Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Reidar V2.


Reidar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra. Starałem się zapisywać mniej więcej mój dzień co jadłem itp itd a więc prezentuje się tak.

~10:50 - śniadanie 
Jajecznica z 4 jajek z dodatkiem cebuli i szynki oraz 2 z trzech kromeczek które miałem przygotowane. 

~13:40 
Płatki owsiane górskie - 10 łyżek + 400ml mleka + banan + jabłko

15 z minutami trening
 

. Pompki nierówne
11/10
10/11
 

II. Szerokie pompki z nogami na podwyższeniu

10/12

III. Diamenty --> tric ex. --> diamenty
12 --> 10 --> 13

IV. Spider Men Push-ups
12/14

V. Dipy
10/11

VI. OHPS z asysta
6/5

 

~17:30 (po treningu)

Miałem tu lekkiego tripa po samochód, tankowanie itp. itd. Zdążyłem zjeśc tylko jednego banana, ale potem dołożyłem reszte.

2 banany
serek wiejski 250g bodajze czy tam coś koło tego
sałatka (jajko, ryż, groszek, kukurydza, jabłko, cebula, ogórek, makrela, wszystko spowite w majonezie) 

No i teraz jakoś niedawno zjadłem zupke. To by było na tyle jeśli chodzi o dziś dzień. Przepraszam Was za chaotyczna formę tego zapisu, dlatego tutaj pod spodem dorzucam już czytelniejszą wersje treningu coby i mi łatwiej było sprawdzać w przyszłości. :D

I. Pompki nierówne
11/10
10/11
 

II. Szerokie pompki z nogami na podwyższeniu

10/12

III. Diamenty --> tric ex. --> diamenty
12 --> 10 --> 13

IV. Spider Men Push-ups
12/14

V. Dipy
10/11

VI. OHPS z asysta
6/5

Z racji późnej pobudki jedzenia nie było tyle ile można byłoby oczekiwać. Jeśli macie jakieś sugestie, cokolwiek czym chcielibyście się podzielić a myślicie że wyszłoby to na lepsze to z chęcią przyjmę każde rady. 

(Zedytowałem to bo aż mi źle na sercu było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzień jest magiczny. 
Wstałem o 4:30 w ogóle żeby z mamą na targ pojechać bo handluje i tam jej znosze cały towar i zawoże. Od samego rana nie obijam się z jedzeniem i tak na śniadanie zjadłem 1.5 omleta z płatkami owsianymi, bananem. Półtora dlatego że jednego zjadłem na spółe z psem. 

Trening ABS zaliczony. Nie miałem zabardzo pomysłu co robić, więc wyglądało to tak:

- Brzuszki do pozycji "V" 
25
- Rowerek w pozycji Front Lever
20
- Podnoszenie jednej nogi
20/20
- Takie brzuszki smiszne lezac na boku, nie wiem jak to opisac.
40/40
- Nazywam to "stars" bo z taka nazwą kiedyś się spiknąłem i w sumie wygląda jak taka gwiazda, a na skośne nawet daje. :P
około 50
- roll-up które raz Brendan gdzieś tam robił w jednej ze swoich rutyn
20
- Plank
1 min
- Scyzoryki 
1 min
- Hell touch
77

Dalej nie miałem pomysłu co mogę zrobić. Żałowałem że nie poszedłem na drążek na dwór, ale i tak woda mi się skończyła po tym bo jechałem na resztkach z wczoraj więc i tak trening zakończyłem. Do tego spisuje sobie godziny o której i co jadłem nadal, ale oszczędze Wam już tego myślę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakby tak jeszcze zrobić drugą serie, może next time. :D 

Dzisiaj teżfajny dzionek. Pobudka o 6 i sru do szkoły żeby dowiedzieć się, że nie ma nauczycielki to jak wróciłem kimnąłem jeszcze do 10 jakoś. Słabo, słabiutko. W każdym razie trening zrobiony. Uciekłem dziś na dwór i poczułem pierwszy raz jak to jest ćwiczyć w śniegu. Robiłem ze "Skazanym" i dwa ćwiczenia potem od siebie, tak więc:

2 krok ze skazanego, próg początkujący - 10 powtórzeń. DONE

MU
6/6

MU, skok na sasiedni drazek, MU, powrot.
5/4

Szerokie podciaganie 

6/7

To by było na tyle dziś. Odkryłem że normalne ćwiczenia jak te podciąganie szerokie mnie nudzą strasznie i nie chce mi się ich robić. Zato miałem sporo frajdy skacząc na drążkach. Jeden koleś pamiętam przechodził i patrzył na mnie co wyczyniam. Do tego też odkryłem inną rzecz. Jeden drążek coś dziwnie skrzypie i bałem się że w końcu nie wytrzyma ciężaru mojego i padne z nim na ziemie xd ale nic takiego się nie stało. Dodatkowo, robiąc takie ćwiczenia może i zmęczysz się szybko, ale krótka przerwa wystarczy i już jesteś gotów śmigać dalej. Teraz sobie myślę, że mogłem więcej tych przeskoków zrobić, więcej serii. Może następnym razem. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo pamiętam hahaha. :D Najlepsze co może być w treningu to lato, plac, wokół masa ludzi. Jak trenowaliśmy 2 godziny i nam mało było xd siła nie wiadomo skąd, ale potem przez kilka dni się ruszać nie dało. :D 

Albo Dynio pompki eksplozywne, mistrzostwo! Raz mi się udało zrobić nawet potrójne kląsniecie - przód, tył, przód - w pompce i mam to nagrane, ale muszę skonwertować plik żeby móc cokolwiek z nim zrobić, więc jak macie jakieś sprawdzone programy do konwertacji to byłbym wdzięczny. ;d Treningi z wykorzystaniem tych wszystkich technik jak FL, BL, MU, L-Sit, V-sit, HS, cokolwiek. Tak się umie niektóre nowe rzeczy i się ich nie robi no. ;d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra trening nóg zaliczony. Nie wiem kompletnie co tutaj robić. Niektóre ćwiczenia wydają mi się bezsensowne, inne mnie nudza tak że nie moge po prostu bo no nudą wieją straszną. :D Tak samo staram się coś dopasować pod noge co mam te więzadła zreperowane ale no nie wiem co by tu robić. Trening wyglądał tak:

-Wykroki
30/33/36

- Wspiecia na palce na jednej nodze + na podescie + z ciezarem
16/17 --> 17/17 --> 18/18

-Przysiady (wieja nuda)
30 

- Pozycja krzeselkowa przy scianie na jednej nodze (? Nie wiem jak nazwac, ale zaraz dorzuce zdjecie)
10s/10s --> 10s/10s

- Burpees (czy jakos tak) - nie lubie tego robić nic a nic.
17

No trening krótki i taki sobie. Odkryłem że umiem zrobić przysiad na prawej nodzę samej pełniutki, bez problemów żadnych więc to ćwiczenie nie jest jakieś super trudne. W sumie robiłem je też kiedyś to no nic dziwnego. Na końcu starałem się robić przysiady na lewej nodze z asysta - rozstawiłem 2 krzesła obok siebie, złapałem za oparcia i na lewej nodze robiłem przysiady podpierając się o krzesła, ale ciężko szło, zgięcie w kolanie nie to co trzeba i rzuciłem to w pierona. Zaraz dorzuce fote tam tam co pisałem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WIIITAAM! Dziękuje Dynio za życzenia, doprawdy sporo w tym racji i tego staram się też właśnie trzymać. Tobie życze tego samego, byle do przodu. 

Dzisiaj, jako z nie trenowałem 2 tygodnie zrobiłem sobie takie... ogólnorozwojowe nazwijmy to:

10 szerokich pompek z nogami na podwyższeniu
10 podciagniec
10 diamentow
10 pompek z rekami na podwyzszeniu
8 dipow
20 wykrokow
10 wznosow nog
X5

W tym ze po 2 cyklu zwiekszylem dipy do 10, a w piatym cyklu robilem chyba o 5 powtorzen wiecej w kazdym cw, no ale nie kadego mi sie udalo ofc. Padlem po dipach w 5 cyklu i juz nie wstalem. Brak przerwy w sumie miedzy cwiczeniami, a 2 minty przerwy miedzy cyklem. Tak do poniedzialku bede robil, podobnie przynajmniej (lekko usprawnie system) a w pon wracam juz do normalnego treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, mam kupiony od wieków (jak się urodziłem to już tu był więc nie wiem skąd jest tak do końca :D) w futrynie zamontowany i na nim zawsze coś robie, a do tego mam za blokiem drążki zrobione i obecnie zbieramy podpisy pod petycję o budowe placu do SW, więc ogólnie reasumując to mam się gdzie podciągać. ;d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam. Wracamy do treningów. Dziś lżej odrazu mówie, jako że tam ta przerwa 2 tyg i w ogóle to nie będę szalał a zrobie po prostu Skazanego.

Rozgrzeweczka szybka
Pompki z kolanami opartymi o ziemie
12
Pompki regularne 
8

i jedziemy

Pompki nierówne, full body control że tak ładnie powiem. Dzisiaj ma być progresik o jeden, a więc jedziemy

1. 11/11
2. 11/11 I MI SIE UDAŁO yea. 

 

Było ciężko to ostatnie, ale fajnie. Po trzech pierwszych myślałem że trzeba będzie za tydzień zwiększyć o 2, a nie o 1, ale teraz jestem innego całkowicie zdania. Tyle na dziś. Krótko, miło i do przodu I TERAZ mi nie powiecie że to nie jest według skazanego. xd Nie dodalem NIC od siebie :D 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewka

wznosy zgietych nog do kata prostego 10/10

V - 5/5

----------------

wznosu nog do kata prostego --> przejscie w FL --> powrot do kata prostego --> pozycja wyjsciowa
6/~6/~5

Ciężka sprawa... Pod koniec 2 i cala 3 robilem to przejscie tylko na jedna noge, ale zawsze cos.

L-sit
20s/25s/25s

W ogóle to  miało być L-sit ups ale nie wyszlo mi :( Nie ten czas jeszcze zeby to robic

Brzuszki do pozycji V 
15/20/20

Wznosy nog d kata prostego (znowu wiem, ale tym razem same wznosy)
10/10/12

 

Plank -> boczny na 2 strony
1min -> 1min -> 1 min 


Kończą mi się pomysły :< :< W ogóle zostałem w domu zamiast trenowac na dworze jak planowałem. Godzina była już zbyt późna i mróz się zrobił... Tak to bym mógł porobićkilka fajnych rzeczy, ale cóż. Miało być super uber mega pro, ale darujcie mi. :D

Najważniejsze co dzisiaj się udało, to w końcu ruszyłem się i zebrałem podpisy w swoim bloku ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na brzuch, na brzuch właśnie. Chciałem odstąpić teraz od brzuszków i robić coś innego, bo nudzę się prawda, ale nie wiedziałem już co dodać na skosy/boczne jeszcze. Nie byłoby problemu gdybym był na dworze no nie - wysoki drążek, dużo miejca, mógłbym tam wszystko zrobić. Wystarczyłoby dzisiaj gdybym się położył na podłodze na dłużej to bym zrobił, ale patrz 2 zdania wcześniej. :D Ogólnie na skosy, ew. boczne na podlodze to ja robie zazwyczaj:
Rowerek jakis
"stars'y" jak to nazywam
Niby ten Hell Touch ale to slabe jest i nudne i w ogóle smutno
Robienie okregów nogami wyprostowanymi (nie znam nazwy tego cwiczenia)
Nogi lekko uniesione nad ziemia i machanie na boki

Coś by się jeszcze znalazło ale to chyba by był te główne które mi teraz przychodzą do głowy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...