Skocz do zawartości
JedenSzescTrzy

[ROZWIĄZANY] sam sw czy silka z sw ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobi¶cie æwiczê SW, ale gdy w szkole idziemy na si³owniê to robiê nogi, ale i tak g³ownie na si³owni bawiê siê na dr±¿ku i ogólnie wzbudzam zazdro¶æ w tym którzy tego nie potrafi± bo im siê nie chce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sk±d to znam:). Na razie zrezygnowa³em z si³owni i prêdko do niej nie wrócê, ale powoli dodaje obci±¿enie do treningu ( 5kg do brzuszków) i pewne utrudnienia mia³em kiedy¶ ( podczas zwisu na dr±¿ku seria ciosów w brzuch od starszego brata:D).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mysle ze silka i sw to b dobre uzupelnienie treningow only sw. Choc sam cwicze only sw, a ciezarow uzywam juz w zasadzie tylko do sprawdzania progresu. Ale dorzucic sb kg dopodciagania wielka frajda :-) nawet ostatnio udalo mi sie podciagnac na srodkowych palcach z plecakiem z ksiazkami. Daje duzo motywacji troche ciezaru :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak bêdê chodzi³ to kolegi i robi³ tam klatkê , bo z SW mam ciê¿ko,ma³o co dzia³aj± æwiczenia,potrzebujê ciê¿aru.No ale od listopada mo¿e stale na si³kê 3x FBW i reszta treningi SW :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to juz bardziej zalezy od osobistych preferencji i sprowadza sie tez troche do pytania : sw czy kulturystyka ? ciezko mi odpowiedziec, jesli dobrze dzialaja na cb cwiczenia sw to widocznie samo sw bedzie ok, jesli cos nie pasi to mozna poprobowac z silka :) zalezy jakich chcesz efektow. jesli chcesz zrobic pompke z klasnieciem za plecami to sw, jesli 180 na plaskiej to silka. Jesli bedziesz cwiczyl tylko silke, to bd mial tez jakis tam progress w sw, i na odwrot. Jesli np zalezy ci na wyizolowaniu miesni podczas cwiczen to silka. Jesli ogromna masa to silka. Laczyc sw z silka jak najbardziej mozna tylko zalezy od tego co chcesz z tego osiagnac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Pytanie zostało rozwiązane, lub wyjaśnione. - Temat zostaje zamknięty.

Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...