Skocz do zawartości
przetak16

Dieta do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam 16 lat 173cm wzrostu i 61kg wagi cwicze 3 razy w tygodniu. Przeczyta³em sporo artyku³ów wiêc zrobi³em j± sam. Chce zacz±æ od malych kalorii i jak waga bêdzie sz³a do góry to zostawiæ. I mam pytanie ile w miesi±cu ma wzrosn±æ waga i czy dobr± dietê zrobi³em? Godzinami siê nie sugerujcie bo s± przyk³adowe. Pozdrawiwam b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imo dieta na której nie zrobisz masy :) po pierwsze za ma³o kcal po drugie 15:00 sama pier¶ z kurczaka i niby tym masz mase zrobiæ ? Daj albo zap³aæ komus niech Ci u³o¿y po¿±dna diete :) Dieta powinna byæ wyliczona tak ¿e masz wszêdzie mniej wiêcej po równo Bia³ka/wêgli/t³uszczy a tutaj masz taki rozpierdziel ¿e nie wiadomo o co chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nasu

Specjalist± od diety to ja nie jestem ale dieta troszkê kosmiczna delikatnie mówi±c. Tego Kurczaka co pisa³ piet to po³±cz z ry¿em jako jeden posi³ek. Bo ja sobie nie wyobra¿am zje¶æ jedno jajko na miêkko i do tego 100g ry¿u :) i to jeszcze naturalnego :) Tak jak pisze Piet je¶li nie masz do¶wiadczenia odpu¶æ sobie i zap³aæ za profesjonalna dietê która bêdzie dobrana pod ciebie i pod twoje oczekiwania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

eee zoott 250 gr 55gr bialka? to ja takie cos chce:) a tak serio chlopaki maja racje,otworz okno,wywal ta diete,zamknij okno i albo poczytaj jeszcze troche nt albo znajdz kogos doswiadczonego ktory ci ulozy odpowiednia diete z rozkladem czasu,zroznicowaniem posilkow itd itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem ze malo kalorii ale bêdê dok³ada³ jak waga bedzie do gory sz³a. Makro jest odpowiednie. Tylko jeszcze muszê zbilansowac posi³ki.Ry¿ jest br±zowy a jajka s± dwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Proponujê dobraæ lepsze produkty, które spo¿ywasz danej godziny, bo tak jak makaron+ry¿+jajko, to trochê dziwne po³±czenie. Lepiej je ju¿ rozbiæ np tak: Posi³ek nr2: Makaron+jajka np na patelce usmarzyæ makaron i wbiæ w to dwa jajka. Posi³ek nr. 3: Kurczak+ry¿, je¿eli u¿yjesz piersi z kurczaka, to ry¿ z sosem s³odko kwa¶nym i w³a¶nie filetem z kurczaka bêdzie bardzo smaczny. :) A na kolacje, czyli posi³ek nr3 lepiej zje¶æ serek wiejski. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Makaron z ry¿em? Jak Ty to chcesz je¶æ? ;o Najpierw sam makaron, pó¼niej ry¿? Dajê Ci tydzieñ i nie zjesz tego ani tego. :P Lepiej do tego makaronu dodaj te dwa jajka, a ry¿ z³±cz w 100g i dodaj do kurczaka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cytuje moja blondie-to taka dieta jak dla mnie,jak sie snuje po domu i podjadam bo sama nie wiem na co mam ochote. no to juz wiesz jaka to dieta:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przetak chcesz mieæ smaczn± i dobr± diete ? Daj znaæ, a za 80 z³ masz diete + suplementacje na najwy¿szym poziomie od trenera interpersonalnego :) Dieta bezt³uszczowa + idealnie dobrane makro i mikro sk³adniki do tego fajnie smakuje ¿arcie :) Albo druga rada zap³aæ 10 z³ na dotacje i Ci Siwa b±d¼ Dominik u³o¿± diete, ale nie testowa³em diet od nich wiêc nie wiem :) ja na diecie w przeci±gu tyfodnia przyty³em 1 kg + widze du¿e efekty w wygl±dzie :) tylko do tego mam suplementacje i rozpisany plan treningowy na si³ke :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smaczn± to ja mam bo te produkty mi bardzo pasuj± a suplementacji nie chcê do tego bezt³uszczowa dieta to z³y pomys³ t³uszcze s± potrzebne oczywi¶cie zdrowe.Mam idealnie dobrane makro i mikro. Bêdê 2msc na mojej diecie jak nie bêdzie efektów to kupie diete.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z calego serca trzymam za ciebie kciuki i jesli bedziesz sie gdzies chwalil efektami to bede je sledzil z ciekawoscia. osobiscie nawet bym nie spojrzal w strone tak ulozonego jadlospisu.ale ciekawi mnie jak inni sobie z tym radza:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przetak tak jak mcfinn Ci ¿yczê z ca³ego serca idealnych efektów :) nie wiem gdzie czyta³e¶ o dietach ale napewno one nie maja nic wspólnego z sportem :) Powodzenia w robieniu "masy"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przetak jak bêde mia³ chwile w weekend to prze¶le Ci przyk³adow± diete :) i ka¿dy posi³ek przygotowanie max 15-20 min :) a jak ry¿ zrobisz do 10 min to smacznego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra ry¿ troche wiêcej ;) macie mnie Ale dieta jest ok, wartosciowe produkty, dobre kalorie, dobre makro i odpowiednie godziny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja co¶ czujê , ¿e tym masy nie zrobisz .. XD Przeczuwam , ¿e jeste¶ typowym ekto , wiêc masz ciê¿ko wagê ³apaæ , z tego co tam patrzy³em to bêdziesz musia³ je¶æ oko³o 3000 kalorii , na a tu masz 1800 , tyle niektórzy maj± na redukcji , a Ty na masie , co¶ nie tak :D Da³bym jeszcze wiêcej t³uszczu , tak gdzie¶ 60-70 , jak dla mnie ~30 to za ma³o. Masz w jednym posi³ku makaron i ry¿ , pó¿niej kurczak i ry¿ . Ja bym podzieli³ to tak : wywali³bym ry¿ z jednego posi³ku a wrzuci³ na luzie do drugiego , jestem pewien , ¿e bêdzie lepiej . No a do tego makaronu mo¿esz sobie wrzuciæ ze 100g twarogu i pózniej na kolacje zje¶æ mniej . Dla mnie by³oby tak lepiej , napewno smaczniej XD No i brakuje mi warzyw , gdzie one s± ? :D No ale ¿yczê powodzenia w "masowaniu": DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi