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalistą od diety to ja nie jestem ale dieta troszkę kosmiczna delikatnie mówiąc. Tego Kurczaka co pisał piet to połącz z ryżem jako jeden posiłek. Bo ja sobie nie wyobrażam zjeść jedno jajko na miękko i do tego 100g ryżu i to jeszcze naturalnego Tak jak pisze Piet jeśli nie masz doświadczenia odpuść sobie i zapłać za profesjonalna dietę która będzie dobrana pod ciebie i pod twoje oczekiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Proponuję dobrać lepsze produkty, które spożywasz danej godziny, bo tak jak makaron+ryż+jajko, to trochę dziwne połączenie. Lepiej je już rozbić np tak: Posiłek nr2: Makaron+jajka np na patelce usmarzyć makaron i wbić w to dwa jajka. Posiłek nr. 3: Kurczak+ryż, jeżeli użyjesz piersi z kurczaka, to ryż z sosem słodko kwaśnym i właśnie filetem z kurczaka będzie bardzo smaczny. A na kolacje, czyli posiłek nr3 lepiej zjeść serek wiejski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetak chcesz mieć smaczną i dobrą diete ? Daj znać, a za 80 zł masz diete + suplementacje na najwyższym poziomie od trenera interpersonalnego Dieta beztłuszczowa + idealnie dobrane makro i mikro składniki do tego fajnie smakuje żarcie Albo druga rada zapłać 10 zł na dotacje i Ci Siwa bąd¼ Dominik ułożą diete, ale nie testowałem diet od nich więc nie wiem ja na diecie w przeciągu tyfodnia przytyłem 1 kg + widze duże efekty w wyglądzie tylko do tego mam suplementacje i rozpisany plan treningowy na siłke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś czuję , że tym masy nie zrobisz .. XD Przeczuwam , że jesteś typowym ekto , więc masz ciężko wagę łapać , z tego co tam patrzyłem to będziesz musiał jeść około 3000 kalorii , na a tu masz 1800 , tyle niektórzy mają na redukcji , a Ty na masie , coś nie tak :D Dałbym jeszcze więcej tłuszczu , tak gdzieś 60-70 , jak dla mnie ~30 to za mało. Masz w jednym posiłku makaron i ryż , póżniej kurczak i ryż . Ja bym podzielił to tak : wywaliłbym ryż z jednego posiłku a wrzucił na luzie do drugiego , jestem pewien , że będzie lepiej . No a do tego makaronu możesz sobie wrzucić ze 100g twarogu i pózniej na kolacje zjeść mniej . Dla mnie byłoby tak lepiej , napewno smaczniej XD No i brakuje mi warzyw , gdzie one są ? :D No ale życzę powodzenia w "masowaniu": DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...